The Silky Way

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Lunaria5, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2022. szeptember 12.

Kategória:   Hajápolók

A tudományosan bizonyított hatékonyságú Prokapil, Tricorexin és a Pro B5 vitamin kombinációjának együttes hatása megszünteti a hajhullást, mindemellett életre kelti az alvó hajhagymákat, mindezt egy 8 hetes kúra formájában, aminek eredményei már az első 28 napban láthatóak lehetnek.

• Regenerálja a hajtöveket és intenzíven táplálja a hajhagymákat, ezáltal megelőzi és csökkenti a hajhullást.
  • Aktiválja a hajgyökerek tevékenységeit és jelentősen felgyorsítja a hajnövekedési ciklust.
  • Hajsűrűségmérő-készülék tesztek alapján a 8 hetes kúra végére a hajhullás 86%-kal csökken, a haj pedig 91%-kal erősebb lesz!

The Silky Way Hajnövesztő Szérum+5 termék
Ár: 15.000 csere is érdekel , Eladó: Lunaria5
Állapot: Bontatlan és 2x használt termékek, Helyszín: Szolnok/BP, fizetés: Személyes/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

eszter3012

2022. november 24.

egy újabb influencerek által istenített átverés, ennyi erővel tiszta vízzel is dörzsölgethetném a fejbőrömet, ugyanannyit érne, mint ez a szérum. azt külön arcpirítónak találom, hogy a kis szórólapban amit küldtek mellé le van írva, hogy különböző betegségek miatti hajhullást is megszünteti ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

Brunettee

2022. november 11.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre. Van egyfajta kattanásom a hajhullással kapcsolatban (teljesen normális mértékben veszítek amúgy hajszálakat, a nyár végén jelentkezik egy picit erősebb időszak, minden évben). Amúgy vékony szálú, átlagos mennyiségű hajam van (a fodrászom szerint). Tehát nagy problémák és tragédiák nincsenek a fejemen. Nos, nyáron rendeltem meg, hátha könnyebben veszem a a szokásos szezonális vedlésemet. Locsoltam bátran, a leírás alapján, vártam a csodát. Nyilván az nem jött, aztán miután elhasználtam az utolsó ampullát is, feltűnt, hogy hajmosásnál az amúgy sem sok elvesztett hajszálam nagyjából a felére csökkent. Semmi mást nem változtattam amúgy, a vitaminok, amiket szedek, illetve a samponon is maradt ugyanaz. Szóval a pozitív változást én neki tudom be. Néhány hét szünetet tartottam, aztán egy betegség miatt most újra használni kezdtem, megelőzés miatt. Nekem egyébként nem zsírosítja a hajam, este felteszem, reggel is vállalható a fizimiskám. Szárítani sem szárít, de ez tök egyéni dolog szerintem. Most azt mondom, hogy még egy-két ampullát elhasználok, aztán a többit majd tavasszal. Kúra szerűen fogom használni, úgy szerintem van értelme. Persze, ha valakinek komolyabb gondjai vannak, mint nekem, akkor ott nem biztos, hogy használ és az is lehet, hogy hosszabb használat kell. Részemről ez egy "oké" termék. Nem lett kétszer annyi hajam tőle, viszont hogy is mondjam, ha beletúrok, akkor azért érzem, hogy van mennyisége. Nem vártam csodát, nem is kaptam, de szerintem teljesen rendben van a termék. Azt nem írom, hogy egy próbát mindenképp megér, mert azért elég drága, de ha valaki szeret kísérletezni, és anyagilag is belefér, akkor mindenképp ajánlom. Helyén kell kezelni ezeket a termékeket, bármit is ígérnek, varázsolni szerintem egyik gyártó sem tud, illetve ami nekem beválik, az nem biztos, hogy másnak is be fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 11.

U.Niki

2022. november 8.

Tudatos hajápolóként már ezer meg egy terméket kipróbáltam.
Ekkora csalódás még nem ért.
Az, hogy nem használt semmit hajhullás szempontjából csak egy dolog de ,hogy full kiszárította a fejbőröm az azért elég gáz,
ezt nem is részletezném.
Nem ajánlom senkinek.
A pénzvisszafizetési garancia meg csak egy jó vevőcsalogató,reklámfogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

Tudatos hajápolóként már ezer meg egy terméket kipróbáltam.
Ekkora csalódás még nem ért.
ezt nem is részletezném.
Nem ajánlom senkinek.
A pénzvisszafizetési garancia meg csak egy jó vevőcsalogató,reklámfogás.

Andyly

2022. október 28.

3 hete használom, heti 1x-i hajmosással (Silky-way samponnal); fotózom a lefolyóból kiszedett hajcsomókat; már most feleannyi mint a kúra megkezdése előtt;
örülök, hogy rátaláltam :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 28.

örülök, hogy rátaláltam :-)

LLeva

2022. szeptember 18.

Én sajnos ettől a terméktől semmit változást nem tapasztaltam, számomra pénzkidobás volt. Hajnövesztés céljából vettem, a kúrát fegyelmezetten végig csináltam, de nem tapasztaltam tőle azt, ami a funkciója lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.