Egyéb

Ár:   2400 Ft és 4800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szanszi, Módosítva: 2020. július 21.

Ár:   2400 Ft és 4800 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   online, fodrászatok
Kategória:   Samponok

Argán olaj és keratin tartalmú sampon, melyet a festett és kezelt hajra találtak ki, ugyanis lágyan és kíméletesen tisztítja a hajszálakat, ezzel megtartva a haj színét, vagy megnövelve a kezelt haj tartósságát. Savas ph értékű sampon.

Szanszi

2020. július 17.

Életem samponja. De komolyan.
Nagyon vàlogatós vagyok sampon-téren, de jelentem 1 éve csak ezt használom és szuper!
Kevés elég belőle, jól tisztít, érzem, hogy már mosás közben ápolja a hajamat, az illata csodás.
A festett hajam szépen tartja a színét, nem sárgul és nem kopik.
Amikor elkezdtem használni eléggé kiszárította a fejbőrömet, de mostmár nincs ilyen probléma, érdemes váltva egy másik samponnal használni az elején.
Nagyon selymes és könnyen kezelhető utána a haj.
🥰 Ezer csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Életem samponja. De komolyan.
A festett hajam szépen tartja a színét, nem sárgul és nem kopik.
Nagyon selymes és könnyen kezelhető utána a haj.
🥰 Ezer csillag.