Purebess

Ár:   $20   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Páll Viktória, Módosítva: 2020. március 8.

Ár:   $20
Kategória:   Szemkrémek

80% Galactomyces tartalmú, hidratáló, bőrfeszesítő hatású szemkrém.

Paraben-, alkohol-, színezőanyag- és illatmentes.

Boriskajuliska

2020. február 13.

Ez az egyik szemkörnyék ápolóm a 3-ból amit használok. Ősz óta rendszeresen kenegetem reggel és este is első krémként, ezt követi másik kettő. Eleinte jobban tetszett szépen hidratált de mostanában picit mintha szárítana hiába a rétegezés. Nálam a nagy adag nem mindig előny mert ránk romolhat és onnan már pazarlás. Nem veszem újra de a maradékot még elhasználom, alapvetően nem bántam meg a kipróbálását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

BLili

2019. szeptember 24.

Update2: igazából környezetkímélőbb lenne, ha ötösével rendelném, nem csak kettesével. Nekem ez a holy grail arckrém. Kb. a 6. tubusnál tartok. Őszre, télre több hidratálás kell, de ha csak ez az egy krémem lenne, ha egy kissé alulhidratált is, de szép maradna a bőröm, annyira jó krém.

Nekem az összetevők számítanak a legjobban, és már évek óta nehezen találok magamnak arckrémet a hiperérzékeny, ultrareaktív bőrömre, és gondoltam, hogy teszek egy próbát ezzel a krémmel, és nekem bevált. Sok lépcsős rutint követek, és jól jön még ez a végére. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam és teljesen jól hidratál, szagtalan, stb. Hihetetlenül olcsó az összetevőkhöz és a kiszereléshez képest... plusz, számomra teljesen ismeretlen volt ez a márka, teljesen véletlenül találtam rá.

Update: már most tudom, hogy nem fogom leváltani, azaz, nagyon hosszú keresgélés után végre megtaláltam ebben az arckrémemet! Le a kalappal a gyártó előtt, tartsák meg a jó szokásukat ezzel az árral, szerintem valamit nagyon elnéztek ilyen összetevőlista mellett! :O :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Hiriel

2019. május 9.

Nekem tetszik! Nem irritál egyáltalán, szépen hidratál, beszívódik, én még ki szoktam egészíteni egy csepp panthenollal vagy E-vitaminnal, csak úgy ragyog másnapra a szemem! :D Pedig egész nagy táskáim voltak, de ez a kombó szépen küzd vele. Ja, és nem utolsó sorban nagyon korrekt áron, igen nagy mennyiséget kapunk! Több, mint fél éve nyűvöm, reggel és este, és még mindig sok van benne. :) Kíváncsiskodni szeretnék más szemkrémek felé is, van egypár a kívánságlistámon, de ehhez bármikor szívesen visszatérnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

rtteszvesz

2018. december 7.

Htalmas adag, nem volt rossz, de sajnos a végére megváltozott az illata őszre, így már nem a szemem köré használtam el a végét. Jó, hogy illatmentes, de még nem tudom, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

gioia

2018. január 20.

Szerintem nem is rossz ez a krém. Észrevehetően hidratáltabb a szemkörnyékem és nincs tele tömve illatanyaggal, mint némelyik drága krém. Nem irritál, baromi kiadós a tubus. Egyedül a kissé gyógyszertári krém szaga zavar olykor, de inkább ez, mint az irritáció:) Nem tudom, hogy ezt fogom-e újravenni, meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

manitia

2017. november 6.

Nekem ez semmit sem csinál. Nem hidratál és ezt érzem a szemkörnyékemen is. A malackás krém jobban teljesített. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Kori

2017. október 25.

Számomra egy teljesen átlagos krém. Reggel és este is használom, sminkelés előtt kevesebbet, könnyen felszívódik, este pedig nem csíp sminkelmosás után, nem húzódik tőle a bőröm, mint egyik másik szemkrémtől. Az állaga és az illata is rendben van. Hatalmas kiszerelés, még nagyon sokáig elég lesz. A hidratálása is megfelelő, de én nem fedeztem fel benne semmi különlegeset. Ha (valaha) elfogy biztosan kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Aprile

2017. július 10.

Már közel egy éve használom ezt a kis szemkrémet, és egyszerűen imádom. Nagyon olcsó, nagyon nagy adag, és még hat is.:) Bár még nem mélyültek szarkalábak a szemem köré, de az egyetemes éjszakázások miatt bizony egy-egy kis ránckezdeményt megfigyeltem a szemem alatt. Ezeken nagyon szépen segített ez a kis krém, és rendszeres használattal nagyon szép, és hidratált lett tőle a szemkörnyékem. Mintha kevésbé lenne táskás is a szemem, ha épp nincs időm kipihenni magam...^^ Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, nem ragacsos, és még az összetevői is szépek. Ennél többet nem is lehet kívánni egy ilyen árfekvésű terméktől. 5 csillagot simán megérdemel, mert ránckezdeményeken nagyon szépen dolgozik.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

krekuci

2017. május 26.

Isteni cucc, látványosan vasalja a kisebb, nem mély ráncokat. Nagyon hamar felszívódik, éjszakára több réteget is fel szoktam vinni szemkörnyékre, de ugye egész arcra is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

monamour

2016. augusztus 31.

Koreából rendeltem. Hatalmas adag, sokáig elég, jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Koreából rendeltem. Hatalmas adag, sokáig elég, jól hidratál.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.