Opilca

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. szeptember 28.

Kategória:   Egyéb

Vattacukor1990

2018. december 17.

Ezzel a krémmel kezdtem el szőrteleníteni tizenévesen. Csak a lábszáramra használtam. Egész jól tette a dolgát, amennyiben az előírt hatóidőt megtoldottam még jó néhány perccel. Viszont ha az előírtnál tovább maradt a bőrömön, akkor elkezdte marni. Eleinte ez nem jelentett különösebb problémát, mert egy kis testápoló hamar megnyugtatta a bőrömet.
A bajok akkor kezdődtek, amikor az iskolában elkezdtünk úszásra járni, emiatt muszáj voltam gyakrabban szőrteleníteni. Ezt már nem tűrte a bőröm, borzalmasan viszketni kezdtem minden használat után, amin a testápoló sem segített. Minél jobban vakaróztam, annál jobban viszkettem. Este szőrtelenítettem és éjszaka hólyagosra vakartam a lábszáraimat, rossz volt rájuk nézni. Ekkor következett a borotvás korszakom. Tartósságra igazából az is olyan volt, mint a krém, csak nem okozott kínzó viszketést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

menaon

2018. május 31.

Nagyon sensitive, a Weet sensitive ezzel szemben a bőrt is lemarja sajnos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Nagyon sensitive, a Weet sensitive ezzel szemben a bőrt is lemarja sajnos!

Juliette Cavill

2017. július 10.

Az alkaromra használom, mindent leszed rövid idő alatt. A probléma az vele, hogy a jobb karomon kipattog csúnyán a kezem utána. Nem fogom újravásárolni emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Nekem szószerint semmit sem szedett le :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Nekem szószerint semmit sem szedett le :(

vera00

2016. február 21.

Ezzel a termékkel kezdtem meg a szőr elleni harcot. A legelső időkbe nagyon jól bevált. Bár gyűlöltem a szagát. Sok idő kellett 10-15perc míg hatott és a végén már én is éreztem hogy marta a bőröm. Lehozott minden szálat. Azóta drasztikusabb módszerekhez folyamodtam és váltottam a gyantára de a márka megmaradt. Sajnos már csak ezzel szabadulhatok meg a nem kíván szőrszálaktól. Én arcra sosem használnám mivel érzékeny a bőröm és csak oda használom ahová javasolják az adott terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Reddiamond

2015. október 10.

Nekem jobban bejött mint a Veet. Mondjuk itt is min 20 percig kell rajta hagynom, ami elég macerás, Emiatt csak négyesn. Viszont intim szőrtelenítésre több éve csak ezt használom. Ha valaki tud jobbat, szívesen meghallgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Kacsa

2015. július 8.

Ez volt az első (és valószínűleg utolsó) szőrtelenítő krémem. Én 10 percig hagytam hatni, és nem sok szőrt hagyott maga után, tehát tette a dolgát, de nem sikerült megszeretnem. Macerás használni, elmegy egy óra a szőrtelenítéssel, és a szaga valami borzasztó erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 8.

dobolank

2014. július 5.

Borzalom, fele szőrt fennhagyja. Azt gondolnám, hogy én vagyok egy gorilla a célcsoporthoz képest, de valami azt súgja, hogy mégsem márványszobroknak találták ki az ilyesmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 5.

papai.marti

2013. augusztus 7.

Hatásos és utána napokig puha, bársonyos tőle a bőröm. Bejött csak nagyon sokat kell várni mire hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

FaerieQueene

2013. július 13.

A dolgát elvégezte, viszont nem tudom milyen anyagokat tettek bele, de használat közben nagyon rosszul szoktam lenni, szóval nem vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Antioxidánsok: Thioglycolic Acid, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol