Elie Saab

Ár:   16 280 Ft, 27 400 Ft és 33 530 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 9.

Ár:   16 280 Ft, 27 400 Ft és 33 530 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Parfümőr: Dominique Ropion

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: citrom héj, málna

Szívjegyek: fekete ribiszke, rózsa, mandula, narancsvirág

Alapjegyek: pacsuli, kasmir, mósusz, vanília

Ár: 8.000 Ft + pk , Eladó: VeronikaG
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy Foxposttal tudom küldeni
10 db Elie Saab Girl Of Now Forever edp 1 ml-es minta
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Klinikák metróállomás), vagy posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Linett21

2021. május 30.

Rég jártam már parfümmel, amivel azt éreztem, hogy ha nem vakarhatom le magamról azonnal, tuti rosszul leszek/kiabálok/dühöngök/nekimegyek valakinek. Ezzel, sajnos, így jártam, noha prominensebb összetevői (pl. málna, feketeribizli, mandula, vanília, pacsuli) alapján kifejezetten szeretnem kellene. :-(
Végül csak kibírtam valahogy; prüszkölve, de magamon hagytam, mert kivácsi voltam a leszáradására, hátha javul a viszonyunk. De nem.
Nagyon szeretem az alap Girl of now-t, de ettől fizikailag rosszul vagyok. Szerintem alapvetően nincs sok köze a GON-hoz, nem értem, mitől lett ez flanker, teljesen más típus. Az én bőrkémiámmal, sajnos, ez nagyon nem működik. Rajtam ez műanyag, túlcukrozott, baromi erős, fejfájdítós, mű gyümölcslötyi, brrrr... Iszonyú.
Maga az illat lineáris, erős és hosszan tartó, objektíven minőségi munka. Ezért kap 1 plusz csillagot. Csak ne engedjenek még egyszer a közelébe...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 30.

eheiszki

2021. május 10.

Tény hogy hallgatni lehet arra a sok fragisra akik azt írták hogy ne vedd meg vakon akkor se ha szereted a GoN vagy a GoNShine-t. Nos a málna majdnem végig jelen van ami nagyon finom benne viszont rajtam 1 órán át szúnyogírtó szerű szaga van, utána pedig 50+os rózsás. Két esélyt kapott aztán megváltam tőle. Felhozhatom hogy mennyire eltér az anyaillattól de felesleges mert nyomokban találtam csak hasonlóságot, ellenben jól megfájdult a fejem tőle. Nem tudom ezt milyen körülmények között használtam volna nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Yeticica

2021. április 28.

Ennek a parfumnek a nyitánya az egyik legistenibb, legnyálcsorgatóbb málna, amivel valaha találkoztam! Egyszerűen mesés! Rajtam egyből fanyar lálna és kréles mandula. Érkezik a tipikus Elie Saab féle narancsvirág (nem is tidom, hogy Francis mester készítette-e ezt az illatot is??), eddig csodás minden.
Aztán nsajnos rajtam a kelleténél dominánsabb lesz a rózsa.
Napokog nonstop őt fújtam, a lelkesedésem napról.napra csökkent... Valahogy egyre zavaróbb lett a rózsa, pedig nem rossz benne. Csak én nem vágytam rá , ezért oedig nem is fogom lepontozno, lert objektiven nezve azt kell mondanom, az illat különleges (sokkal inkább, mint a sima GoN), ínycsiklandó, igazi tavaszi-nyári, bitang tartós csoda. Csoda, bizony!
Annyira nagyon sajnálom, hogy az orrom nem szereti (sem a gyerekeim rajtam). Hát ez van.... a hajsza tovább folytatódik 🙈
De nagyra értékelem, hogy mainstream vonalon ilyen minőségű illatokra is lehet bukkanni! Abszolut5 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Aztán nsajnos rajtam a kelleténél dominánsabb lesz a rózsa.

Kisvacak

2021. április 26.

Nagyon szeretem.
Szerintem nagyon hasonlít a CH Good Girl-re, azonban abban talán a bergamott nekem túl domináns és már zavar, ebben kicsit enyhébb a hasonló összetevő (citromhéj?), pont megfelelő mértékű.
Talán a legerősebb és legtartósabb parfümöm, sokáig elég.
Spontán módon megjegyezték hogy jó illatú parfüm van rajtam.
Málnaimádóknak ajánlom, végig kifejezetten érezhető a málna nemcsak a fejben, aláfestésnek érzem csak a mandulát.
Az üvege csodálatos, de nem emiatt...5 pont!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

Nagyon szeretem.
Talán a legerősebb és legtartósabb parfümöm, sokáig elég.
Spontán módon megjegyezték hogy jó illatú parfüm van rajtam.
Az üvege csodálatos, de nem emiatt...5 pont!

Turmalin85

2020. szeptember 18.

Van belőle egy mintám, amit pár hete tesztelgetek. Most, hogy kicsit ősziesebb az idő, sokkal inkább tetszik. Nyáron nem tudom elviselni az édes illatokat magamon. Ez az Ő ideje. Az elején üde, friss, majd édeskés-fűszeres lesz. Pont jó, mert ezek a jegyek teszik egyedivé. Nem tipikus édes-vattacukros illat, ami nagyon unalmas számomra. Nekem nem is túl rózsás, mint ahogy az előttem szólók írják. Meg kell vennem nagy kiszerelésben is, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Vaslady

2020. szeptember 13.

