Sunrider

Ár:   3919 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   független Sunrider forgalmazók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2019. április 24.

Kiszerelés:   5,2 g
Lelőhely:   független Sunrider forgalmazók, online
Kategória:   Egyéb

A SunBreeze egy igen nagy mértékben koncentrált termék, amely mérgező anyagokat, mesterséges olajokat egyáltalán nem tartalmaz, ezért használata biztonságos.

Megszámlálhatatlan módon használható: enyhítheti a fejfájást, szédülést, segít az égések, csípések gyógyulásában, frissíti a leheletet, segít elmulasztani a köhögést, torokfájást, megnyugtatja a gyomrot, felpezsdíti az ínyt, stb. Az akupresszúrás pontokra kenve azonnal kifejti jótékony hatását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pacsalia

2020. április 20.

UPD: nincs szívem pontot levonni érte, de beírom mert óriási pofátlanságnak tartom, hogy a tégely széle belül lekerekített és így az egész tök kicsi.. ez így nagyon csalóka, mert többnek látszik a mennyiség mint amennyi valójában… Nagyon hamar kifogyott :( 4-est kellene adnom, de annyira jól bevált , hogy nincs szívem lepontozni… VISZONT pofátlanság szerintem ilyen kis mennyiségért ennyi pénzt elkérni és ráadásul azt a látszatot kelteni, hogy több van benne :D az ilyet nem szeretem!

tényleg nagyon jó cucc! előttem nagyjából mindent elmondtak. én is fejfájásra vetettem be, és majdnem teljesen elmulasztotta 20 perc alatt, pedig nekem van hogy még gyógyszertől sem múlik el, ha fronttól fáj a fejem :O az, hogy nagyon kevés kell belőle, nem kifejezés, mert kb egy hangyaf**nyi adagnak a fele simán elég! :D így 1-2 évig simán ki fog tartani, tehát az árát is bőven megéri... nagyon bevált! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Jdit04

2018. március 19.

Abszolút kedvenc! Fejfájásra használom, a halántékomra, esetleg a tarkómra kenek belőle, és ha nem is teljesen múlik el, de csillapodik tőle a fájdalom.
Egy picike krémről van szó, de megéri az árát, nagyon kicsi is elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Viki995

2016. július 20.

Nagyon jó kis termék. <3 A bal csuklóm rendszeresem begyullad, valószínűleg ínhüvelygyulladás miatt, és ez a kis kence nagyon sokat segít a fájdalom csillapításában. Az ára kicsit borsosnak tűnik a kis kiszerelés miatt, de kb. 1 éve vettük és az egész család használja és még mindig megvan az 1/3-a. Szerintem abszolút megéri az árát. Most rendelte meg édesanyám a második tégelyt. Számunkra egy csodaszer 5* :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

hime0033

2015. szeptember 20.

Timity-hez hasonlóan nekem is hű társam mindenhol, ha fáj a fejem. Én is a halántékomba belemasszírozok egy keveset és csodásan elmulasztja, extrém esetben is legalább kibírhatóig enyhíti. A csomagolása és kiszerelése is telitalálat, mert könnyű kinyitni, és bőrmelegre remekül megolvad annyira, hogy könnyen ki is jöjjön a termék. Régóta nyúzom és szerintem még fogom is, szóval 5* :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

timity

2013. március 11.

Imádom ezt a valóban sok mindenre használható balzsamot. Ha a halántékomra kenek belőle egy picit, a fejfájást elmulasztja. Ha eldugul az orrom, csak beleszippantok, és kitisztul az orrom. :) Pont, mint ahogy a leírásában szerepel.. Bárhová megyek mindig velem van, mert kis helyen is elfér. Nagyon sokáig elég, és valóban kevés mennyiséget érdemes használni, mert erős illata van. Nyomokban a régi kínai balzsamokra emlékeztet (bár ebben nincsen alumínium-származék, és könnyebben nyitható, lezárható csavaros teteje van)...Igaz, hogy drága, de megéri az árát (akciósan 3100Ft-ért szoktam beszerezni)! Maximális 5-ös!

Megjegyzésként annyit róla, hogy a képen látható balzsam, már az új dobozos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Megjegyzésként annyit róla, hogy a képen látható balzsam, már az új dobozos.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.