Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissveraa, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Egy mesterfodrászok által alkotott termék a szőke, platina fehér és ősz hajszínekere. Javítja a hajszínt, a legjobb tónus elérésének biztosítéka az egyedülálló aktív lila pigment, mely semlegesítik a sárga, rezes tónusokat és a fakóságot. Biztosítja a tökéletes színt mind a természetes, szőkített és melírozott hajnak: láthatóan világosabb hajszín már egy mosás után!

alegria800

2020. augusztus 1.

Viszket tole a fejorom, de ennek ellenere ezt hasznalom, mert csillog-villog tole a hajam es valoban erosen pigmentalt, nagyon sokat segit. Az eloirasnak megfeleloen alkalmazom heti ketszer es nagyon szeretem. Professzionalis a szaga, de nem ertem miert kell bele ennyi illatanyag. Szerintem azoktol viszketek.

Tanulsagos eset:
En is beleestem abba a hibaba, hogy a hulladek COLORISTA (turkizkek) szinezot a hajamra kentem gondolvan, hogy majd kijon par honap alatt. Persze egy ev utan is meg mindig ocsmany, kopott zold volt a hajam es fodraszom se tudott vele mit kezdeni. Meg mindig kicsit az, lassan masfel eve, de kizarolag ez a termek enyhitett a dolgon. (A zoldet uti a lila ugyebar...)

Sajnos tunik el a polcokrol ami elegge aggaszt. A balzsamjat fel eve nem latom...='( (Hollandiaban elek)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Tanulsagos eset:

zsizmo

2020. május 29.

Életet ment. Sikerült csibesárga hajvègeket varázsolnia a fodrásznak, festést már nem mertem bevállalni, így próbáltam itt kutakodni,hogy mivel tudnám a legjobban helyrehozni és maradt ez. Szárítani szárít, de egy rakat balzsammal túl lehet élni. Egy használat után már látványos az eredmény, és az eddig használt lila samponoknál fényévekkel jobb és az ára is tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

nemeth.anita

2019. június 17.

Szőkített, károsodott hajamra remekül bevált. Második samponként használom, mert bézsszőke a hajam, így nem akarok nagyon hamvas végeredményt. Nem szárítja a hajam, nem lesz lila vagy durván ezüst, és nem zsírosodik hamarabb, mint pl. a Schaumától. Eddig a legjobb hamvasító sampon, amit próbáltam, ehhez hasonlóan jó csak a régi L'oréal lila családja volt, de azt már kivonták a forgalomból. Az illata kicsit Barbonos, de megszokható, hajon nem marad meg. A hajam sokáig friss, puha tapintású marad, ritkábban is kell mosnom, mióta ezt a sampont használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Enet

2019. január 10.

A Müllerben sikerült vásárolnom, a legjobb hamvasító sampon amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

avek

2018. február 1.

Nagyon szeretem az illatát és teszi a dolgát. Egyetlen problémám vele, hogy jóideje nem láttam a dm-ben. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Litta

2016. április 8.

Én egy kicsit kakukktojás vagyok, mivel nem szőke, hanem padlizsánlila hajam van, és akkor szoktam ezzel a samponnal mosni, mikor a lila egyre jobban vörösödik. 2. mosásnál rajta hagyom 10-15 percet. Persze az én hajamon nyilván nem csinál nagy változásokat, de azért egy kicsit semlegesíti a vöröses árnyalatot. AZ illatát imádom, olyan "fodrásszalon" illat, sokáig érződik hajmosás után is :) Egyetlen hátránya, hogy eléggé szárít, még balzsammal is. Egy ideje már szilikonmentes natúr samponokat használok, ezt csak a színező hatása miatt vettem, de szerintem, ha elfogy a flakon, nem veszem újra, inkább kimosható színezővel próbálom majd felfrissíteni a hajamat 2 festés közt. Szőkéknek csodaszer lehet, hiszen van benne anyag, az egész kezem és a körmeim is lilák lettek tőle. Minőségi cucc, mondjuk ez látszik az árán is, hiszen 1400 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

kissveraa

2016. január 12.

DM-ben vásároltam, külföldi blog ajánlása alapján. Remekül teszi a dolgát, nem sárgul az ombre hajam vége festés után hetek múlva sem. Igazából nem próbáltam korábban hamvasító sampont, így nincs összehasonlítási alapom. A saját balzsamjával együtt használom, szerintem balzsam nélkül sprőddé tennék a hajam a vegyszerek, ezért egy csillagot levonok. Eddig teljesen pozitív a tapasztalat, nagyon kevés is elég belőle egy mosáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.