Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mélytisztító szerekkel és cinkkel tisztítja az eltömődött pórusokat, eltávolítja a sminket és a felesleges olajokat.

Kiszerelés: 25 db

Cloudberry

2014. augusztus 3.

Én is többször vettem belőle, és elégedett vagyok vele. Frissít, nekem a pattanásokon is segít, eltávolítja az alapozót. Az E-vitaminos változata is megvan, az is jó, és jó az ára is. 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Tündérmogyoró

2013. március 30.

Én már többször vettem az Auchanban, nekem használt a pattikra,viszont nem szárította túl az érzékeny bőrömet.Nem használom minden nap,csak ha kijön 1-2 pattananás de akkor akár naponta többször is áttörlöm az arcomat. Az ár/érték aránya megfelelő (kb.350-400ft).Az összetevői nem a legjobbak de valamennyit azért használ ezért és az árért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.