Egyéb

Ár:   €3.99   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 8.

Ár:   €3.99
Lelőhely:   Lidl

Hugo Boss Orange parfüm utánzata.

Suddenly Diamonds EDP 50 ml
Ár: 4000 Ft plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: Új, bontatlan,még a celofán is rajta van, Helyszín: Budakeszi , fizetés: Budakeszin személyesen vagy posta vagy foxpost

Barbuska90

2019. március 11.

Régebben használtam az eredetit, amit imádtam.
Egyszer random levettem ezt a lidlben a polcról. Nem tudtam, hogy annak a másolata, de rögtön felismertem. Ennyi pénzért szerintem nagyon jó utánzat és tartós is. Nem érzek nagy különbséget az eredeti és ez között, a lidl-ös talán tartósabb, legalábbis rajtam. Ha valaki szereti a Boss Orange-t, de sajnálja mondjuk elfújkálni hétköznapokra, akkor szerintem ez az egyik kedvenc parfümje lehet 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Régebben használtam az eredetit, amit imádtam.

ALettah

2017. május 19.

Szerintem sokkal édesebb, mint a Boss Orange, és eleinte van egy szúrós, orrbabökő mellékzöngéje, amire nem emlékszem az eredetinél. Rajtam nagyon édes, kicsit vaníliás pudingra emlékeztet, időben nem sokat változik, viszont nagyon tartós és szinte ingyen van, szóval aki szereti, az vegye, vigye :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

BettyHunboop

2016. augusztus 16.

A Boss Orange parfumjenek tokeletes masolata! Utazaskor ezt viszem magammal, kisebb kiszereles, praktikusabb; senki nem mondja meg a kulonbseget az eredeti es e kozott az illat kozott! Raadasul ez mintha egy kicsit tartosabb is lenne... Veletlenul talaltam ra egy olaszorszagi kirandulason, mashol meg nem talalkoztam vele, szoval bespajzoltam. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Nyufusz

2016. február 12.

Imádom!!! Édeskés illat és az én bőrömön nagyon tartós. Csak ajánlani tudom !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Imádom!!! Édeskés illat és az én bőrömön nagyon tartós. Csak ajánlani tudom !!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Citral, Cinnamal, Geraniol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol