Olaplex

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papernightigale, Módosítva: 2019. március 11.

Kategória:   Hajápolók

Az Olaplex segít megvédeni a haj kötéseit a károsodástól. Ha pedig már roncsolódtak, akkor képes helyreállítani azokat, hogy a haj újra szép és élettel teli legyen. A forradalmi formulán alapuló hajkezelési metódus, az utánzatokkal ellentétben, nem csak szimplán hatóanyagot juttat a roncsolódott hajszálakba, ami kimosódik. Újjá is építi a már felbomlott kémiai kötéseket, vagyis tartósan helyrehozza ezzel a korábbi sérüléseket.

noracska94

2020. augusztus 5.

akkor érdemes használni ha sok ideje van az embernek mivel szerintem érdemes a hajon hagyni min 1 órát. könnyebb vizes hajon eloszlatni. nem olcsó de időnként ki lehet fogni jó akciókat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

oaxaca

2020. július 11.

Nekem nagyon nagy csalódás :( Szőkítéskor abszolút hat a szalonban használt kezelés, de ez nem annyira. Nem mondom, hogy nem. De ennél vannak jobb (és olcsóbb) kötés erősítő balzsamok (pl a Redken pH Bonder ami 6000 ft alatti) amik nekem tényleg tökéletessé teszik a hajamat, míg ez csak “szimplán” szebbé. Nem fogom újra venni, mert ennél vannak sokkal jobb ápolók is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Rozsaszinponilo

2020. július 11.

Abszolút megéri az árát!
Kicsinek, kevésnek tűnhet elsőre a kiszerelése, de ha vizes hajra visszül fel, szépen lehet vele takarékoskodni.
Hasonlóan az előttem szólókhoz nálam is a szőkített hajvégek miatti töredezés okozott gondokat, erre kellett valami tuti fegyver. :)

Heti egyszer használom, vizes hajra, teljes hajhosszra. Kb. 1 óráig hagyom fent, utána az aktuális samponnal és balzsammal megmosom a hajamat.

Az instant hatása is lenyűgöző: azonnal puha, selymes, élettelteli hajkorona. Hosszútávon pedig mégjobb: ennyit még sosem nőtt a hajam, alig kell visszavágatni a végeit.

Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Abszolút megéri az árát!

Nagyon ajánlom!

nyuszika39

2020. július 8.

Le lett szivatva a hajam, rögtön megrendeltem ezt, és a hozzá tartozó sampon &balzsamot. Még csak 2x használtam, de szemmel látható a változás. Szivatás után nagyon sprőd, töredező, gubancos hajam lett, mióta használom nagyon szép egészséges megint. Az ára kicsit sok, ebből a 100 ml-ből kb 6 mosásra elég az én hajamra, de cultbeautyn lehet kapni 250 ml-es kiszerelést is (már be is szereztem) jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

flowing

2020. július 6.

A több évig tartó szőkítés miatt elég élettelen,száraz a hajam, a hajvégeim, ezért minden lehetséges módon próbálom táplálni, hátha helyrejön..Így jutottam el ehhez a termékhez. Némi utánaolvasás után arra jutottam, hogy minél többet van a hajamon, annál jobb, így a következő módszert 'dolgoztam ki': egy-egy hétvégi nap délelőttjén benedvesítem a hajvégeim tarkótól lefelé és belemasszírozok kb. diónyi Olaplexet. Felcsavarom kontyba és egész nap így hagyom, majd este kétszeri samponozás, balzsam után szárítom. Nekem így látható eredménye van és kényelmes a használata is. Egyelőre 4*, mert még nem hozta azt a wow-hatást amit vártam, de remélem egy update alkalmával fel tudom majd pontozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

emagdi

2020. július 1.

Na, ez valóban csodaszer! :) A seprús, száraz hajam már első alkalommal lággyá tette, a hatása tartós, tényleg nem mosódik ki a következő hajmosásnál, mint egy normál hajbalzsam v pakolás. Bár kicsit borsos az ára, de a hatása is kiváló, ezért ár-érték arányban abszolút megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

TheNancy07

2020. június 23.

