Olaplex

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papernightigale, Módosítva: 2019. március 11.

Kategória:   Hajápolók

Az Olaplex segít megvédeni a haj kötéseit a károsodástól. Ha pedig már roncsolódtak, akkor képes helyreállítani azokat, hogy a haj újra szép és élettel teli legyen. A forradalmi formulán alapuló hajkezelési metódus, az utánzatokkal ellentétben, nem csak szimplán hatóanyagot juttat a roncsolódott hajszálakba, ami kimosódik. Újjá is építi a már felbomlott kémiai kötéseket, vagyis tartósan helyrehozza ezzel a korábbi sérüléseket.

MissKenedy

2020. február 12.

Röviden: Ez a termék család egy CSODA. (nekem)
Hosszabban: Fodrász festi balayage technikával a hajam, lassan 5 éve. Mindig kapok olaplex kezelés mellé, de eddig otthonra nem akartam, mert azért igencsak drága, ha nem válik be, kiugrom az ablakon. Aztán megelégeltem, hogy a vastag szálú, sprőd, szőkített hajamra kenhetem a legdrágább száraz hajra való kencét, akkor sem történik semmi, max elnehezíti, de marad a száraz tapintás. Oké, egy része ennek genetika, 20 évesen a teljesen szűz egészséges hajam sem volt soha selymesen puha. De azért a szőkítés és a hő hatás rádob erre egy lapáttal, amit szeretnék azért kezelni.
Fodrász unszolására, meg egyszer élünk yolo, minek nekem a pénz alapon megvettem a no. 3 és no. 5-ös változatot.
Harmadik használaton vagyok túl és soha egy hajápoló sem ért el ilyen hatást a hajamon. Fényes, puha (magához képest), még egy picit lágyabb az esése is, nem áll úgy mint a szénakazal. Mondom nekem mi vált be, amit a fodrász ajánlott:

Hajmosás, szokott módon kétszer, jó alaposan. Utána törölköző száraz hajra felviszek egy adagot, annyit, hogy ha kifésülöm, mindenhova jusson és - most jön a lényeg- rajta hagyom egész éjszaka. Igen, ez sajna ilyen macera, hogy tényleg hasson. Reggel lemosom egy kis adag samponnal, főleg a tövekre koncentrálva, a végén nem baj ha nem jön ki teljesen. Utána balzsam, amíg zuhizom, az már csak 5-10 perc és jöhet a szokásos szárítás. Nekem így eszméletlen mit művel a hajammal. Lehet az 1-2 óra is elég már neki, de ez nem a pár perces pakolás, ha nincs időd ne tedd fel, pénzkidobás! Nem tudom meddig lesz így elég, de én kb 2 hetente teszek fel egy ilyen éjszakás pakolást, remélem azért 2-3 hónapig kitart ez a mini adag. De mivel valóban hatása van a hajamon, újra fogom venni, mert amennyit eddig balzsamokra költöttem, úgy hogy a vége kuka lett, az ennek a többszöröse.

Száraz, szőkített, szénakazal tapintású hajúaknak meleg szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Röviden: Ez a termék család egy CSODA. (nekem)

Száraz, szőkített, szénakazal tapintású hajúaknak meleg szívvel ajánlom.

DarkBeauty

2020. február 10.

Minden túlzás nélkül mondom, hogy csodaszer!
A sok éves vasalás nagyon megviselte a hajam, 2 éve már növeszteni se tudtam, mert amennyi nőtt, annyi tört is le. A tapintása mint a száraz szénáé..
2 alkalommal használtam eddig, és teljesen rendbe tette a hajam, még a hajam vége is puha lett. Nem a legolcsóbb termék, de minden forint megérte, amit fizettem érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Minden túlzás nélkül mondom, hogy csodaszer!

laregina

2020. február 2.

