Touch in Sol

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   $14

Egy könnyű, selymes textúrájú primer, amely kitölti, eltünteti a pórusokat és a finom vonalakat.

Szulfát-és parabénmentes.

Touch in SOL No Poreblem Primer
Ár: 2000 , Eladó: VBoga
Állapot: 90% tele, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után postázom, vagy debreceni átvèt.

Sziporka88

2020. április 18.

Selymesen puha lesz tőle a bőröm. Könnyű rádolgozni a sminket. Nagyon szép a színe. A pumpa egy nyomásra elegendő krémet ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

pinkyy

2019. január 28.

Nekem nagyon bejött ez a primer. Szerintem hasonló a Clinique superprimer-hez, csak sokkal kedvezőbb áron. Azért vettem meg, mert a külföldi youtuberek nagyon dicsérték, gondoltam egy próbát megér, a Clinique-em meg épp fogyóban volt. Nem csalódtam benne. Nem szabad nagy mennyiséget használni belőle, elég egy borsónyi eloszlatva az arcon. Az illata is kellemes, teszi a dolgát, ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Emiii

2017. november 21.

Még barátkozom vele, de lehet, hogy eladó sorba kerül. Zsíros és/vagy kombinált bőrre szerintem nem egy főnyeremény. Tömény szilikon, fénygömböt varázsol az ember fejéből és csúszkál rajta minden, így a smink is. Ez kissé érthetetlen számomra, mert ugye pont hogy elő kéne készítenie a terepet a sminkeléshez, nem pedig ellehetetleníteni az alapozó felvitelét. De lehet, csak én vagyok a béna.
Egyébként szép, ízléses üvegcsében van, az adagolója nagyon jó, halványrózsaszín (bőrre felkenve színtelen), szagtalan. A pórusokkat halványítja, de a nagyobb bőregyenletlenségeket, hegeket már nem tünteti el.
Még tanulom a használatát, ha lesz eredmény update-elek, addig 2 csillagnál többet nem tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Soluble Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag