Egyéb

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. július 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Háromféle ceramidot tartalmazó japán hidratáló gél-krém. A ceramidok segítenek meggátolni a bőrön keresztül történő folyadékvesztést, és támogatják a bőr barrier funkcióját, így védik azt a külső irritációktól.

wokky

2019. február 8.

Az irritált bőrt pár nap alatt rendbe hozza és remekül hidratál. Első ránézésre egy könnyű, áttetsző gél, azonban én éjszakai maszkként, mint záró lépés használom, mert hagy egy erős ragacsos réteget, ami nem szívódik be teljesen. Sajnos parabént tartalmaz így nem tudom újraveszem-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

Nutellabella

2017. december 29.

Állaga géles, áttetsző.
Felkenve azonban meglepődtem, mert képez egy ragacsos réteget, amely jó ideig nem szívódik fel. Én éjszakára használom, így nem zavar.
Hatása szerintem nagyon jó: a bőröm kisimult, a dehidratáltság eltűnt, nem okozott pattanásokat. Külön tetszik, hogy a retinoltól néha kissé megviseltebb bőrömet szépen ráncba szedi
Ajánlom, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Állaga géles, áttetsző.
Ajánlom, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, PEG-8

PEG-400 1 0

Áttetsző, színtelen, ragadós folyadék. A PEG-400 vízzel elegyíthető, nagyon jól oldódik acetonban, alkoholban, de gyakorlatilag oldhatatlan zsírban és ásványi olajokban. A CosIng hivatalos besorolása szerint emulzió stabilizáló és kötőanyag.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.