Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lippango, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A bőr természetes kémhatásához közeli, bőrkímélő, szappanmentes lemosószer kollagénnel, hyaluronsavval és liposzómával

(Összetevői megegyeznek a Lipokoll Vitaminos arclemosó tejével, annyi különbséggel, hogy ebbe már hyaluronsav is került.)

Kriszti1987

2018. július 31.

Télen a tökéletes tisztító. Reggel fogmosás előtt felkenem az arcomra, fogmosás végén lemosom. Olyan, mintha már egy nappali krémet is felkentem volna. A hideg téli időben nagyon kellemes. Az arcom tiszta és puha. De nyáron nagyon tömény, szinte zsíros érzetet hagy. Ezért kizárólag hideg időszakban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

rouquine

2016. augusztus 26.

Kicsit zsíros érzetet hagy maga után, de ebben inkább egy hidratáló jelleg van. Kombinált a bőröm és én így amikor ezt használom (elszórva próbálgattam eddig), nem használtam utána semmilyen krémet inkább. Még lehet, hogy felülbírálom magam, ha folyamatos használatba lesz fogva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

chibifanchon

2016. május 2.

Csak azután vontam le egy csillagot, miután az összetevőket megnéztem. Nem a legegészségesebb, de a bőröm gyönyörű tőle, és sok évet fiatalodtam tőle egy hét alatt. Az illata is nagyon jó, egyszerű használni, és hatásos. Nem utolsó sorban olcsó is, én a One Euro Marketben találtam kb 300 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Hidratálók: Collagen, Glycerin, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Retinol a I v

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.