Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tengeritehen, az összetevőket feltöltötte: winnie, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Keratin tartalmú professzionlis hajfesték.

Judittttt

2014. január 20.

Én próbáltam a 4es barna árnyalatát, elég rezes volt, viszont szép mély telt szín, nálam nem kopott, nem engedte a színét, a krém kellemes állagú volt, nem volt büdös, a hajamat, fejbőrömet nem bántotta, és olcsó. Én is ajánlom, rendben van a cucc, bár nem nagyon széles a paletta úgy emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

winnie

2013. október 21.

Ár-érték arányban egy nagyszerű festékről beszélhetünk. Nem mellesleg 100 ml-es kiszerelés, az átlag 50 ml helyett. Csokibarna színben vettem. Az állaga nagyon jó, nem túl híg, elég krémes és sűrű, tehát nem csöpög szerte szét
A fedőképessége maximális, lemosás és szárítás után konkrétan reklámokban látott csilli-villi, puha, gyönyörű hajat kaptam. Meglepődtem rendesen, mert egy viszonylag ismeretlen termék, ráadásul elég olcsó. Nem mellesleg jelentősen csökkentett az ammónia tartalma. Szuper, újra vásárolós kis cucc ez.

Update: Bő egy hónap telt el a festés óta, és szinte teljesen lekopott. Tanácstalan vagyok, mert ez lehet a FIN aloe verás samponja miatt is. Elsőre elég sötét barna volt, sőt már-már fekete, mostanra lett egy egyébként szép közép árnyalat, némi vöröses beütéssel. (csoki barnában vettem 5-ös alappal, most jócskán 6-os) Ettől függetlenül nem pontozom le, mert szerintem a samponom volt a fő bűnös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 21.

tengeritehen

2013. augusztus 26.

A festék összetevőit nem tudtam sehonnan sem bemásolni, a dobozát már kidobtam. Azért hoztam létre ezt a cikket is, mert szerintem ez egy nagyon jó kis termék. Fodrászkellékesben lehet hozzájutni -én ált. feltankolok egy vásárlásnál belőle. Közel 6 hónapja a fejembe vettem, hogy platinaszőkére kínzott tincseimet meglepem egy kis rezes árnyalattal (na jó, konkrétan rézvörös hajat akartam). A boltokban kapható festékek, bár megadták az irányt, még sem voltak elég jók, gyorsan kikoptak, törték az amúgy sem hosszú hajamat és még kisebb vagyont is otthagyhattam a kasszánál. Aztán elkezdtem ezt használni (8.46os árnyalat). Az eredmény meglepően jó volt. a frissen festett hajam olyan volt, mint a színskálán, de mosás közben folyamatosan engedte a színét. 6-7 mosás után már kedves, rézszőke árnyalattal büszkélkedhettem. Nem rossz, sőt:) A hajszálaim végét is elkezdte szépen helyrehozni, nem voltak sérült tincseim (igaz emellé minden mosás után használtam Crystal Tearst és Kallos Placenta hajpakolást). A jótékony hatást akkor vettem észre, amikor újra ráfanyalodtam a Syoss hajfestékére (nem az olajosra). Hű, én régen észre sem vettem, hogy a Syoss mennyire áhh... a tincseim töröttek, a hajam nyúlik, mint a gumi és meredeznek össze-vissza. Szóval, ha valaki szeretne nem dobozos festéket, akkor én ezt csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: PEG-20 Stearate
Vitaminok: Ascorbic Acid

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology