Olaplex

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papernightigale, Módosítva: 2019. március 11.

Kategória:   Hajápolók

Az Olaplex segít megvédeni a haj kötéseit a károsodástól. Ha pedig már roncsolódtak, akkor képes helyreállítani azokat, hogy a haj újra szép és élettel teli legyen. A forradalmi formulán alapuló hajkezelési metódus, az utánzatokkal ellentétben, nem csak szimplán hatóanyagot juttat a roncsolódott hajszálakba, ami kimosódik. Újjá is építi a már felbomlott kémiai kötéseket, vagyis tartósan helyrehozza ezzel a korábbi sérüléseket.

adamkrisztina

2021. július 15.

3-4-5-ös lépést vettem mert hiába nő a hajam évek óta nem bírom megnöveszteni, mert letörik. Az ára miatt nem vettem idáig meg, egy vagyon, de már rajtam csak a csoda segít vagy ez. 3 alkalommal használtam idáig. Amit tapasztaltam borzasztó kevés elég belőle, a 3-as vizes hajon szuper és sokkal kevesebb fogy így belőle. A hajam szerkezete jobb lett, eddig ha összegumiztam benne maradt a nyoma, most ennek nyoma sincs. Jobb a tartása illetve fésülködéskor sokkal kevesebb töredezett hajdarabka hullik szét. Eddig szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

Melindareiki

2021. július 15.

Sajnos nekem nem igazán hozta azt a hatást, amit szerettem volna, vagy elvártam volna tőle. Már több, mint a fél flakont elhasználtam úgy, ahogy az ajánlásban van, de nem veszem újra. Kezelés után másnap a hajam szárazabb, mint előtte volt :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 15.

cickibty

2021. július 6.

Minden érdekel, ami haj és már régóta kíváncsi voltam a híres Olaplexre, ezért bevásároltam egy próbaszettet (3-4-5-6). Minimalista csomagolásuk van, visszafogott, édeskés illattal.
Nincs festve a hajam, de állításuk szerint a mechanikus károsodásra is ugyanolyan hasznos és a hullámos/göndör hajnak is jót tesz. Ez utóbbi egyébként nagyon furcsán alakult, mert egészen kiegyenesítette a hullámos hajamat. Párásabb időben is frizz free maradt, ami több lenyűgöző.
A 3-ast és a 6-ost vettem meg teljes kiszerelésben. Soha ilyen puha és fényes nem volt még a hajam. Elképzelni sem tudom, hogy mire lehet képes vegyileg kezelt hajon, ha a különösebb probléma nélküli, szűz hajon is ennyire látványos a hatás.
45 percig szoktam rajta hagyni, de ez igazából csak így alakult és végülis bevált. Ja és ilyen lapocka alá érő hosszúságú hajra kb 15ml elég volt nekem, szóval a teljes kiszerelés bő 6 alkalmat jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Julijuli77

2021. június 25.

Nem szívesen pontozok le terméket, de háromszor futottam neki ennek is és más más Olaplex terméknek is, mindegy egyes alkalommal hullott tőle a hajam.
Csak én vagyok ezzel egyedül? Látványos változást nem tapasztaltam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

Csak én vagyok ezzel egyedül? Látványos változást nem tapasztaltam

SaraSzoke

2021. június 15.

9esre világosított hajam van, igazi hamvas szőke.
Szuper ez a cucc ha jól használod! :)
Mondom hogy vált be a legjobban: megmosom a hajam hidratáló samponnal, törülköző száraz hajra felviszem az Olaplex 3ast, nejlonzacsi a fejemre arra törülköző hogy melegen tartsa. Hagyom hatni 30 perc- 1 órát. Lemosom csak vízzel majd hidratalós kondicionálót teszek fel 20 percre. És voilá! Kész a nem sprőd nem szálló hajacska.
Extra eredmény érdekében a 6-ost és a 7-est is felkenem nedves hajra szàrítás előtt.
Nagyon hatékony cucc, de azért azt be kell valljam, hogy a Cocochoco keratinos hajkezelés még egy fokkal szuperebb állagú hajat eredményezett nekem. De azt ugye fodrász késziti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

9esre világosított hajam van, igazi hamvas szőke.
Szuper ez a cucc ha jól használod! :)

Babi.94

2021. május 20.

Eddig kétszer használtam, a hajam nagyon puha és fényes mosás után.Remélem nekem is segít majd felvenni a harcot a töredezés ellen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

Eszter a panda

2021. május 18.

A hajam megmentője! Évek óta használom heti egyszer és amíg gyártják, ki fogok tartani mellette. Szőkített hajam van, amit párnaponta kisl is vasalok. Ha nem használnám, valószínűleg már leszáradt volna a hajam a francba, mert amúgy elég száraz és töredezős, de így nagyon jól viseli a kínzást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

dbeata

2021. május 6.

Jöttem lelkendezni! Először egy-két hónapja hallottam arról, hogy "hajszerkezet-javítás", meg Olaplex. A hajam őszül, és festetem, barnára, de két hónap után csúnyán kifakul az egész, rezes árnyalatot kap. Egyszóval vállalhatatlan. Egy hónappal ezelőtt voltam festetni, felvetettem a fodrásznak, hogy Olaplex?, és örömmel válaszolta, hogy igen, van és tudunk rátenni. (Miért is nem ajánlotta már korábban, eszméletlen...) Az utolsó festés tehát már Olaplex védelem alatt történt. Ezután Imperity acid shampoo + conditionerrel mostam hajat kétszer-háromszor (ez lezárja a kutikulát), és tegnapelőtt debütált nálam az Olaplex 3-4-5.

Az Olaplex 4-gyel megmostam egyszer, kiöblítettem, aztán Olaplex 3-at 40 percig hagytam fent vizes hajon. A 3-at rásimogattam a hajamra aztán ritka fogú fésűvel átfésültem a hajam. Utána kiöblítettem, újra sampon, majd balzsam néhány percig és végül ionos keratinos hajszárítás.

Csak annyit tudok mondani, hogy CSODA történt! A hajam annyival de annyival csillogóbb, selymesebb, lazább esésű, gyönyörű lett, mint még soha. Mint még soha, akkor sem, amikor semmilyen festés nem gyengítette a szerkezetét.

Drága, de szerintem aki szeretne valamit dobni a kinézetén, szerintem ezzel nagyot tud. Nagyon-nagyon boldog vagyok hogy rátaláltam erre a termékre. Ha ez így marad, örök hűséget fogadok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 6.

xxs

2021. május 5.

Talán az egyik leginkább félreértett termék. Tényleg jó, arra, amire szánták: sérült/sérülékeny, töredező hajra. Nekem a tömeges 1-2 cm-es töredezett hajdarabka "hullást" eléggé megszüntette, hajmosás előtt, nedvesített hajra használom, nem kell kilószám tenni, inkább eloszlatni egy ritka fésűvel. Benne szoktam aludni vagy rajta hagyom 2-3 órát, elsősorban kényelmi okból (alszom / teszek-veszek közben, nem zavar), lehet, hogy kevesebb is elég lenne. Normál hajmosás-balzsamozás kell utána, az Olaplex kiegészítő lépés, nem helyettesít semmit, különösen a hajbalzsamot nem.

Kb 3-4 hónapig használtam hetente, addig fokozatosan javult a hajam állaga. Akkor elkezdett stagnálni, azóta szinten tartáshoz havi 1-2szer elég.
UPDATE: ...és aztán ellustultam és inkább 6-8 hetente használtam. Úgy nem elég, elég sokat romlott a hajam állaga. Visszatértem a hetire egy időre, javulgat.

Step 2-vel közel azonos, ez 12,5% hatóanyagot tartalmaz, a step2 15%-ot (step1 30% körül). Addig dolgozik, amíg nedves a haj, hosszú kezeléshez ezért be kell fedni.

A hajukkal elégedetlen szent grál keresésben lévőknek egyébként elsőre nem ezt javaslom, hanem fontossági és végrehajtási (=beruházási :)) sorrendben:
1. tisztító hajmosás (ha szulfátmentes sampont használsz, akkor SLS vagy agyag tartalmúval legalább havonta egyszer mégis meg kell mosni, leszedi a felrakódott szilikont / shea vajat / ricinus olajat, stb)
2. hidratáló maszk - amikor száraz (amikor nem száraz, akkor balzsam vagy sör vagy almaecetes víz 1-2 percre és lemosni)
3. protein kezelés - amikor gyenge, nedvesítés nélkül is "nyúlós", húzgálásra deformálódó hajszálaid vannak
4. Olaplex vagy egyéb bond treatment - amikor sérült, ahol a kémiai világosított hajat mindig "sérültnek" érdemes tekinteni; rendszeresen jó, akár hetente

A 2-4 nem tud érvényesülni, ha nincs rendszeresen letisztítva a hajszál, ebből elég pocsék komfortérzet is lehet. Szóval szerintem kezdd itt, ha ez megoldja, az a egyszerűbb és legolcsóbb, ha nem oldja meg, akkor legalább megteremti a többi lépésnek az esélyt arra, hogy hasson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

keralexa

2021. április 18.

Először a tavalyi évben próbáltam ki az Olaplex 3-as és 5-ös termékét, hogy az állandóan szőkített, formázott, töredezett hajamat kicsit rendbe hozzam az esküvőmre. Hetente egyszer használtam őket - a 3-ast 2 órán át, utána az 5-öst 1 órán át hagytam a hajamon.
Néhány hónap használat csodát tett, a töredezés és a szárazság is nagymértékben javult, sokkal jobb minőségű lett a hajam. Ezt a fodrászom is megjegyezte.
Azóta is használom a termékeket, sőt beszereztem mellé a 6-ost és a 7-est is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Azóta is használom a termékeket, sőt beszereztem mellé a 6-ost és a 7-est is.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice