Egyéb

Ár:   10.000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Fodrásszalon   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wd1102, Módosítva: 2020. július 15.

Ár:   10.000 Ft
Lelőhely:   Fodrásszalon
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A sampon segít a fejbőr alapos megtisztításában. Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a természetes zsiradékot.

• Vegán összetevők.
  • Parabénmentes
  • SLS-SLES-mentes
  • Szilikonmentes
  • Illatallergén-- és színezékmentes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

wd1102

2020. július 10.

Nagyon hamar zsírosodó hajamra ajánlották. A fodrász felhívta rá a figyelmemet, hogy ne használjam kétnaponta, miután mondtam neki, hogy ilyen gyakorisággal szoktam mosni. Kételkedve, hogy akkor vajon mit csinálok majd a harmadik napi csutakos hajammal, elhoztam a sampont, de nem bántam meg. Rengeteg sampont próbáltam már, de egyikkel sem tudtam késleltetni a kétnaponkénti hajmosást. Ezt használva viszont még a 4. napon is vállalható a hajam. Számomra csoda.
Egyedüli hátrány, hogy hosszú távon nem ajánlott használni, mert nagyon szárítja a fejbőrt, így az 500 ml-es kiszerelés java megmarad. Fenntartásra jó egyébként, havi 1-szer átmosni vele, szóval el lehet fogyasztani, de én azt hiszem, meghirdetem a maradék egy részét, mert annál drágább, mint hogy sokáig álljon benne a pénzem, főleg, hogy már áttértem a hirdatáló változatára a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid