Elemis

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Testápolók

• Egy kényeztető hidratáló testápoló krém
  • Csillagvirág és Camellia tea mag olajjal táplálja és feltölti a száraz bőrt
  • Organikus zab kivonattal és tejfehérjével nyugtató hatást ad
  • E-vitaminnal véd
  • A test bőr lágyabb, simább és sokkal kényelmesebb lesz
  • Kiváló a nagyon száraz bőrre

tgaldora

2019. november 18.

Pár héttel ezelőtt katam egy mintát ebből a testápolóból és először félreraktam mert úgy gondoltam, hogy nem nekem való (normál bőrtipusom van), aztán az egyik munkatársam áradozott pont róla hogy milyen jó és vegülis kipróbáltam. Nagyon finom az illata és azt vettem észre hogy a bőrön egy nagyon finom védőréteget képez és a bőröm egész nap kellemes bársonyos maradt. Megrendeltem teljes kiszerelésben is, már várom hogy megérkezzen :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

MaggieH

2018. november 19.

Először 2006-ban próbáltam ezt a testápolót. Már akkor is nagyon szerettem, ezért leptem meg vele magam pár hónappal ezelőtt. Nem bántam meg, hogy ennyit kiadtam érte. Csak a csomagolást változtatták meg, a krém teljesen ugyanaz mint 12 évvel ezelőtt. Szuper az illata, a textúrája, nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.