Végelkeseredésemben rendeltem egyet internetről, mivel a hajamat tönkre tette a hidrogén... Azon a szinten volt már a hajam, hogy tapintásra egy rossz csoffadt mosogatószivacs volt, kinézetre, meg a lekaszált szalma, ami 3 éve áll az udvaron. Hiába fésültem (visszagubancolódott), hiába próbáltam ápolni olajjal, balzsammal bármivel, muszáj volt levágnom 6 centit a hátközépig érő hajamból (sírtam, vergődtem az ágyban, a párom teljesen hülyének nézett :D), már csak ebben maradt reményem ... Minden mosás előtt használom (eddig 3x), és megmentette a hajam!!! Húzósnak gondoltam az árát ilyen kicsi mennyiségre, viszont nem használok belőle sokat, összekeverem olajokkal (ricinus, mandula) és így hagyom fent 2-3 órát a fejemen. Egyszer már voltam ilyen kezelésen fodrászatban, de igazából mint halottnak a csók, egészséges hajon nem volt egyáltalán látványos, pénz kidobás volt. De ilyen durván leharcolt hajon valóban meghökkentően csodaszer ez a 3-as kiszerelés! *-*

UP: Wáó, visszaolvasva... tényleg brutál volt a hajam állapota. Amit biztosan állíthatok, hogy valóban ez tartotta össze a tincseket, hogy ne legyen 1 centisre vágva a hajam. 2 flakonnal használtam el akkor, ricinusolajjal összekeverve vittem fel, és sokat segített. Több, mint másfél év után újra megvettem, és most egy argánolajos difeel olajjal kevertem össze. Mivel akkoriban valóban brutálisan tönkre ment a hajam, a mai napig iszom a levét. Így gondoltam, hogy újra beruházok rá. Próbálom a holdnaptárhoz igazítani a hajvágásom, így a mai nap is történt egy egészségügyi vágás. Valahogy úgy érzem, hogy a frissen vágott tincseket jobban összetartja majd :D Szóval, a harmadik flakon is elfogyott, kb másfél hónapra volt elég, de most minden második hajmosáskor tettem fel. Szerintem lesz egy negyedik flakon is, mind addig, amíg a károsodott rész le nem nő (az még vagy 3 év o_o) Hatása még mindig érezhető. Fényes, és puha lesz tőle a hajam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Adriii93

2020. június 5.

Na ez tényleg csodaszer! A száraz, töredezett végű hajamat selymesen puhává varázsolta. Én 6-8 órát hagyom a hajamon, hogy minél több ideje legyen hatni. Fantasztikus illata van és tényleg csodát művel a hajammal.
Az egyetlen indok amiért levonok egy csillagot, hogy nem igazán értem miért csak 100 ml kiszerelésben kapható miközben a samponnal és balzsammal ellentétben ebből elég sokat kell használni egy alkalommal. Heti 1 hajmosással is csak 1,5 hónapot fogok vele kihúzni, a sampon és balzsam meg hónapokig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

juhanoemiii

2020. április 25.

Nekem ez a termék mentette meg a hajam. Én az olaplex sampon és balzsammal együtt használom.
Van amikor a szaunába ezzel a pakolással ülök be és utána mosom ki és rakom rá a kondícionálót. Szuper termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Sophie0517

2020. április 18.

Maximális pont, pedig csak 1x használtam eddig. 3 órát hagytam a hajamon. Szerencsére elég jó minőségű a hajam, de festetem, és azért az nem kíméli. Nekem ami nagyon feltűnő volt, hogy amikor beszárítottam a hajam, akkor az úgy maradt. Nem volt erőtlen, volt tartása. Selymes, fényes lett. Nem használtam a teljes kúrát. Csak ezt, és a balzsamját. Tuti mindig lesz itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice