Egyéb

Ár:   3850 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, Sárkány Center   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: finomno, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   online, Sárkány Center
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A hagyományos cukorpaszta (merev halmazállapotú teljesen természetes anyagokból, vízből és cukorból készü) képlékeny masszát alkot és közvetlenül  kézzel felvihető. Az arc- és a testszőrzet eltávolítására egyaránt alkalmazható, minden bőrtípushoz és hajtípushoz megfelelő, még a rövidebb (2-3 mm-es), szőrszálakhoz is, amelyeket nagy hatékonysággal és fájdalommnetesen távolít el. Csökkenti a lehúzás bőrre gyakorolt hatását, és megőrzi a bőr selymes és puha tapintását. A fűrészpálma, kamilla és a szójakivonat késlelteti a szőrszálak növekedését, és nyugtatja a bőrt.

finomno

2016. március 18.

Korábban már dolgoztam cukorpasztával, amit itthon főzetem. Hol sikerült, hol nem összehozni a megfelelő állagot, ezért úgy döntöttem, beruházok rá. Teljesen fájdalommentesen szedte le a hónaljról és a bikinivonalról a szőrt. A felületeken elég volt egyszer átmenni. Adnak hozzá egy kis műanyag spatulát, nagyon jó volt vele dolgozni. Pont annyira hajlik, amennyire kell. Haladós, a hónaljam 4 perc alatt készen lett mindkét oldalon.

Az alveolás cukorpasztát szerettem volna megvenni, de nem találtam sehol. Az árban is kedvezőbb. Emiatt vonok le csillagot, meg azért, mert kicsit sok a parabénféleség benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Sucrose, Hydrolyzed Corn Starch
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.