Eleven Australia

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lasvegas, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

2020-ban megújult összetétel!

Színvédő, hidratáló sampon, ami kifejezetten az extrém ausztrál időjárásnak megfelelően lett kialakítva. A nap nem csak a bőrt, de a fejbőrt és a hajat is károsíthatja, töredezettséget és szárazságot okozva. A hidrolizált búzafehérje és a hidrolizált búzakeményítő hidratálja és táplálja a hajat, így az, ápolt marad, még forróság és erős szél esetén is. Elengedhetetlen hidratáló sampon bármilyen éghajlaton.

IIvikiII

2020. április 11.

Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, száraz hajvégekkel.
Minden sampon, amit eddig használtam, könnyen felhabosodik, emiatt a beidegződés miatt nagyon zavart, hogy ez csak nehezen. Így végül bár problémám egyáltalán nem volt vele, szerettem az illatát, viszont nagy csodákat azért nem művelt, ehhez mérten pedig azért elég drága a termék, végül elhasználtam, de nem tértem vissza hozzá. Eddig. Mivel mostanában el kezdett töredezni a hajam, lehet, hogy mégis teszek vele egy újabb próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, száraz hajvégekkel.

mel

2019. december 16.

Utazó méretben próbáltam ki és imádtam. Észrevehetően fényesebb lett a hajam minden használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak