Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jizunew, Módosítva: 2015. január 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Sampon zsíros hajra

Teljeskörű ápolást nyújt, haja bársonyos, sima és fényesen csillogóvá válik. Gyógynövény kivonat tartalmának köszönhetően haja érezhetően puha és könnyű lesz. Kímélő sampon a mindennapos használat érdekében.

narancsdzsem

2015. május 21.

Két hét után kidobtam. Először odavoltam a "kitolja a hajmosást 1 nappal" érzésért, amiért mindent megadtam volna, de aztán iszonyatosan kiszárította a hajam.
2 adag Kallos keratinos pakolás után sem állt helyre a régi állapota, és lehet hogy most csak kényelmes vagyok, de annyian szenvedtek száraz hajtól itt, nekem meg alapból egészséges, hogy ezt inkább nem b@rmolom el.
Vissza a 3 napos hajmosáshoz... :( (40 perc /hajmosi).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

Vissza a 3 napos hajmosáshoz... :( (40 perc /hajmosi).

eveartstar

2015. május 14.

Nagyon nehezen habosodik fel, csak a második mosásnál lehet habosítani. Én egy Yves Rocher balzsammal együtt használom. Eddig egész jó.
Nagyon olcsón vettem, nem volt 300.- Ft!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 14.

Nagyon olcsón vettem, nem volt 300.- Ft!

Ejwi

2015. január 11.

Én a többezer forintos samponoktól jutottam el eddig a 199 Ft-os samponig és nagyonb bevált. Nagyon könnyen zsírosodik a hajam, de ez szépen tisztította el tovább tart a frissességérzet ezzel, mint eddig mással. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.