Otto Kern

Ár:   €18   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 29.

Ár:   €18

Alapjegyek: pézsma, ambroxán, cédrus

Seila96

2019. szeptember 13.

egy szó: IMÁDOM!
Még pár hete ajándékba kaptam a tusfürdő változatát sajnos kisebb kiszerelésű így nem tudom napi szinten használni de ha tehetném egy nap 5x lezuhanyoznék azzal , miután megkaptam elkezdtem böngészni hogy hol lehet ezt a fantasztikus illatot beszerezni főleg miután megláttam hogy van parfümje is de sajnos nem találtam egyik magyar oldalon se, ha bárki tudna segíteni hogy hol kaphatok ilyet azt nagyon megköszönném:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

egy szó: IMÁDOM!

NikolettaP

2018. szeptember 9.

Rajtam ez egy nagyon nőies-virágos- friss-üde-tiszta illat! :) Nagyon tetszik, hasonló stílusúakat használok. Én akciósan vettem a dm-ben, így nagyon megérte, igaz picit hamar elillan az illata, így napi 1 újrafújásra szükség lehet, de még így is megérné teljes áron is. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

born86

2018. augusztus 10.

Nem vagyok oda az unisex illatokért és számomra ez már már abba hajlik át.
Nem rossz ,friss citrusos de számomra mégis sok.
sSemmi képpen se egy finom illat inkább nyers.
A tartóssága se a legjobb azért kap csak 3 csillagot mert a férfi kiadása tartósabb és jobban sikerült szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nem vagyok oda az unisex illatokért és számomra ez már már abba hajlik át.
Nem rossz ,friss citrusos de számomra mégis sok.
sSemmi képpen se egy finom illat inkább nyers.

Eszter75

2018. június 20.

Teljesen véletlen bukkantam rá. Zsákbamacskaként vettem. Azóta visszamentem már még egy üvegcséért. Imádom, elbűvölő.
Könnyed, nem hivalkodó illat. Nekem maximálisan telitalálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Könnyed, nem hivalkodó illat. Nekem maximálisan telitalálat.

angelina69

2017. augusztus 13.

Betévedtem a két betűs drogériába is, ahol szemre vételeztem a parfümös szakaszt. Hát, hát.... Volt egy-kettő, amit még nem ismertem, és blatterre fújtam. Aztán egy-két perc múlva mentek is a kukába. Még mindig úgy vagyok vele, hogy egy illatot nálam nem a márkája határoz meg. Egy illat az orromnak, nekem tetsszen. Nem kell nagyon különlegesnek lennie, csak legyen benne valami egyedi, vagy egyszerűen keltsen bennem kellemes érzést. Ez az illat ilyen volt. Nem egy nagy különlegesség, de mégis van benne valami bájos. Virágos, krémes, enyhén sós, enyhén édes. Nem szúr, nem harsány. Csak simul, és ápoltnak, frissnek, üdének érzi magát az ember lánya tőle. Kifejezetten tavaszra, nyárra gondolnám. Ami még a két betűs drogériát illeti: nem tudom olvassa-e valaki a managerek közül ezt az oldalt, de annyi lenne az észrevételem, hogy ne világítsák meg a parfümöket. Némelyik üveg kifejezetten meleg volt. Hiába van légkondi. Lehet, hogy szebben mutatnak a szemnek megvilágítva, de gyorsabban tönkre is mennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.