Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Munkavédelmi kézápoló krém. Rendszeres használat megelőzi a kéz és a körömágy kiszáradását, repedezését. Gyorsan felszívódó, regeneráló, bőrápoló hatású.

JennyFair

2014. január 3.

Fogalmam sincs, hogyan került hozzám. Talán Anyu vette (?).
Az illata nem a legjobb, kissé tömény, néha émelyítő. Kell neki némi idő, hogy felszívódjon. Nekem semmit nem csinált a kezemmel, max. 0,1%-ban hidratálta. Plusz elég zsíros...2*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

Fogalmam sincs, hogyan került hozzám. Talán Anyu vette (?).

andy0902

2013. szeptember 6.

Jaj,már el is feledkeztem erről a krémről, de most ahogy megláttam a képét, eszembejutott,h nekem volt ilyenem is, még 2008-ban. Akkoriban nagyon száraz volt a kezem plusz még allergiás ekcémás is,mert olyan gyárban dolgoztam,ahol allergiás lett a kezem a gépolajra,mert hiába viseltünk kesztyűt,5perc után már átitatódott, és így kellett 8órát kibírni. :( Hát ez a krémecske elég jó lehetett,mert ezt nem passzoltam át a páromnak, elhasználtam a teljes tubust. Jó illata van, jól beszívódik, jól hidratál,nem zsíros. Aztán valamiért legközelebb már nem ezt vettem, úgyhogy 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Hidratálók: Sorbitol, Lanolin

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.