Egyéb

Ár:   859 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bali7110, az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2015. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Mentolos ízű, fluorid mentes, magas xilit tartalmú (24%), aloe verás fogkrém. Különösen kellemes édes és hűs íze, mely gyermekek számára is örömtelivé teszi a fogmosást, és lenyelése sem ártalmas. Elősegítheti az ásványi anyagok visszaépülését a fogakba.

mimuss84

2016. február 16.

Szépen tisztít, jó az illata. Legalább a 10. tubust használom el. Az első néhány használat után soha többet nem tért vissza a fogínyvérzésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

tenyitomi

2015. november 15.

Hát itt vagy te kis huncut,a régebbi változatod SLS nélkül jobb volt,de legalább nem elöl van benne,végül is a 100ml 8-900Ft.ért még mindig jó vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 15.

HellaLiza

2015. szeptember 26.

Szép összetevők alapvetően, kellemes édes íz. Jól habzik, nem túl drága, én szeretem használni. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Lovasnari25

2015. április 21.

Nagyon gyenge,fogmosás után olyan érzetet kelt, mint ha nem is mostam volna fogat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

Alafaya

2015. február 4.

Mióta piacon van ez a fogkrém, azóta használja a család, mert méregmentes, magyar és nincs túlárazva. Nagy kár, hogy belekerült az SLS, ami érthetetlen lépés a gyártó részéről, hiszen ennek a fogkrémnek a vásárlóközönsége pontosan az ilyen anyagok mellőzése miatt tette le a voksát a termékük mellett. Mi egészen biztosan váltani fogunk. Nagy kár érte...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

tenyitomi

2015. január 26.

Korrekt fogkrém ez,jó összetevőkkel,jól tisztít habzása is van,az íze kellemes,kicsit édeskés hűsítő de nem erős mentolos,a frissítő hatása kicsit tovább tarthatna ettől eltekintve szupi termék én 1000pénzért vettem 100ml-est.Frissítés.Amióta a köcsögök belerakták az sls-t,2 csilli mínusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 26.

richardsp55

2015. január 17.

A héten rendeltem ilyen fogkrémet ismét kb. 1 év kihagyás után és sajnos szomorúan láttam, hogy már SLS-el (Sodium Lauryl Sulfate) gyártják. A fogkrém jó volt régebben, de doboza az szörnyű volt, mivel itt-ott szétnyílt, így már nem ott jött a fogkrém ahol kellett volna.

Az SLS módosítás miatt elégtelent adok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

richardsp55

2015. január 17.

sydney

2013. október 25.

Kellemes fogkrém, kicsit édesebb mint az általam eddig használt egyszerű mentolos fogkrémek, de nem zavaróan. A rózsaszín gyerek orbit rágóhoz tudom hasonlítani (ha emlékeim nem csalnak...). Egyébként kategóriájában olcsó, szép összetevők, viszonylag könnyen beszerezhető. Eddig meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

melekele

2013. október 5.

Ezer forint alatt van, nincs benne fluorid és SLS (!!!), és néhány összetevőtől eltekintve remek termék. Mióta ezzel mosom a fogam, azóta nem reagál a fogfelszín érzékenyen a hidegre és a melegre. Több ilyen terméket a magyar boltok polcaira!

Fluor és a fluoridok - hasznos, vagy káros?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Fluor és a fluoridok - hasznos, vagy káros?

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Xylitol, Sorbitol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

petrezselyem magjából kinyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban illatanyagként illetve a szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak.