Eleven Australia

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cske, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 11.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

2020-ban megújult összetétel!

Speciális formulájának köszönhetően tökéletes természetes és festett szőke hajra is! A kivörösödés ellen kék bázisú violet kivonatot tartalmaz. Kiemeli a szőke hajszínt, a szója- és búzafehérjék pedig erősítik a hajat és volument adnak. Ez a tápanyagokban gazdag sampon nélkülözhetetlen a hidegszőke hajhoz.

Ár: 6500 , Eladó: egergel
Állapot: Uj, Helyszín: Göd, fizetés: --

arizona07

2022. április 13.

Fodrászomtól kaptam ajiba. Hamvasít, érezhetően kevésbé terheli meg a hajat, mint az olcsóbb változatok. Kevés is elég, és nagyon jól habzik. Ha nem platina szőke a hajad, akkor nem kékít/lilásít, eddig kb. a max az 10 perc volt amíg rajta hagytam. Hátránya, hogy drága és azért ugyanúgy szárítja ez is a hajamat. Persze használok hajpakolást, így végül nem gáz, de azt hittem pöppet kevésbé fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

mfrebeka

2021. június 21.

Nem gondoltam, hogy egy szőkített haj lehet valaha puha, de ez a sampon nagyon helyretette a loboncomat, és a borsos ára ellenére heti 2 hajmosással is elég volt 6-7 hónapig. Biztosan újraveszem! Ráadásul a bőrömet sem fogja be és tényleg szépen hamvasítja a hajat. BFF-ek leszünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

claudia.nyilas

2020. december 9.

Az illata isteni, jó kis sárgadinnye rágó illat :) azt észrevettem, hogy hajlamos szárítani, ha zsinórban egymás után vele mosom a hajam. De ahogy közeleg a fodrász idő, többet kell érte nyúljak, mert valamiért addigra nagyon hajlamos vörös fényben becsillanni a hajam. Amit nagyon utálok. De akkorra már ez sem segít rajtam sajnos... csak a fodrász és a festés....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

IViki93

2020. október 26.

A fodrászom tanácsára vásároltam meg, nagyon jól hamvasít és az illatát is imádom. Nekem egy kicsit befogta a körmömnél a bőrt, de ez pár kézmosás után lekopik szerencsére :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Tihiviki

2020. augusztus 21.

Nagyon szeretem, bár nekem nagyon sok a vörös pigment a hajamban, így lassan, de biztosan hamvas a hajam. Nem szárít úgy, mint más hamvasitók...balzsamjával együtt használom. Szeretem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

iifenopy

2020. május 14.

Tisztít és hamvasan tartja a hajam. Kevés is elég bár az olcsó samponok után szokatlan hogy nem annyira habzik. Nekem nem lett lila a hajam hosszabb felhagyás után sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

lasvegas

2019. július 31.

Imádom! Nagyon kevés is elég, hogy a hamvas hatást elérjem, felviszem, kicsit átmosom vele a hajam majd hagyom az egész hajhosszamon a habját, hogy alaposan kiüsse a sárga színt. Nem fogja beszínezni a hajat, akkor kell használni ha sárgul vagy vörösödik a haja az embernek!
<33333

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

<33333

wasp

2018. március 31.

Max. 3 percet hagyom rajta, mert nem érek rá reggel, de még így is nagyon látványos a változás. Én eddig a Lush Daddy O-ját és a Loreal Magnesium Silver hamvasítóját próbáltam és már elnézést, de sz@rt nem érnek ehhez képest. Meg is kérdezték többen, hogy fodrásznál voltam-e, mert milyen frissnek tűnik a festés. A körmöm alatti részt és a kezemet is brutálisan befogja, így néhány óráig olyan színű a kezem, mintha mindjárt le akarna esni, de ezt a Loreal samponjánál is tapasztaltam (a Daddy O-nál nem). Szerintem jobban is tisztít, jobban habzik, kevés kell belőle. Az illata számomra semleges. Nagyon drága (majdnem 5000 ft-ot fizettem érte), de úgy tapasztalom, hogy arra, amire való, messze a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 31.

cske

2018. március 2.

Nekem még nem kékült be, de 5 percnél tovább nem is hagyom rajta :) szépen hamvasít, de nemszárította úgy a fejbőröm és a hajam mint a Schauma
Az ára nem kevés, de sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Az ára nem kevés, de sokáig elég

mirtillmajoros

2017. július 10.

Brutális hamvasito hatása van, tényleg rendkívül szembetűnő! DE hiába írtak hogy minél tovább hagyod rajta annál hamvasabb lesz es nyugi nem kekul be a hajad DE! Bekekul. Azt hittem elsirom magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lila színű.