Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A Seloil sampon nagyon zsíros hajra való készítmény, mely különleges gyógynövény összetételénél fogva segíti a sejtek zsírtermelésének normális muködését, az egészséges pH érték helyreállását. A készítmény használata egyben késlelteti a haj és fejbor öregedését és így csökkenti a hajhullást.

Kiszerelés: 120 ml

gisforgitta

2016. február 22.

A legjobb sampon volt zsíros hajra amit eddig találtam, de már sehol nem lehet kapni :( Sellont persze még mindig árulnak. Ha valaki esetleg lát valahol, ideírhatná.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

lapadi

2015. szeptember 14.

Jól tisztít és imádom az illatát. Nincs egy nap után koszos érzése a fejbőrnek, ami nálam egyfajta allergiás reakció lehet bizonyos összetevőkre. Ez után is kétnaponta mosok hajat, de nem volt még olyan samponom ami után nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

helgus96

2015. június 9.

Szerintem egy teljesen jó kis sampon. Ezzel mosom meg először a hajam, másodszor pedig egy másik samponnal, éppen ami van itthon. Jól tisztít, szerintem jól is habzik, és nekem nem zsírosodott jobban, mint ahogy amugy szokott. Valóban ehhez a kis kiszereléshez nem kedvező az ár (1600 Ft-ért vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

Annie88

2013. január 28.

Korpásodásra való testvére, a Sellon nekem nagyon bevált, ez viszont sajnos nem, pedig elég drága volt. Amíg nem használtam, minden másnap mostam hajat, ezzel a samponnal pedig odáig jutottunk, hogy minden nap csap alá kellett dugni a fejem, mert másnap reggelre szó szerint csöpögött belőle a zsír. Becsülettel elhasználtam a flakon felét-háromnegyedét (a rövid haj nagyon sampontakarékos), tehát adtam neki időt bőven, de a helyzet nem javult, sőőőt. Pedig a Sellon hatékonysága miatt nagyon bíztam benne és szerettem volna szeretni. A mosás napján mondjuk szép volt tőle a hajam, de ez nálam minden samponnal így van, ezért nem jár neki pluszpont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

szlilla

2012. november 13.

Sajnos nekem nem vált be. Követtem a használati utasítását is, de inkább csak az ellenkezőjét váltotta ki. Ár-érték aránya közel sincs egyenértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Flamingo

2012. augusztus 10.

Én is megvettem, mert nekem aztán tényleg semmilyen sampon nem szünteti meg a zsírosodást. Sajnos ez sem, talán még jobban is zsírosodott, el sem használtam teljesen mert tényleg nem habzott és nem szerettem vele hajat mosni. Drága is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Andrea Kis

2012. augusztus 10.

Nekem nagyon bevált a Seloil! Olyan zsíros volt a hajam, hogy kb naponta kellett mosni, és ezáltal visszaállt normálra, csak 3 naponta kell. Előttem kommentelő T.Adrienn-nek szeretném mondani, hogy szerintem összekevered ezt a terméket egy másikkal, amit úgy hívnak Sellon. Az való korpás hajra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Clinique

2012. június 19.

Én nagy akció keretében olyan 250 ft-ért vettem meg, mondom ennyit megér. Nagyon kiszárította a hajam, de a balzsam rendbe tette utána. Nekem "bejött", kitolja a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

T.Adrienn

2012. március 14.

Kipróbáltam, de soha többet, nagyon rossz , egyáltalán nem csökkent tőle a korpa, szinte semmi hatása sem volt, nem vált be.Kidobott pénz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

narancsdzsem

2012. január 7.

Botrányos!
Nem kenhető, nem habzik, és azt írja, hagyjam a nedves hajon 2-3 percet. Kaptam egy adag száraz vattát a hajam helyébe, másnap pedig tocsogott a zsírtól a fejem!! Mindezt több, mint 1000 Forintért. Dühös vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

Botrányos!

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Hexapeptide-11
Vitaminok: Biotin, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!