Egyertelmuen 5*!
Amikor elkezdtem hasznalni akkor nem lattam a hatasat de amikor abbahagytam akkor annal inkabb.
Festett szoke hajam van, vasalom minden nap. Kevesbe torik miota hasznalom, a fodraszom is eszrevette.
Eddig 3 havonta jartam hajatvagatni, ezzel ki lehet tolni tehat remelem hogy sikerul hajatnoveszteni is vegre.
Hetente egyszer-ketszer hasznalom a hajvegeimre amikor ricinusolajos pakolast csinalok, egesz estere rajta hagyom. Osszekeverem az olajjal es a hajvegere kenem igy keves adag is elegendo es nagyon hatasos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Egyertelmuen 5*!

vikooo

2020. január 18.

Update 2020 januar 18
Kicsit hanyagoltam mostanaban, mert mindig sietek es nem erek ra ... hiba volt. Tegnap raertem es megint csodalkoznom kell, h mennyivel selymesebb a hajam ennek a termeknek a hasznalata utan. 💜
Na akkor annyit, h ez az elsö termek evek ota aminek abszolut van hatasa. Hozzateszem rendesen szalkas, szödzös hajam van. Vasalas nelkül sajnos nem tudom kiengedve hordani, mint a vattacukor.:/ mar minden drogerias sz@rt rakentem, illetve a termeszetes mindenfele olajokat is kimeritettem mar.
Mar gondoltam ra, h be kellene szerezni egyet, de mindig elmaradt, aztan ma veletlenül kiböktem egy boltban (küldöldön), kb 7000 ft-nak megfelelö összegert. Mondom beruhazok, meglatjuk.
Meg csak egy hasznalaton vagyok tul, de mar a lemosasnal ereztem, h sokkal puhabb a hajam.
Aztan amikor kezdtem megszaritani nem hittem a szememnek... hihetetlen.
Kivancsi vok a tovabbi hasznalatra. Szerintem ujravevös lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Update 2020 januar 18
Aztan amikor kezdtem megszaritani nem hittem a szememnek... hihetetlen.
Kivancsi vok a tovabbi hasznalatra. Szerintem ujravevös lesz. :)

Ansi

2019. november 23.

Várni akartam kicsit, míg hitelesebb lesz a véleményem, dehát az első használat után..
Debrecenieknek jó hír, hogy az egyik fodrászkellékesben 5990 ft. Én ennyiért vettem.
Eredetileg nem ezt akartam, hanem keratint, de az eladó készségesen a segítségemre sietett, hogy bármit használok, a keratint is, kimossuk a hajból, ez az egyetlen, ami nem vizoldékony és ami nem csak tüneti kezelés. Mivel nagy hajmániás vagyok ( argánolaj, kokuszolaj, keratin, shea vaj, kakao vaj, jojoba, panthenol, mandula, barackmag ezeket mind megkapja a hajam) gondoltam, adok egy esélyt neki, de úgy érzem az egyetlen termék lesz, amit használni fogok a hajamra.
Csak 10 percet hagytam rajta, ráadásul koffeines samponnal mostam, ami eléggé szárít, de a hajam sosem volt ennyire selymes.
Annyira nem, hogy a rövid hajam is rendesen lobogott, mint a reklámokban, csak a sétálástól is.. na a lényeg, hogy ha vegighuzom a kezem a hajamon, sehol nem akad meg, nem tincsesedik, nagyon szép fénye van és “rugalmas” lett.
A föld legnagyobb szkeptikusa vagyok, úgyhogy elhasználom mindenesetre nagy kritikusan, de engem meggyőzött már most.
( a hajam festve van és évekig minden nap vasaltam)

Update: anyukámnak hétvégén befestettem a haját és kapott egy kis olaplexet is. Azt mondtam balzsam. Nehogy befolyásoljam..
Igaz, csak 2 nap után, de megkérdezte tőlem, hogy mit csináltam most a hajával, mert most egyszerűen úgy áll, ahogy formázza, nem úgy ahogy ő akarja ( mármint a haja :) )
Ő hetente most hajat, mert nagyon száraz a fejbőre is, és a haja is tényleg elég önálló..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 23.

( a hajam festve van és évekig minden nap vasaltam)

andreax

2019. szeptember 29.

Túl van árazva a hatásához képest. Egy drogériás hajápolónál jobb ugyan, de az én sötétbarnából agyon szőkített hajamra nem vált be. Elnehezítette a hajam, ragadós hatást keltve. Lehetséges, hogy a fodrászatokban lévő kezelés ér valamit ,de ez az otthoni ápoló sajnos nem vált be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

xxs

2019. szeptember 19.

Tényleg jó, arra, amire szánták: sérült/sérülékeny, töredező hajra. Nekem a tömeges 1-2 cm-es töredezett hajdarabka "hullást" eléggé megszüntette, hajmosás előtt, nedvesített hajra használom, nem kell kilószám tenni, inkább eloszlatni egy ritka fésűvel. Benne szoktam aludni vagy rajta hagyom 2-3 órát, elsősorban kényelmi okból (alszom / teszek-veszek közben, nem zavar), lehet, hogy kevesebb is elég lenne.

Step 2-vel közel azonos, ez 12,5% hatóanyagot tartalmaz, a step2 15%-ot (step1 30% körül).

AZ ELÉGEDETLENEKNEK ÉS KÉTELKEDŐKNEK ezt javaslom fontossági és végrehajtási (=beruházási :)) sorrendben:
1. tisztító hajmosás (ha szulfátmentes sampont használsz, akkor SLS vagy agyag tartalmúval legalább havonta egyszer mégis meg kell mosni, leszedi a felrakódott szilikont / shea vajat / ricinus olajat, stb)
2. hidratáló maszk - amikor száraz (amikor nem száraz, akkor balzsam vagy sör vagy almaecetes víz 1-2 percre és lemosni)
3. protein kezelés - amikor gyenge, nedvesítés nélkül is "nyúlós", húzgálásra deformálódó hajszálaid vannak
4. Olaplex vagy egyéb bond treatment - amikor sérült, ahol a kémiai világosított hajat mindig "sérültnek" érdemes tekinteni; rendszeresen jó, akár hetente

A 2-4 nem tud érvényesülni, ha nincs rendszeresen letisztítva a hajszál, ebből elég pocsék komfortérzet is lehet. Szóval szerintem kezdd itt, ha ez megoldja, az a egyszerűbb és legolcsóbb, ha nem oldja meg, akkor legalább megteremti a többi lépésnek az esélyt arra, hogy hasson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

LadyPinkSugar

2019. szeptember 10.

Nekem nagyon bejött! Az ára kicsit húzós ahhoz képest, hogy 100ml a kiszerelése de csodákra képes ez a termék. Amit ígér azt hozza, fényessé, puhává és kezelhetővé varázsolja a sérült hajat. Gondolkozom a No. 6 beszerzésén is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

dumbika

2019. június 17.

Fodrásznál mindig kértem a kezelést, ezért vettem meg otthonra is. Nem túl nagy kiszerelés, de elég drága, ezért nem csak magában, hanem egy Loreal Professinel-es hajmaszkkal együtt teszem fel hajmosás után és hagyom rajta kb. fél órát. Nagyon puha, szép lesz tőle a hajam, de azért a szalonos kezeléssel szerintem nem lehet összehasonlítani. Egyébként szőkített, száraz a hajam, úgyhogy a többi balzsam nem túl hatsos számomra, ezért valószínűleg újra fogom venni, az ára miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

bocika09

2019. június 9.

5 csillagot kap tőlem, mert a szét tört elrontott hajamat a helyzethez képest nagyon is rendbe hozta. Egy híres szalonban égették le a derékig erő hajam immár 2 éve, viszont azóta is borzasztó ... de talán még 1-3 év és újra olyan lesz mint régen. Nagyon kis kiszerelés, viszont én be keverem más hajmaszkkal és úgy hagyom fent a hajamon 1-2 órát. Látványos változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice