Egyéb

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wicus24, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Mindössze három nap használat után a fogzománc nyolcvankét százalékát képes helyreállítani.

Kalcium-szilikátot és nátrium-foszfátot tartalmaz, amelyek gyakorlatilag egy új fehér zománcréteget építenek fel a fog felületén. A fogkrém az ásványi anyagok új forrásaként befedi és beépül a fogak felületébe. A technika a fal újravakolásához hasonlóan működik: az anyag kitölti a szénsavas üdítők vagy cukros ételek által okozott mikroszkopikus lyukakat, és ezáltal erős, sima réteget hoz létre, ezzel helyreállítja a fogak eredeti fehérségét, ugyanakkor erősebbé is teszi a fogakat, ami azt jelenti, hogy kevésbé lesznek hajlamosak a fogszuvasodásra.

Chrissy

2019. május 25.

Túl jól hangzott ahhoz, hogy igaz legyen...

Nemregiben elmentem fogorvoshoz leellenoriztetni a fogaim allapotat, es bar panaszom nem volt, kiderult, a mar meglevo tomeseim alatt lyukadni kezdtek a fogaim, igy kb. az osszes tomest cserelni kellett es 1 uj is lett. A fogorvosom azt mondta kellene erositebi kicsit a fogaim Elmex gellel, de azt mindig elfelejtem hasznalni, ezert godoltam veszek egy ilyet, mert a leirasa alapjan ez csodaszer.
Errol eszembe jut a marketing tanarom folyton hangoztatott jelmondata a foiskolan: "megoldasokat keresunk es igereteket vasarolunk".
Ez a termek ennek tokeletes peldaja.
Bar ketsegkivul a legcsinosabb fogkrem, amit valaha lattam, mert kerem szepen a feher kremben iciripiciri ezust csillamok vannak, olyan szep, mint a hold ezust fenyeben csillogo ho. Kikopeskor is csillog a mosdokagyloban.
Amugy pedig semmire se jo.
Nagyon enyhe ize van, amit egyfelol nem banok, nem szeretem a mentolt, masfelol viszont egyeb leheletfrissito cucc sincs benne, ezt hianyolom. Szoval a fogat mostal erzet nem tart igy sokaig.
Tisztit, de nem jobban, mint egy atlagos fogkrem.
Hogy erositi a fogakat? Ha-ha-ha. Hat nem. Az egyik fogamon van egy kis feher folt, szakirodalom szerint asvanyianyag hiany, es majd ott fog lyukadni a fogam, mert ott gyenge a zomanc. Erre a foltra kiemelten figyeltem, mindig dorgoltem a fogkremmel, es egyedul hasznalva ezt a fogkremet mar tul vagyok a tubus 60%-an, na es a folt koszoni, jol van, eredeti terjedelmeben. Semmit nem valtozott.
Fogfeherito hatas: zero. Eleve mazlis vagyok es genetikailag eleg feherek a fogaim, ha tisztan tartom oket, de kavezom es teazom ezerrel, igy az eredeti allapotok megorzese vegett jol jon egy feheritos fogkrem. Na de nem ez, mert ez még ezzel a feladattal se bir el.

A fenebe is!
Pedig jo lett volna, ha mukodik. Ha hozza, amit leirtak rola...

Mivel 0 csillagot nem lehet adni es az ezust csillamlas bejott, vegyetek ugy, hogy arra adom az 1 csillagot. Mert ennyit tud: csillamlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Túl jól hangzott ahhoz, hogy igaz legyen...

Ez a termek ennek tokeletes peldaja.
Amugy pedig semmire se jo.
Tisztit, de nem jobban, mint egy atlagos fogkrem.

A fenebe is!
Pedig jo lett volna, ha mukodik. Ha hozza, amit leirtak rola...

adry1992

2018. november 25.

Nagyon jó fogkrém, akár érzékeny fogakra, akár kezdődő szuvasodásra. Meg nem javítja a szuvas fogat, de nem fáj (minimálism kezdődő szuvasodáshoz sok fogorvos még nem akar hozzányúlni, főleg ha rossz helyen van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

vvnj

2017. augusztus 10.

Kb. 3 hete használom a fogrémet és teljesen megéri, valóban használ, még a szérum nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).