Egyéb

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 14.

Ár:   $20
Kiszerelés:   3 x 2 g

A ZEESEA x Picasso Kollekció része

Három finom por állagú, intenzív színű szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Mágneses kialakításának köszönhetően variálható az összetétele, összesen 7 darab szín közül válogathatunk.

Vegán

Hidratálók: Magnesium Stearate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Színezék. Piros.