Egyéb

Ár:   €32.90   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stunde67, az összetevőket feltöltötte: mimi22, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €32.90
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Aktív komplex a szempillákra

Szérumot naponta legalább egyszer, lehetőleg reggel  smink előtt vagy esti tisztítás után kell felvinni.

A szempillák és a szemöldök 12 hét elteltével a mindennapi használattal lényegesen hosszabb, sötétebb, teljesebb és erősebb.

stunde67

2018. március 25.

Szempilláimra használom, 3 hét után már láttam a növekedést. 4 hónapja használom és a pici szempilláim után olyan mintha műszempillát raktam volna fel. Nem olcsó termék, de garantált sikert hoz, többi márkához viszonyítva dupla mennyiség. A tubusba nem látni bele, de szerintem még 2-3 hónapot kitart.

Több mint félévig használtam, újravevős cucc lett nálam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

Több mint félévig használtam, újravevős cucc lett nálam!

Hidratálók: Sodium Hyaluronate
    Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1