Van egy parfüm"megvenni"listám,ami évek óta létezik.
Sokszor-nagyon sokszor átirva,pár illat kihúzva,közben ami már régen volt,az újra tesztelve.
Lista újra irva,és pár régi vágyálom,ami már mégsem hozza azt az érzést amire vágyok,kihúzva.
A listáról sok illat bekerült a parfüm gardrobomba,és vannak amik csak mintában jutottak el oda.
Vannak kedvenc márkák,amik egy idő után eltűnnek a süllyesztőben,jönnek újak...
És vannak,amit eszembe sem áll kipróbálni,leemelni a parfüméria polcairól.
Itt jön képbe a férjecském,mert hát ugye egy férfiember azért máshogy látja az illatszereket...és nem felejtve,hogy az elmúlt évek alatt Ő is parfümmániás lett...hiszen megfertőztem a fanatizmusommal :-D.
A férj ma két illatot választott próbára,Ő volt az egyik.
Nagyon tetszett már papircsikon,és bőrön is haza hoztam.
Nem egy bonyolult illat,finom,friss gyümölcsös-virágos kategória.
De,engem olyan pozitiv és boldog érzésekkel ruház fel,szinte felvillanyoz.
Csak azért nem jött haza,mert a ruhatáramat mentem felújitani az őszi időszakra.
De,felugrott a megvenni lista top első helyére.
Októberben lesz a szülinapom,még minden megtörténhet....de én teljesen elégedett vagyok vele.
Update :nagyon emlékeztet a Dove lótusz tusfürdőre. Ma újra próbáltam, de így másodszorra már nem annyira vonzó számomra. Még lesz tesztelés addig 4 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Van egy parfüm"megvenni"listám,ami évek óta létezik.
Vannak kedvenc márkák,amik egy idő után eltűnnek a süllyesztőben,jönnek újak...
És vannak,amit eszembe sem áll kipróbálni,leemelni a parfüméria polcairól.
A férj ma két illatot választott próbára,Ő volt az egyik.
Nagyon tetszett már papircsikon,és bőrön is haza hoztam.
Nem egy bonyolult illat,finom,friss gyümölcsös-virágos kategória.
De,engem olyan pozitiv és boldog érzésekkel ruház fel,szinte felvillanyoz.
De,felugrott a megvenni lista top első helyére.

Bigris

2020. augusztus 5.

Amikor kézhez kaptam, azonnal tovább is akartam adni. Nagy-nagy NEM-nek éreztem. Valami nagyon zavart benne. Azt hittem a mandula az. Azóta megszerettem, többször viseltem június vége óta, bár nem került be a nagy kedvencek közé. Közben rájöttem, hogy nem a mandula a zavar, hanem a rózsa. Nekem a túl sok és domináns benne a rózsa . Pedig a citrusos-gyümis nyitányt úgy szeretem, és az üveget is imádom. Annyira csajos!
Ha kevesebb rózsa lenne benne, menne az öt csillag, így csak négy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Ha kevesebb rózsa lenne benne, menne az öt csillag, így csak négy.

Csillu88

2020. június 2.

Hát odavagyok.
Nagyon édes, de mégsem az a cukorkás divatrettenet, hanem számomra valami nagyon különlegessé teszi.. És azt hiszem az a mandula. Rájöttem arra, hogy a polcomon sorban olyan parfümök vannak amiben manula van.. Hát ez is levett a lábamról, szépen csücsül a többi mellé. 😁
Kíváncsi vagyok hűvösebb időben hogy működik majd, mint írtam elég édes, de valahogyan jól áll neki a nyár is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Hát odavagyok.

Estinapsugar

2020. április 25.

3 üveggel hasznaltam el belöle eddig.Ami nem csoda mert szerintem ez a parfüm barhol barmikor megàllja a helyét.Akàr hétköznap akár randin.Édes citrusos illat.Tartossàga is kivàlo.Elsö olyan parfümöm amit eddig minden férfi legalabbis legtöbb nemcsak hogy megdicsért hanem megkèrtek arra hogy ennél maradjak.Termèszetesen mast is probalgatok.Mindenesetre mindig van egy üveggel tartalékba,mert ez az a parfüm ami nekem magabiztossàgot nyujt.Vidàm lesz töle a napom is Szerintem pont nem nyàri parfüm hacsakhanem méhecskèket akarunk csalogatni vele.Szerintem ez igazi öszi illat ami felmelenget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

ivor

2019. november 29.

Többször próbálgattam és nagyon tetszett hogy a grpefruitos nyitany utan milyen izgalmasan vált át az édesebb alapjegyekbe, így gondoltam, teszek vele egy próbát..nem kellett volna, mindösszesen 4 szer volt rajtam, és hiába jegyezte meg mindenki, mennyire jó az illatom, én egyszerűen túl édesnek, túl vaníliának, túl pacsulinak éreztem az egészet magamon, van az úgy hogy egy parfüm túlságosan ragaszkodik: na ő ilyen. Nem tudtam megszokni, így egy hét után túladtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.