Elemis

Ár:   16 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   16 800 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató, anti-oxidánsban gazdag, illatmentes nappali arckrém. Kitűnő és azonnali hidratálást biztosít kifejezetten az érzékeny arcbőrnek. A hialuronsav a bőrbe zárja  a nedvességet, míg a Mirablis Jalapa, amit Peru csodájának hívnak, valamint a narancsvirág-tej biztosítja, hogy a bőr megnyugodjon, és kényelemes érzetűvé váljék.

Trixi

2017. július 13.

Az ember lánya mindig keresi a nagybetűs hidratálókrémet. Hiába köt ki valamelyiknél, amelyik egészen jó, és a meghatározott szempontoknak is eleget tesz, mindig keresi tovább, mert a wow elmaradt. Így vagyok ezzel én, állandó keresésben. Néha megveszem egy neves márka drága krémjét, amelynek az összetevői jónak tűnnek, és jókat írnak róla, és hát mégiscsak egy nem akármilyen márka. Aztán visszatérek a megszokott kis krémhez, mert az is van legalább ilyen jó, ha nem jobb. Így jártam én ezzel a krémmel. Sokáig szemeztem vele, aztán egy vásárlósabb hangulatban beruháztam rá, mert hát megérdemlem (mondjuk 12 ezer volt és nem 16, mint a Tinamunál). És megint elmaradt a wow. Olyan kis semmilyen. Nincs vele semmi gond, hidratálgat, nem irritál, illatmentes, összetevők OK, mi kell még? Csak olyan átlagos hidratálókrém. Sokkal többre számítottam. Mi kerül ezen ennyibe? Persze tudom, hogy a márkanév. Na ezt is kipróbáltam, és tovább keresem kitartóan az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Mirabilis Jalapa Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Isostearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Coco-Caprylate, Isostearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Butylene Glycol Cocoate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Arachidyl Glucoside, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Arachidyl Glucoside
Illatanyagok: Levulinic Acid, Cinnamic Acid
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

nagy csodatölcsér kivonata, mellyel elsősorban érzékeny bőrre szánt kozmetikumokban találkozhatunk, mivel gyulladáscsökkentő hatása révén segít csökkenteni irritációt és nyugtatni a bőrt. Az összetevő a gyártója szerint csökkenti a bőr kipirosodását, növeli a komfortérzetét valamint javítja a bőr ellenállóképességét az agresszív külső hatásokkal szemben, hogy ezáltal hosszútávon is biztosítsa az érzékeny bőr védelmét.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.