QMS Medicosmetics

Ár:   25 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml + 8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. július 29.

Ár:   25 800 Ft
Kiszerelés:   100 ml + 8 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A puha maszk gyors segítséget nyújt a megviselt és fáradt bőr számára. Mindössze 10-15 perces hatóidő után a bőr friss és puha érzetűvé válik, és sugárzóan néz ki. A bőr extra adag nedvességet kap, a finom ráncok kisimulnak, a mély ráncok enyhülnek.

Az intenzív hatás sikerének titka a hatóanyagokban és az alkalmazás módjában rejlik: a puha anyagból készült maszk az Activator folyadékba téve átitatódik és megduzzad. Ezek után az  anyag az arcra helyezve tökéletesen illeszkedik annak körvonalaihoz, így a bőr minden területe megkapja a számára szükséges nedvességet és energiát. A kiváló minőségű hatóanyagok magas koncentrációja garantálja a maximális simaságot.

• azonnali hatással bír
  • frissít, nyugtatja és simítja a bőrt
  • jelentős hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik
  • egy különleges wellness-kezelés élményét nyújtja
  • segít enyhíteni a hosszú repülőutak kapcsán felmerülő kellemetlen tüneteket

papramona

2019. június 15.

Először nem tudtam elképzelni, hogy lesz belőle maszk, de elég egyértelmű a rajzos leírás benne. Kék színű folyadék van egy sötét üvegben, ezt kell ráönteni a másik üvegben a tabletta formájú maszkra, aztán bumm, kidagad, beszívja az oldatot, és kész is a maszk, könnyű kihúzni belőle, finom illatú a maszk. Felhelyezés után hűsítő érzés volt, tíz perc kellemes hűsítés ebben a kánikulában felbecsülhetetlen. :) Miután levettem azt tapasztaltam, hogy nagyon-nagyon puha lett a bőröm, enyhén fényes, és mintha éveket fiatalodtam volna, a szám mellett a nevetőráncok annyival lágyabbak lettek, hogy ejha. Kíváncsi vagyok holnap is látszik-e belőle valami, egyelőre nagyon elégedett vagyok, főleg hogy facebookon nyertem a maszkot, így pénzbe sem került. :) Ha hosszabb ideig (mondjuk egy vagy két nap) marad a hatása megkockáztatom, hogy alkalmanként ha "jobban kell" kinézni beruházok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

szeliger

2018. január 30.

Nem csoda, hogy a szerkesztők az egyéb márkához töltötték fel, én sem hallottam még a !QMS Medicosmetics-ről még ezelőtt, pedig ahogy a neten néztem, most már magyarországi képviseletük is van és elegáns szalonokban használják a termékeiket.
Eszembe nem jutott volna foglalkozni vele, ha nem kapom meg ennek az arcmaszknak az utazó kiszerelését a Liberty adventi kalendáriumában és ha már ott volt, akkor ki is próbáltam. Külön fiolában található a hatóanyagokkal teli folyadék és egy másikban az összepréselt száraz arcmaszk. Felhasználás előtt a folyadék megy az arcmaszkra, ami mint a törülközők, megduzzad, gyakorlatilag az összes folyadékot felszívja és már tehető is fel az arcra. A lötyi egyébként halványkék színű és öblítős jellegű tisztaságillatú. A maszk kellően bírja a strapát, először nagyon óvatosan hajtogattam ki, nehogy elszakítsam, de jól ellenáll, nem berepedős. Szépen illeszkedik az arcra, bár nekem a szemek nyílása túl közel volt egymáshoz, pedig nincsenek éppen távolülő szemeim. Tíz perc relax, a párolgó folyadék kellemesen hűsíti az arcot. Kezelés után finom, puha a bőr, szépen feltöltött. Mivel még maradt benne folyadék, nem resteltem, a kezeimre is feltettem, megérdemlik azok is kényeztetést.
Nincs kifogás, ez egy jó termék, alkalmi használatra otthon is luxus a hétköznapokban, a hialuronsav hozza az elvárt hatást. Simán ötös. Hogy megér-e egy maszk több mint háromezer forintot? Azt azért nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 30.

Hidratálók: Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate