Egyéb

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadvirag919, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   DM, online

Bvlgari Omnia Crystalline jellegű illat.

Erika80

2020. január 19.

Látom sokan nem értik kinek jöhet be ez az illat!? Mert példának okáért a Dior Addict vagy J'adore vagy Poison és még sorolhatnám, esetleg Chanel Coco vagy Modemoiselle netán Allure stb. mindenkinek bejön? Csak mert neves ház gyermekei, már csakis jó lehet? Nyilván a sok drága (vagy inkább drágán) eladott parfüm sem tetszhet mindenkinek. A legtöbb parfüm náluk is szintetikus összetevők sokaságából készülnek, tehát még erre sem lehet hivatkozni az olcsóbb illatoknál. Természetesen ezek az olcsóbb kategórás illatok sem nyerhetik el mindenki tetszését, hisz ízlések és pofonok.. a pénztárcáról nem is beszélve.
Egyébként, hogy mennyire hasonlít a fent említett illatra, nem tudom. Egyesek szerint nagyon jól hozza a Crystalline-t mások szerint egyáltalán nem. Én egyszer próbáltam eddig a Crystalline-t, de már nem tudnám megmondani valójában mennyire tudták lekoppintani, de mint önálló illat szerintem nem rossz. Illik rá a neve, annyira tiszta, friss illat, hogy az már szinte éles, mint a kristály. Egy tisztaság illat kis citrussal, virágokkal, legalábbis illatolás szerint. Mert összetevőjében nincs citrus. :) Viszont valóban nagy a hasonlóság az Avon Pur Blanca illattal. Én azt is szívesen használtam attól, hogy 1millió másik nőnek nem tetszik, nem okoz szívfájdalmat. Egy parfüm még beugrott miközben szimatolgattam ezt az illatot, méghozzá a D&G Light Blue. Abban vannak hasonló aromák és számomra abban is rejlik valami mű mellékillat. Egy-egy pillanatra ebben is fellelhető az a fajta érdekes aromavilág számomra. Talán a bambusz illata..
Tartóssága rajtam eszméletlen jó. Bőrön is nagyon sokáig tart, természetesen ruhán még tovább, egész nap vagy napokig is. Ár-érték aránya szuper, önálló illatként értékelem és bár nem kedvenc, de tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

heedi

2019. június 22.

650 ft-ért vettem a héten a DM-ben leárazva. Ennyit bőven megért :)
Jó az illata rajtam, kellemes tisztaság érzetet nyújt, de bőrre fújva sajnos csak 3 órát bír.
Emiatt 5-ből 4et kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

650 ft-ért vettem a héten a DM-ben leárazva. Ennyit bőven megért :)
Emiatt 5-ből 4et kap.

pirospipacsocska

2019. május 28.

Sajnos az eredetit (Bvlgari)nem volt még szerencsém szagolni,de ezt a U.S Prestige-t igen.Számomra egy kellemes kis virágos,friss,lágy illat.Az én bőrömön hasonlít az illata az Avon-ból ismert fehér Pur Blanca-hoz.Szerintem ennyi pénzért jó kis parfüm ez! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

JuditTTT

2019. március 29.

...én nem tudom, h. miként érezhet ki ebből bárki bármit, ami az Ominára akár csak részben is emlékeztet.... Ez egy ablaktisztító általános tisztítószerrel keverve. Sajnos ráfújtam a kézfejemre a DM-ben, a másikra meg ugye az Ominát, lássuk, mit tud az utánzat az eredeti mellett alapon. Az Ominát használtam jó ideig, tudom, miről van szó még emlék alapján is. Így együtt a kettő azért kemény orrba, sőt, prestige-ék részéről egyenesen agyba szúrás volt. Komolyan mondom, legrosszabb illatélmény, amihez parfümök terén valaha volt szerencsém. Miért, oh, miért írjátok oda, h. Omnia jellegű???!!! Ne vezessétek már félre ezeket a szegény nőket! :D
Kerüld el, mintha temetőfölddel kevert atomhulladék lenne trágyába mártva! Rá se nézz, menj arrébb! A te orrod jobbat érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

mancus2

2018. október 21.

Nagy szerelem volt köztem és a Bvlgari Omnia Crystalline között, meg is vettem az eredetit és imádtam, minden napi parfümöm lett hónapokig. DE jött szembe velem ez az utánzat, muszáj volt kipróbálnom, bár NE tettem volna!!!!!!!!!!!!!! Az első 1 órában rendben volt, de aztán valami borzalmas szaga lett a csuklómon, hiába mostam le, akkor is ott undorítóskodott rajtam. Annyira rosszul lettem tőle, hogy azóta az eredetit sem bírom használni!!!!!!!!!!! Annyi szerencse az egészben, hogy már nem volt benne olyan sok, de nagyon bosszantó, hogy tönkrevágta azt az isteni illatot ez a "betolakodó". Ha lehetne 1 csillagot sem kapna tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Bonzee

2018. szeptember 15.

2018. ápr. 27.
Én is megrendeltem a "kedvenc kristályos Omniám" mellé, mert a mindenhol olvasott lelkes jellemzések után igazán nagy reményeket fűztem hozzá.
Akkorát csalódtam, mintha öt szeretőm csalt volna meg egyszerre.
Mintha Domesthost fújtam volna ki az amúgy nagyon hercig üvegcséből. Szúrós, kellemetlen, a Crystalline-t távolról sem ugató SZAG vágott orrba. Hiába fújtam papírcsíkra, ruhára, a bőrömre, akár még a levegőbe is: ez bizony minden irányból utálatos maradt.
Anyukámnak viszont bejött, ami nagy szó, úgyhogy simán elismerem: a hiba az én készülékemben ban.
(Amúgy ezzel egyidejűleg nagyon optimistán, két másik utánzatot is rendeltem - és azoktól ugyanígy fejreálltam.)

Update: 2018.szept.15.
Anyukám lelkesen elkezdte használni a tőlem megörökölt prestige-t, ám a nyár folyamán kénytelen volt ezt felfüggeszteni, miután a házhoz közeli park padján időnként elüldögélve, arcát süttetve, a fák és a parfüm illat-egyvelegét élvezvén, összefüggést vélt felfedezni az illat és a méhek-darazsak intenzív érdeklődése között. Úgyhogy végül inkább félretette, téli használatra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

2018. ápr. 27.
Akkorát csalódtam, mintha öt szeretőm csalt volna meg egyszerre.

Update: 2018.szept.15.

Nikk89

2018. július 24.

Annyira akartam szeretni ezt a parfümöt. Mikor kifújom nagyon erős, de ez viszonylag hamar elpárolog, majd lesz egy nagyon kis kellemes illata. Ha egész idő alatt, míg le nem mosom ezt érezném, akkor imádnám. DE!
Egy pár óra után mindig azt a tipikus "nagymama" szagot érzem. És emiatt ez nekem nagyon nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

susie.birkas

2018. június 17.

Nekem az egyik kedvenc parfümöm a Bvlgari Omnia Crystalline és valóban rá emlékeztet ennek a parfümnek az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Bubus06

2018. április 28.

Nekem sem jött be. Olyan kecsegtető véleményeket olvastam itt róla, hogy még meg se szagoltam de elkönyveltem a fejemben, hogy nekem ez KELL. És megszagoltam a DM-ben és ÚRISTEN. Szúrós, mosószerszagú..Borzalmas..
Fel nem tudom fogni hogy kinek jön be ez. :/ Pedig az üvege tényleg nagyon aranyos. Bonzee-val értek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Emli70

2018. március 21.

Nahát, nahát! Nagyon meglepődtem!
Kíváncsiságból a kedvenc kristályos Omniám miatt rendeltem ezt a hasonmást, és hihetetlen. Egyelőre még csak a felsőmre fújtam belőle, de 2-3 órája csak szaglászom, meg szaglászom, meg közben csak pislogok. Ugyanaz a tiszta, fincsi, kedves fuvallat! Ezt hogy csinálják? Ilyen áron? Hogy lehet?
Holnap jön a nagy bőrteszt, ha csalódást okoz, majd később lepontozom. De most bizony megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 21.

Nahát, nahát! Nagyon meglepődtem!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Hydroxycitronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol