Specchiasol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Safin82, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ortodermikus krémkezelés tisztátalan bőrre. Egyensúly az arc bőrének, egyedülálló tápláló és bőrvédő funkciókkal. Tág pórusú, laza, sápadt, tisztátalan bőrre. Megnyugtatja az irritált, kivörösödött bőrt és normalizálja a bőr ph-értékét. Megszünteti a már meglévő tisztátalanságokat és megakadályozza újabbak kialakulását. Gyulladáscsökkentő, baktérium-, gomba- és egyéb kórokozók elleni védelem. Javítja a keringést, tisztítja és szűkíti a pórusokat, táplálja, hidratálja, regenerálja és rugalmassá teszi a bőrt. Aknés bőrfelület kezelésére is alkalmas.

Sheila

2018. július 5.

A problémás bőrre tényleg egész jó, viszont eszméletlenül büdös. Így csak pár napig bírtam a használatát, nálam is pakolás lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

Scara

2018. június 25.

Ez a krém valami fantasztikus! Még csak 3 napja használom éjszakai hidtarálóként, de ma reggel a vőlegényem naivan megkérdezte, hogy sminkben aludtam-e el.
Első gondolatom az volt, hogy biztos sokat forgolódtam éjjel és agyonütöttem szegényt és most félrebeszél. :) De amint megláttam magam a tükörben alig akartam hinni a szememnek. A pórusaim szó szerint eltűntek, egységes bőrszínem lett - tényleg mintha hibátlan fedésű alapozó lett volna rajtam. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a krémet!

Upd.: A hatását továbbra is nagyon szeretem, de sajnos így hetek alatt nagyon besokalltam az illatától. Inkáb pakolásként használom heti 1-2 alkalommal, így kibírhatóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Debyildy

2015. április 28.

Nagyon folyékony vizes, egyáltalán nem hidratált, a szárazságon nem segitett semmit, a pirosságot nem enyhitette söt inkább fokozta.
Csak azért adok 3*-ot, mert nagyon jol beszivodik, nincs fénylés.
1 tubust elhasználtam, de Nekem nem ért semmit, mintha nem használtam volna semmit.
Tuti többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Csak azért adok 3*-ot, mert nagyon jol beszivodik, nincs fénylés.
Tuti többet nem veszem meg.

ava

2014. április 1.

Több specchiasol terméket használok,jónak tartom őket a gyógynövényes összetételük miatt.Ezt a krémet is az összetétele és nagyon jónak tűnő leírása miatt vettem meg.Hidratált lett a bőröm ,gyulladások lehúzódva, egységes bőrkép.Nem szárít annak ellenére,hogy problémás bőrre is ajánlott.Én az érzékeny enyhébb gyulladásos,rozáceás bőrömre vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 1.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Retinyl Palmitate

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.