Elemis

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Tusfürdők

Tejfehérje alapú tusoló krém

• Kamélia, makadámia és jojoba olajokkal hidratálja a bőrt
  • A test bőr rugalmas és egészséges lesz
  • Tökéletes minden bőrtípusra

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tgaldora

2019. november 18.

Fantasztikus illata van és valami elmondhatatlan élmény ezzel fürdeni, teljesen más bármi más amit eddig használtam. Nagyon kellemes tiszta érzést ad és olyan mintha már a kádban betestápolóztam volna magam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

juditkaa70

2016. november 5.

A hét elején rendeltem meg a notino.hu-ról. Hát csajook! :) Valami mennyei a fürdés élménye. Finom,lágy az állaga. Kellemes illata van. A bőrőm,puha lágy,erősen hidratáló hatása van. A Fürdés után az Elemis Revitalizáló kéz-és testápolót használtam,ezzel turbózva a bőröm ápolását. Fenomenális! :) A testápolót egyenlőre csak külföldről rendelhető meg. 5-6 nap elteltével érkezett meg. Ajánlom figyelmetekbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate