Pat McGrath Labs

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   $38
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdagon pigmentált, matt finishű rúzs. A formula nem szárít, tartós és súlytalan viselelet ígér.

30 árnyalatban elérhető

7000 ft - Pat McGrath Labs Mattetrance Ajakrúzs
Ár: 7000 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Pat McGrath Labs Mattetrance Ajakrúzs Venus in Furs
Ár: 4000 , Eladó: Egykettoharom
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Corvin negyed környékén, előre utalás után foxposttal vagy postán tudom küldeni a vevő terhére.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lina14

2021. december 8.

Nekem az 1995 nev van meg, ami egy szürkés-lilás nude, tökéltes hidegebb évszakra
Nagyon matt, de szerintem a formula nem feltétlenül újító, a tartóssága és pigmentáltsáága jó, nem szárít túlságosan, de örülök neki, hogy egy csomag részeként vettem és nem önmagában, elég borsos az ára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Boriskajuliska

2021. január 13.

Femmebot árnyalatot választottam ami egy tipikus nude árnyalat. Nem sötét, hideg tonusú picit barnás (legalábbis rajtam) de nem a beteges fajta, a netes képek nem adják vissza a színt. Matt de csak látványra, puha ajkakat varázsol mint egy tökéletes ajakápoló. Napközben kopik de szépen. Valószínűleg ez árnyalat függő az élénk feltűnő színek lehetséges, hogy nem olyan egységesen távoznak az ajkakról. Ha valaki hasonló rúzsmániás mint én érdemes egy próbát tenni és ha sikerül jó színt választani a csalódás szinte kizárt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 13.

Anheszenamon

2021. január 10.

Mini kiszerelésben vettem meg a Christy árnyalatot. A kedvenc rúzsommá lépett elő. Maga a szín is tökéletes de ami igazán levett a lábamról: a formula. Tényleg matt, de nem szárad kopogósra, nem lesz tőle cserepes az ajkam. Szinte nem is érzem, hogy rúzs van rajtam. Elég tartós is, ami ebben a maszkos időszakban igencsak hasznos. Pigmentált, így egyetlen húzással szép eredményt kapunk. Tervezem beszerezni normál kiszerelésben, illetve listámon szerepelnek az Omi és 1995 árnyalatok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Egykettoharom

2020. december 27.

Egy igazi álom! Extrém jól pigmentált, lehelletvékony réteg kerül csak a számra, így hihetetlenül kényelmes viselet. Picit leszárad, és ezért lassan és egyenletesen kopik. Az Omi árnyalat telitalálat számomra, de nem csalódtam a Christy, 1995, Flesh 3 és a Forbidden love árnyalatokban sem, álomszép szín mind! Aki megengedheti magának, mindenképp próbálja ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

okroseva

2020. február 27.

Ez egy csoda. Már nagyon rég vágytam rá, az Elson, ami Kristine szerint "slightly cool-toned, medium-dark red with a satin finish". Csodálatos, tartós, és az egész termék, csomagolás a minőséget sugározza. Ami nagyon tetszik, hogy elég "kemény" a rúzs maga a felkenéshez, nem mállik, nyúlik, törik, csúszik. Tervezem több szín beszerzését is. :) Ajakápolóra kenve is szépen terül, pigmentált és egyenletesen fed. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil

Kaolin 0 0

Squalane eo 1 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.