S Budget

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: villa, Módosítva: 2012. október 17.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Edit4000

2015. november 24.

Nagyon híg, hidratàlàsa 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Nagyon híg, hidratàlàsa 0.

Demonshadow

2015. október 3.

S.O.S. megoldásként vettem, mivel nem akartam kézkrémre sokat költeni, tekintve, hogy otthon egy csomó áll a polcon, csak elfelejtettem magammal hozni egyet. Eleinte Neutrogenát akartam venni, mert nekem köztudottan csak az vált be, de aztán a kézkrémek ára láttán rögtön dobtam a hátast, hogy nem, még a testápoló ára is milliószor jobban megéri, pedig annál is húzni szoktam a számat. Maradt tehát ez, a pár filléres megoldás. Nyilván nem vártam csodát tőle, de amúgy meglepően jól hidratál. Az illatával nem vagyok kibékülve, ellenben azzal igen, hogy rendkívül kevés kell belőle, jól eloszlatható, és utána viszonylag kevés zsíros érzés marad a bőrön. Nem mondom, hogy csodaszer, de az biztos, hogy egy csomó márkás társát übereli mind ár, mind hatékonyság tekintetésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Krémhilda

2012. május 14.

Olcsó kézkrém,azt hiszem 200 Ft körül vettem.Ennyiért nem várhatunk nagy csodát,de végülis egész jól hidratál,pláne,hogy nagy része víz.Éjjel a sötétben kicsit nehézkes utánakenni a kezet,mert félő,hogy lecsöpög.Erős kamilla illata van,és pozitívum,hogy ezt nem parfüm,hanem a bennelévő kamilla adja.Egyszer kipróbáltam,de maradok az Atrixnál vagy a Nivea makadámia olajos kézkrémnél, nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.