Purebess

Ár:   $20   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Páll Viktória, Módosítva: 2020. március 8.

Ár:   $20
Kategória:   Szemkrémek

80% Galactomyces tartalmú, hidratáló, bőrfeszesítő hatású szemkrém.

Paraben-, alkohol-, színezőanyag- és illatmentes.

Vicus

2020. július 19.

Nem egy testes krém, mennyisége miatt pedig teljes arcra is használtam nappali krém gyanánt. Csodát nem csinált, úgy éreztem nem is hidratált eléggé. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Boriskajuliska

2020. február 13.

Ez az egyik szemkörnyék ápolóm a 3-ból amit használok. Ősz óta rendszeresen kenegetem reggel és este is első krémként, ezt követi másik kettő. Eleinte jobban tetszett szépen hidratált de mostanában picit mintha szárítana hiába a rétegezés. Nálam a nagy adag nem mindig előny mert ránk romolhat és onnan már pazarlás. Nem veszem újra de a maradékot még elhasználom, alapvetően nem bántam meg a kipróbálását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

BLili

2019. szeptember 24.

Update2: igazából környezetkímélőbb lenne, ha ötösével rendelném, nem csak kettesével. Nekem ez a holy grail arckrém. Kb. a 6. tubusnál tartok. Őszre, télre több hidratálás kell, de ha csak ez az egy krémem lenne, ha egy kissé alulhidratált is, de szép maradna a bőröm, annyira jó krém.

Nekem az összetevők számítanak a legjobban, és már évek óta nehezen találok magamnak arckrémet a hiperérzékeny, ultrareaktív bőrömre, és gondoltam, hogy teszek egy próbát ezzel a krémmel, és nekem bevált. Sok lépcsős rutint követek, és jól jön még ez a végére. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam és teljesen jól hidratál, szagtalan, stb. Hihetetlenül olcsó az összetevőkhöz és a kiszereléshez képest... plusz, számomra teljesen ismeretlen volt ez a márka, teljesen véletlenül találtam rá.

Update: már most tudom, hogy nem fogom leváltani, azaz, nagyon hosszú keresgélés után végre megtaláltam ebben az arckrémemet! Le a kalappal a gyártó előtt, tartsák meg a jó szokásukat ezzel az árral, szerintem valamit nagyon elnéztek ilyen összetevőlista mellett! :O :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Hiriel

2019. május 9.

Nekem tetszik! Nem irritál egyáltalán, szépen hidratál, beszívódik, én még ki szoktam egészíteni egy csepp panthenollal vagy E-vitaminnal, csak úgy ragyog másnapra a szemem! :D Pedig egész nagy táskáim voltak, de ez a kombó szépen küzd vele. Ja, és nem utolsó sorban nagyon korrekt áron, igen nagy mennyiséget kapunk! Több, mint fél éve nyűvöm, reggel és este, és még mindig sok van benne. :) Kíváncsiskodni szeretnék más szemkrémek felé is, van egypár a kívánságlistámon, de ehhez bármikor szívesen visszatérnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

rtteszvesz

2018. december 7.

Htalmas adag, nem volt rossz, de sajnos a végére megváltozott az illata őszre, így már nem a szemem köré használtam el a végét. Jó, hogy illatmentes, de még nem tudom, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

gioia

2018. január 20.

Szerintem nem is rossz ez a krém. Észrevehetően hidratáltabb a szemkörnyékem és nincs tele tömve illatanyaggal, mint némelyik drága krém. Nem irritál, baromi kiadós a tubus. Egyedül a kissé gyógyszertári krém szaga zavar olykor, de inkább ez, mint az irritáció:) Nem tudom, hogy ezt fogom-e újravenni, meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

manitia

2017. november 6.

Nekem ez semmit sem csinál. Nem hidratál és ezt érzem a szemkörnyékemen is. A malackás krém jobban teljesített. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Kori

2017. október 25.

Számomra egy teljesen átlagos krém. Reggel és este is használom, sminkelés előtt kevesebbet, könnyen felszívódik, este pedig nem csíp sminkelmosás után, nem húzódik tőle a bőröm, mint egyik másik szemkrémtől. Az állaga és az illata is rendben van. Hatalmas kiszerelés, még nagyon sokáig elég lesz. A hidratálása is megfelelő, de én nem fedeztem fel benne semmi különlegeset. Ha (valaha) elfogy biztosan kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Aprile

2017. július 10.

Már közel egy éve használom ezt a kis szemkrémet, és egyszerűen imádom. Nagyon olcsó, nagyon nagy adag, és még hat is.:) Bár még nem mélyültek szarkalábak a szemem köré, de az egyetemes éjszakázások miatt bizony egy-egy kis ránckezdeményt megfigyeltem a szemem alatt. Ezeken nagyon szépen segített ez a kis krém, és rendszeres használattal nagyon szép, és hidratált lett tőle a szemkörnyékem. Mintha kevésbé lenne táskás is a szemem, ha épp nincs időm kipihenni magam...^^ Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, nem ragacsos, és még az összetevői is szépek. Ennél többet nem is lehet kívánni egy ilyen árfekvésű terméktől. 5 csillagot simán megérdemel, mert ránckezdeményeken nagyon szépen dolgozik.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

krekuci

2017. május 26.

Isteni cucc, látványosan vasalja a kisebb, nem mély ráncokat. Nagyon hamar felszívódik, éjszakára több réteget is fel szoktam vinni szemkörnyékre, de ugye egész arcra is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.