Ushas Cosmetics

Ár:   590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Lelőhely:   százforintos boltok

6 árnyalatban kapható folyékony korrektor

Erika80

2017. október 26.

Amennyit az árától lehet várni annyit bőven teljesít. Nyilván aki napi szinten sminkel, minőségi termékekkel teszi. Én nem teszek fel naponta sminket, alkalomadtán használom, nekem megfelel, sőt egész jónak mondanám. Hidratálás után tettem fel, nem ült meg a ráncokban és jól eldolgozható volt. Színe is pont jól illett a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid