Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Valentina nedves intim törlőkendő friss és tiszta érzést biztosít a bőr normál pH-értékének megtartásával; a puha anyagnak és a klinikailag tesztelt hipoallergén összetételnek köszönhetően nem okoz irritációt a mindennapos intim tisztálkodás során.

ForestNymph

2013. január 6.

Próba szerencse alapon vettem. Allergiás vagyok a kamillára, ebben nincs, gondoltam kipróbálom. Hát idáig érdekes. Egynek jó. Elég vaskos anyagú a kendő, mint egy rongyzsebkendő. Kicsit nehezebben siklik ez a vastag anyag. Az illata behatárolhatatlan, furcsa. Nem irritál idáig, nem csíp, a célnak megfelel. De maradok a Niveanál.

Update: Semmi frissesség, csak ragadok utána. Nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Update: Semmi frissesség, csak ragadok utána. Nem veszek többet.

Stina

2011. július 31.

A cég által gyártott sminklemosó kendővel nagyon elégedett vagyok, így bizalmat szavaztam az intim törlőkendőjüknek is. Nem irritált, viszont nem éreztem a használata után azt a frissességet, amit elvártam. Ráadásul az összetevők listája is csalódást okozott. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.