Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Parfümőr: Dominique Ropion

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: citrom héj, málna

Szívjegyek: fekete ribiszke, rózsa, mandula, narancsvirág

Alapjegyek: pacsuli, kasmir, mósusz, vanília

ivor

2019. november 29.

Többször próbálgattam és nagyon tetszett hogy a grpefruitos nyitany utan milyen izgalmasan vált át az édesebb alapjegyekbe, így gondoltam, teszek vele egy próbát..nem kellett volna, mindösszesen 4 szer volt rajtam, és hiába jegyezte meg mindenki, mennyire jó az illatom, én egyszerűen túl édesnek, túl vaníliának, túl pacsulinak éreztem az egészet magamon, van az úgy hogy egy parfüm túlságosan ragaszkodik: na ő ilyen. Nem tudtam megszokni, így egy hét után túladtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 29.

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 8.

Egy nagyon friss, üde, citrusos - virágos illat, a 3 GoN-ból ez tetszik valamennyire, de nem fogott meg magamon tesztelve. Furcsamódon rajtam csak a vanília jött ki az alapjegyekből, így èn egy èdeskès-friss citrusos nyàri illatot kaptam csupàn. Nem èreztem varàzst, vagy különlegessèget, se mandulât sajnos. Lehet, majd màskor újra tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Vaslady

2019. szeptember 8.

Van egy parfüm"megvenni"listám,ami évek óta létezik.
Sokszor-nagyon sokszor átirva,pár illat kihúzva,közben ami már régen volt,az újra tesztelve.
Lista újra irva,és pár régi vágyálom,ami már mégsem hozza azt az érzést amire vágyok,kihúzva.
A listáról sok illat bekerült a parfüm gardrobomba,és vannak amik csak mintában jutottak el oda.
Vannak kedvenc márkák,amik egy idő után eltűnnek a süllyesztőben,jönnek újak...
És vannak,amit eszembe sem áll kipróbálni,leemelni a parfüméria polcairól.
Itt jön képbe a férjecském,mert hát ugye egy férfiember azért máshogy látja az illatszereket...és nem felejtve,hogy az elmúlt évek alatt Ő is parfümmániás lett...hiszen megfertőztem a fanatizmusommal :-D.
A férj ma két illatot választott próbára,Ő volt az egyik.
Nagyon tetszett már papircsikon,és bőrön is haza hoztam.
Nem egy bonyolult illat,finom,friss gyümölcsös-virágos kategória.
De,engem olyan pozitiv és boldog érzésekkel ruház fel,szinte felvillanyoz.
Csak azért nem jött haza,mert a ruhatáramat mentem felújitani az őszi időszakra.
De,felugrott a megvenni lista top első helyére.
Októberben lesz a szülinapom,még minden megtörténhet....de én teljesen elégedett vagyok vele.
Love,love,love....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Van egy parfüm"megvenni"listám,ami évek óta létezik.
Vannak kedvenc márkák,amik egy idő után eltűnnek a süllyesztőben,jönnek újak...
És vannak,amit eszembe sem áll kipróbálni,leemelni a parfüméria polcairól.
A férj ma két illatot választott próbára,Ő volt az egyik.
Nagyon tetszett már papircsikon,és bőrön is haza hoztam.
Nem egy bonyolult illat,finom,friss gyümölcsös-virágos kategória.
De,engem olyan pozitiv és boldog érzésekkel ruház fel,szinte felvillanyoz.
De,felugrott a megvenni lista top első helyére.
Love,love,love....

silence

2019. április 11.

Vidám, fiatalos (de abszolút nem tinilányos!) nőies, tavaszi illat, amiből jókedv és gondtalanság sugárzik.
Még Március elején egy Douglasos vásárlásomhoz kaptam mintát belőle, amit tesztelve annyira megtetszett, hogy nem sokra rá be is szereztem egy nagy üvegcsével.
Napsütéses, lazulós, hétvégi napokon használtam eddig, de bármikor szívesen fogom fújni akár hétköznap, munkába is olyankor, ha csak egy kis vidámságra vágyom.
Kifújáskor inkább a gyümölcsös jegyek dominálnak, rajtam nem annyira citromos, inkább édesebb gyümölcsös, a málnát érzem hangsúlyosnak, és nem tudom miért - mert elvileg nincs is benne - de én barackosnak is érzem (lehet, hogy csak a barackszínű üveg miatt asszociálok).
A gyümis fejjegyek lecsengésével egyidőben kezdenek előbújni a virágosabb jegyek, a rózsa, a narancsvirág és a mandula fantasztikus harmóniában egyesülnek. (A narancsvirág és a mandula amúgy is kedvenc parfüm összetevőim egyike).
Pár óra elteltével már gyümölcsösnek abszolút nem érzem, inkább nőiesen, virágosan édes.
A pacsulis - vaníliás alapjegyek megadják neki a kellő édességet, a kasmír és a mósusz pedig olyan puhává, bújóssá, simulékonnyá teszi….
Hatósugara pont tökéletes, közvetlen környezetemben egész nap kellemesen körbeleng, de abszolút nem hivalkodó, vagy nyomulós. Tartóssága szintén nem hagy kivetnivalót maga után, a reggeli fújás estig kitart, egyszer sem kellett frissítenem a nap folyamán.
Mindent összevetve: ez egy szép kis illat, engem nagyon megfogott…… soha nem volt még Elie Saab parfümöm, mert az üvegük soha nem tetszett, de ezután becsukom a szemem és nyitott leszek a divattervező többi illata iránt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

0808

2019. március 30.

Olyan erővel berobban a citrom,hogy falnak dönt. Pár perc múlva beköszön a málna nyomában a rózsával. Tolonganak egy ideig ki legyen a citrom szövetségese , na ezt a szakaszt nehezen viseltem, eleg hosszúra sikeredett a csata. A rózsát amúgy is rühellem. Párbaj döntetlen .
Felmentősereg nehezen de befut pacsulibomba vaniliacukorral megtöltve ,bár itt már azt sem tudom kell e egyáltalán még bármi is ide, mert nekem már így is sok(k) amit kaptam.
Néha azt gondoltam , egy - egy csatát megnyertem , hősiesen kibírtam lemosás nélkül, azért be kellett látnom a háborút mégis buktam.
Nagyon nem az én illatom ez.
Nem lett egy korszakalkotó "finomság" , nincs benne semmi csavar, egyszerű, brutál mű, no name légfrissítő illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 30.

Nagyon nem az én illatom ez.

nyarigabi

2019. március 13.

Nem egy korszakalkotó illat, édes gyümölcs, köszi, voltmár. Jó illatot csinált a papírcsík az autómban, ezért adok három csillagot is, mert nem rossz, de teljesen felesleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

senskin

2019. március 11.

Nem, nem és nem! Ez a harmadik a szériából, amit ma megszagoltam és véleményeztem. Nem is tudom , hogy lehet egy illat ennyire rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

szeliger

2019. március 9.

Klassz lett, a legjobban tetszik a sorozatból. Lennék csak harminc évvel fiatalabb és már be is került volna a kívánságlistára, nyaggatnám a szülőket, hogy ezt kérem szülinapra!
Úgy ismerkedtem vele, hogy nem tudtam róla semmit, szándékosan nem, csupán az üveget láttam képen. Élőben még sokkal jobban mutat, ez a korallos szín szépen feldobja az üveget. Kifújáskor rajtam grapefruit, most mit mondjak, így utólag, hogy látom az illatjegyeket, akkor is grapefruit. Sokáig, majdnem másfél óráig tart az erős gyümölcsös fázis, aztán szépen vált virágos, rózsás-kasmíros-pézsmás illatba. A korábbi változatok mandulás jellege rajtam teljesen hiányzik, bárhogy keresem.
Szóval tetszetős, úgy ahogy van. A hatósugár intenzív, úgyhogy csak óvatosan, a tartósság pedig kifogástalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 9.

Timi8

2019. március 2.

Én egyszerűen imádom! Egyébként egyetértek a limited Bonbon-os hasonlattal (volt hozzá szerencsém és számomra is felidéződött de mégis) ez a Girl of Now Forewer sokkal teltebb, talán édesebb is és krémesebbé válò illat annál.
Kifejezetten tetszik a fejillat kirobbanò gyümölcsössége, tök jò lett a màlna-citrom kombò. Szintèn előny számomra (és a kedvelőinek), hogy a narancsvirág és a mandula megmaradt ennek a parfümnek is a középpontjában, mint ahogy a Shine és a "sima" edp esetében is. Nekem kifejezetten szimpi, szìvesen fogom fùjkàlni, és nagyon örülök neki, hogy a melegebb napokon sem kell lemondanom a Girl of Now-ròl hiszen az tényleg csak hidegben tudom viselni. Egy fiatalos, mosolygòs, gondtalan illat. Nagyon szèpséges is ebben a korallos árnyalatban.
Girl of Now még mindìg az 1.számù Elie Saab-om, ez a 2., Le Couture a 3., Shine a 4. Issteniek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

pampika

2019. március 2.

Egy alom! Én meg is vettem egyből! Az elején friss citrusos utána finom mandula vanília! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)