Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Arvael, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

diesel22

2015. december 4.

Szerintem is jó replikája az eredetinek. Tartós, olcsó, viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Szerintem is jó replikája az eredetinek. Tartós, olcsó, viselhető.

strangé

2015. november 27.

Latom a velemènyek erosen megoszlanak,rajtam tortenetesen nagyon jol mukodik,teljes no5 feeling,tartos,meg a parfum szine is ugyanaz:)ellenben a coco mademoiselle copyval, nalam ez betalat:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Lory

2014. november 22.

Édes Istenkém!Ezt valamelyik világháborúban vegyi fegyverként érdemes lett volna bevetni.Én aztán eléggé a megosztó illatok kedvelője vagyok,szeretem a nehéz,fűszeres,karakteres illatokat vagy akár a gej édeseket is,szóval nem éppen a lágy tucat parfümök az én világom,ez az illat mégis megdöbbentet.Ha még csak megdöbbentett volna,hanyatt lökött,fejbe vágott,rúgott,csípett,harapott,határozottan rosszul lettem.Egy férfi barátommal voltam a Lidl-ben mikor megszagoltam,na ő meg aztán kifejezett fa orrú,alig érzi az illatokat de teljesen ki volt akadva,mikor a vásárlás végén visszaültünk az autóba,hogy ezt a förmedvényt neki szagolnia kell.A hideg idő ellenére is mindkét oldalon lehúzott ablakkal távoztunk a parkolóból :D Mert az éppen megvásárolt ásványvizes lemosással sem tudtam tőle szabadulni :DDD Aztán most pár napra rá voltam a Lidl-ben és ott mentem el a polc mellett ahol éppen egy idősebb néni éppen a csuklójára fújt belőle.Gondoltam én hogy baj lesz,mert nem tudtam olyan gyorsan szedni a lábamat,hogy kikerüljek a hatósugarából,megcsapta az orrom,hát továbbra is döbbenetes,2-3 órás émelygést és rosszullétet okozott,amit soha semmilyen más parfümnél nem éreztem,legyen az bármennyire is kellemetlen az én orromnak.Ez a szó szoros értelmében egy bántó,fullasztó,ódon-poros szag,szinte leírni sem lehet,ezt tényleg érezni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Bélabá

2014. szeptember 18.

Ma vettem egyet, mert idáig nem volt kapható ott, ahová én járok. Kifújáskor azt gondoltam, hogy Jézus ez szörnyű, mint öregapám kölnije kb,, de aztán szépen lecsendesedik egy virágos, puha illattá. Amikor megvettem, nem tudtam, hogy ez a No5. utánzata. Nagyon szeretem a régies, a No.5-hoz hasonló illatokat, de ezt nagyon nem, az elején. Rajtam szerencsére nem tartós, elillant 1-2 óra alatt a bőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Csirip74

2014. szeptember 9.

Valóban nagyon hasonlít az eredetire. Kifújáskor kissé mellbevágó, aztán lecsendesedik. Egy fújásnál többet feltenni szerintem nem szabad. Amúgy nem az én világom, anyukámnak adtam, aki rettenetesen örült neki. Ha ő értékelné, négyest adna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

bbertie

2014. szeptember 6.

Hát, bárki megkövezhet, én mégis megvettem. Nekem a Madame Glamour is megvan, én azt is nagyon szeretem, mivel abban sem csalódtam, ezt is megvettem. Én szeretem a Chanel No.5 illatvilágát, annyit biztosan nem áldoznék rá még amennyibe az eredeti kerül, de ez a hangulatvilágát visszaadja.
Rajtam a Madame Galmour is egy az egyben megegyezik a Coco Madmoiselle-lel, nincs a kettő között különbség. Ez is kellemes, bár a mérték ez esetben nem hanyagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

gelus

2014. augusztus 8.

Az én véleményem szerint egy próbát megér :) Ma fújtam a csuklómra belőle és meglepődtem, hogy mennyire hasonlít az eredetire.
Amint kifújtam ez első benyomásom az volt, hogy hú ez rettenet, aztán tettem két három kört a boltban és meg kell mondjam valami mennyei No5 illattá alakult. Kellemes és teljes mértékben hasonlított az eredetihez. :) Lehet, hogy ez csak az én bőrömön van így, de ha valaki szereti ezt az illatvilágot érdemes egy próbát tennie. :)
Ja és lemoshatatlan :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Ja és lemoshatatlan :D

Kodi

2014. június 20.

Baltával faragott, erőszakos Chanel No5 utánzat. Ha az első két órát kibírjuk fejfájás nélkül, utána egész finom lesz. Sajnos, így elsőre "too much" az eredetihez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Doll66

2014. május 20.

:DD egyetértek az előttem szólóval: borzalmas!! Még egy csillagot sem érdemelne!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 20.

Bibi

2014. május 20.

Nagyon, nagyon büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Nagyon, nagyon büdös.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.