Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horireni, Módosítva: 2012. november 27.

Kategória:   Kézkrémek

Ápoló krém, valamennyi bőrtípusra.

Creativelifes

2015. május 18.

Nyáron konyhai kisegítőként dolgoztam, ultrás vízben mosogattam és 2 hónap alatt vörösre sebesedett az egész kézfejem. Szörnyen nézett ki és minden irritálta, de akkor kaptam ezt a kézkrémet Németországból és csodát tett. Az állaga elég tömör, zsíros, de pont ez tett jót a kezeimnek. Nagyon gorsan beszívódik a bőrbe és az illata is kellemes, kicsit édeskés. Egy hét alatt teljesen helyre hozta a kezemet pedig tényleg szörnyű állapotban volt. Szívem szerint 100000 csillagot adnék neki, de itt csak 5-öt lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Mandel

2015. január 26.

Sok krémet kipróbáltam már, eddig ez bizonyult a legjobbnak. Kellemes illata van, gyorsan beivódik a bőrbe, puhává varázsolja.
Az összetevők nem egyeznek a fent leírtakkal, legalábbis ami nekem van az parabén mentes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 26.

Orsoly

2014. január 8.

Már sok kézkrémet kipróbáltam, mert a kezem télen villámgyorsan kiszárad, és ez bizonyult eddig a legjobbnak. Az illata is nagyon tetszik, gyorsan beszívódik, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 8.

horireni

2013. február 12.

A párom használja, mikor hámlik a nózija, ezzel keni be. :) Én a kezemre használtam és jó volt, az illata is finom.
Up.: Egyre többször használom a kezemre, nagyon jól bánik vele, mikor ki van száradva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Urea