Egyéb

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

bugeyes

2018. április 12.

Akkor használom, amikor gyorssegély kell a bajuszkánál és nem tudok eljutni a kozmetikusomhoz. Jól leszedi a szőrt és hamar túl vagyok otthon is így ezen a műveleten, viszont egy hét után ugyanúgy visszanő a szőr, úgyhogy nem egy tartós megoldás, tényleg csak gyorssegély. Ami nagyon zavar, hogy számomra irtó büdös, és a használata után elég érzékeny a bőröm. Nem rossz azért, hogy van ilyen találmány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Nagyon jól leszedi nekem a szőrt, de sajnos kb 3 napnál tovább nem tart a hatása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Pocoknyusz

2017. május 7.

Sajnos titokban fiút akartak a szüleim, mert az államon található a "banda", az a kb. 20-30 szálból álló szőrcsapat, ami megnyomorítja a mindennapokat, és ami miatt egy 8 napos nyaralás már komoly fejtörést okoz. Plusz egy átlagos erősségű, de sötét szőrökből álló bajusz. Korábban gyantáztam, de egyre kevésbé bírtam rávenni magam, meg az eddig használt hideggyantacsíkok se úgy működtek már, mint régen. A csipeszes módszerrel szenvedek, ami ezer évig tart, szintén fájdalmas, és nem alapos.

A krémet gyanakodva fogadtam. Első használat után csípett, kipirosodott, és megjelent három pöttynyi pici seb is az államon és a szám felett. De sima lett a terület, mint a babapopsi, a pihéket maradéktalanul leszedte, az erősebb szálakra egy picit rá kellett segíteni.
A pihék alig nőttek ki, a "banda" viszont mintha erősebb lett volna :(

Második használatkor óvatosabb voltam, kevesebb ideig hagytam fent, és nem kapartam a bőröm a spatulával. Irritáció szinte alig volt így, aminek örültem. De egy kicsit olyan érzésem van, hogy ilyen erővel borotválkozhatnék is, ugyanis látszódik az erős szőrök töve :( Szóval a krém alapvetően nem vészes, de nem is csoda. Mivel vegyszerről van szó, ami mar, nyilván óvatosnak kell vele lenni, de az a jó ebben a módszerben, hogy fájdalommentes, és viszonylag gyors.

Nem tudom, mi lenne erre a problémára a tökéletes megoldás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

A pihék alig nőttek ki, a "banda" viszont mintha erősebb lett volna :(

Nem tudom, mi lenne erre a problémára a tökéletes megoldás :(

tellmeastory95

2016. június 28.

UPDATE: Másodszor használtam amikor rájöttem, hogy hiába szedtem le vizes vattakoronggal, nem fejtettem ki elég erőt, hogy minden szőrszálat le tudjon szedni, és most sikerült. Viszont nem tartós, sokszor viszont nem szívesen használnám, ezért csak plusz egy csillag.

Az ára baráti, szaga érdekes, de nem kibírhatatlan, könnyű használni, nem fáj, DE ... 5 és 10 perc közötti használat esetén én elvárnám, hogy legyen különbség közte. 9 percig hagytam fent szám felett, nem fájt, picit bizsergett, de a néhány erősebb szőrszálat fennhagyta és elkezdett picit hámlani a bőröm. Az érzékeny bőröm ellenére a gyantát sokkal jobban viselte. El sem tudom képzelni, hogy bármiféle hatása lehet ennek a krémnek a bikinivonalon....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Betrice

2016. május 9.

Én az argán olajosat vettem, 3 csillagot azért kap, mert végül is a célnak megfelel, de nem valami alapos! Leszedte az összes szőrt, de nem teljesen, viszont tényleg nem irritál, és nem éget! Nem hiszem hogy újra vásárolom ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

LathatatlanOzike

2016. március 6.

Mennyi itt a jó vélemény. :) Sajnos nekem csak rossz tapasztalatom van vele, konkrétan lemarta a bőröm, nagyon kisebesedett és fájt utána az érintett terület.
Ott csücsül a fiókom mélyén, nem tudom mi lesz vele. Sajnálok kidobni bármit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

aalexaa

2016. január 21.

Sokáig gyantáztam a bajuszom, de az utóbbi időben hiába jöttem rá, hogyan ne pattogjak ki tőle, a fájdalmat egyszerűen nem bírtam, képtelen voltam rávenni magam. Ezért döntöttem emellett a krém mellett, és nagyon elégedett vagyok. Nem irritál, szépen leszedi, amit kell (a vélemények alapján én kapásból hagytam a spatulát és nedves ujjal dörzsölgetve szedtem le). Utána sem pattogtam ki - mondjuk kapásból kentem is Bepanthennel. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni még, de mivel ez nem fáj, ha kell, hetente megismétlem. Mivel iszonyú pici mennyiség kell belőle, szerintem örök életemre le van tudva a bajuszleszedés problémája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

bmth

2015. december 9.

teljesen jó : d illata vmennyivel jobb mint az avonosé több is van benne árban pedig ha nagyjából egyformák leszedte a szőrt utána nekem bepirosodott de az kb 5 perc múlva elmúlt ;d ha elfogy tuti újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 9.

Anita1984

2015. november 18.

A fekete színű argán olajosat vettem meg. 10 perc alatt leszedte az összes szőrt a bekent felületről, nem irritált, nagyon puha, selymes lett utána a bőröm. Nagyon jó szőrtelenítő krém, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

póniló

2015. november 4.

Végre sikerült vennem, tegnap ki is próbáltam;
Szépen leszedte a bajszimat, viszont rettentően irritált, pedig kereken 4 percet volt fent. Már felkenésnél is éreztem, hogy éget, aztán mikor leszedtem, mintha 5-ször átmentem volna rajta gyantacsíkokkal, nagyon piros volt és bekeményedett egy picit a szám felett. Reggelre szerencsére csak piros pöttyök maradtak, amik fájnak, ha hozzáérek, mint egy szoli utáni égési sérülés.
Összességében véve viszont még így is ezerszer jobban megéri, mint a gyanta, mert azután általában addig piros és kiszáradt a bőröm, amíg vissza nem nő a szőröm, ráadásul anyagilag is jobban járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Végre sikerült vennem, tegnap ki is próbáltam;

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate