Egyéb

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bucsku, az összetevőket feltöltötte: zoenik1, Módosítva: 2016. január 8.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Csere is!,Vespa EDT
Ár: 900,-Ft/10 ml+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.
Üvegében! Vespa és Vespa Sensazione EDT
Ár: 1500,-Ft/db+pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Hasznàlt , Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.

Ria22

2019. március 30.

Én is potom áron vettem kb. két évvel ezelőtt, nem igazán használgattam. Orientális vonalon szoktam általában szerelembe esni, de ahogy idén előbukkantak az első napsugarak majd a rügyecskék is a fákon, jól esett. Inkább testpermet kategória, én egyáltalán nem érzem túlzottan édesnek, inkább üdítően friss. Reális osztályzat talán 3,5 lenne rá, de csak egész szám lehet úgyhogy egy gyengébb négyeske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Véletlenül bukkantam rá a DM-ben és mivel imádok a motorozni, gondoltam beszerzek belőle egyet, hátha visszaköszön az a szabadságérzés, ami a motoron elfog. Sajnos nem... De ettől függetlenül kellemes illat, de mint a testvére, sajnos ez sem tartós. Bár annak valamivel jobban tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

TVeda

2018. augusztus 29.

Sajnos nem találkoztam vele már egy ideje, pedig kedvenc tavaszi parfümöm volt. Enyhén édes, enyhén gyümölcsös könnyed illat, ami szerelem volt első fújásra. Sajnos nem tartós, de az illata miatt egyszerűen muszáj 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

DFI

2018. június 30.

Itt röhögök az olyan kifejezéseken h nagyvad és a többi..meg hogy ez milyen rossz sőt undorító. Szerintem meg pont nem. Átlagos édeskés könnyed illat hasonló a zara wonder rosehoz. Senkit nem bánt, nem tolakodó egyszerű kis valami. De tudjátok mit? Nekem a Chanel 5 és társai undorító, idejétmúlt. Inkább egy ilyen lötyikét fújok magamra mint az előbb említett NAGYVADAKAT. Jöhet a kövezés...
ja és négyest adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

ja és négyest adok.

mokojka

2018. február 25.

Kikerekedett szemekkel olvasom itt a sok negatív kommentet. Ennyire egyáltalán nem rossz,sőt! Egyáltalán nem rossz! Ez egy szelíd, kedves kis illat. Finom,tiszta. Egyáltalán nem kellemetlen,nem tolakodó.Csendben megbújó,nem hangoskodó. Nem azért jó egy illat,mert drága és népszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

csikosmatyas

2018. január 20.

... hát van 62000 forintos és most már 629 forintos parfümöm is.
Őszintén megsajnáltam ahogy ott ücsörgött a Rossmann polcán a negyedszerre átragasztott árcimkével.
Ennyire nem rossz!! Na! Sőt sokszoros árban is belenyúltam már ennél szornyebb borzalomba!
Az tény, hogy az illat engem inkább emlékeztet egy citrusos zselés tusfürdőre, vagy egy flancosabb sportos dezodorra, mint parfümre, de nyárra egy.fiatalnak elfújkodni teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

... hát van 62000 forintos és most már 629 forintos parfümöm is.

ALettah

2017. február 19.

Update: Furcsa, hogy mennyit változott az ízlésem parfümök terén, de most már nem bírom elviselni magamon. A fele még megvolt, megváltam tőle.
Fejfájdítónak és porosnak éreztem. Nem, nem azért, mert megromlott - az üveg tartalma ugyanaz maradt, az orrom változott, van ilyen. Két pont marad a régi szép emlékekért.

Szerintem egyáltalán nem citrusos, inkább édeskés-pézsmás, valami fanyarba hajló alappal. Az én bőrömön közepesen tartós, fújás reggel, újrafújás délután. Tetszik az egyszerű kis üvege, és mivel kivételesen jól zár a kupakja is, na meg 30 ml-es kiszerelésben kapható, ez lett az utazóparfümöm, emiatt sok kis hétvégi utazás kellemes emléke kötődik hozzá.
Akciósan vettem anno, azt az árat abszolút megérte. A nővérem is fújt egyet belőle és aztán nem győzte lemosni, neki nagyon nem jött be, szóval - mint mindig - bőrpróbával vásárolni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

egyboszorka

2016. december 18.

Nálam ez bűncselekmény kategória. Egészen egyszerűen nem tudom hová tenni, értelmezni. Nem tudom, hogy egy ilyen vegyifegyvert megint minek kellett a világra szabadítani, méghozzá Vespa név alatt. Van elég probléma enélkül is. Totális önlejárató kampány lehetne. Az olasz édes élet, a tiszta öröm, boldogság és szabadság inspirálta. Viselését a meleg nyári napokon javasolja az előállító nagy- vagy kisiparos, a barátokkal töltött tengerparton sétálgatós lazuláshoz, szerintük már csak napszemüveggel és szexepíllel kell kiegészíteni a tökéletes hatás érdekében. Mondjuk szexepílből szerintem is bőven kell ehhez az illathoz, mert szegény férfinépet minimumra lohasztja ez a rettenetes citrusos- almás, fogfájdítóan édes pézsmás fojtógáz, ahhoz, hogy ne fusson rögtön a kiszemelt egy jófajta vércukormérő után sírva és levegő után kiabálva, valószínűleg a szexepíl- napszemüveg kombó is felettébb kevésnek bizonyulna, még magukban is.... Meleg nyári napokon. Ja. Őszintén mondom, hogy szerintem ezzel a tömény baltávalfaragott bunkósbottal ( elnézést a masszív képzavarért ) maximum elüldözni lehet a férfiakat a környékről, nem pedig flörtölgetni és könnyedén kelletni a bájakat. A tengerpart mint helyszín jó ötlet. Be a habokba, és minél hamarabb megszabadulni ettől a ......- tól....
Nehéz, fullasztó, borzasztóan elnagyolt, minden kifinomultságot nélkülöző smirgliillat. Bűnrossz....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Cuni95

2016. november 28.

1ml-es teszter. 1 nap. Nem tetszik.
Elsőre tömény édes, különleges illat. Egy idő után elhagyó, undorító olcsó parfüm illat kavarodik az orromban, amitől muszáj szabadulnom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

1ml-es teszter. 1 nap. Nem tetszik.

LathatatlanOzike

2016. augusztus 16.

Brr, de rossz, rosszul vagyok tőle, ha csak rágondolok. Szerencsére nem vettem meg, pedig elég jó áron vesztegették.
Alig vártam, hogy eltávolítsam magamról. Olyan szaga van, mint egy izzadó embernek. Sőt, még annál is rosszabb, mert ez nem természetes szag.
Tartós parfüm, sajnos meg is szenvedtem vele.
Ezentúl csak papírcsíkra fújom a parfümöket, és ha nem öl, akkor mehet bőrre, hogy kiderüljön, működik-e rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Tartós parfüm, sajnos meg is szenvedtem vele.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol