Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Parfümőrök: Dominique Ropion és Sophie Labbé

Fejjegyek: körte, pörkölt pisztácia, ananász, mandarin

Szívjegyek: ylang-ylang, mandula, narancsvirág, jázmin

Alapjegyek: írisz, vanília, pacsuli

Nettuska

2020. január 26.

Rajtam szépen működik, pisztárciás édes mandulás illat, ami hideg időben körbevesz, taróssággal sincs baj. Nekem az anyaillat túl tömény.
Jelenleg egyik kedvenc a hideg időkben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Jelenleg egyik kedvenc a hideg időkben.

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 8.

Nos, az anyaillatnàl ez virágosabb, a Forever meg gyümisebb ennèl. Azaz az anyaillat es Forever közè tennèm eme illatot, de az ananász elrontja rajtam, ad egy szúrós-fanyarédes beütést, a fő jegyek az ylang-ylang, pacsuli, narancsviràg, jázmin, amik tartósan jelen vannak mèg. 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

senskin

2019. március 11.

Egyre jobban elhatárolódom a márka illataitól. Régen szerettem, de az az émelyítő tolakodás már zavar. Mintha egy pasi ha rám száll, de nem kell nekem érzés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Ginatural

2019. március 4.

Eleinte mandulás, majd rajtam teljesen virágos illagba megy át, amit nagyon sokáíg megtart. Ylang-ylang és jázmin ezek dominálnak rajtam.
Nagyon tartós és a hatósugarával sincs gond, az anyaillat miatt próbálgattam ezt is mert eleinte nagyin hasonlóak, de utána ez virágosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

pomme

2019. február 16.

Szerintem azért elég messze van az anyaillattól. Viszont nem mandulás, hanem konkrétan cukros-marcipános, de nagyon. Más illatjegyet nem is érzek ki, mert elnyomja az egészet. Elajándékozom, mert valószínűleg lesz, aki értékeli, de az nem én vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

szeliger

2019. február 14.

Édes, világos, vaníliás-marcipános illat, rajtam nagyon vidám. Az intenzív édessége miatt inkább csak napsütétéses téli vagy hűvösebb tavaszi időben tudom elképzelni (majd azért kipróbálom nyáron is), derűs hangulatot varázsol. Tartós és erőteljes, furfangok nélkül gyönyörű üvegben. Nekem tetszik, mégpedig messze jobban, mint az anyaillata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

coralineee

2019. január 23.

Nagyon nagy NEM! Az eredeti Girl of now rajtam gyönyörű, édes, marcipános csoda egy kis csavarral. De ez... van benne valami nagyon zavaró felhang amit már az üvegből szimatolva érzek és magamon egyszerűen nem tudom elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

feve

2018. december 19.

Alapvetően szeretem az édes illatokat, de ez már nagyon nagyon sok. Egy fújás elegendő belőle, mert nagyon erős illata van. A tartóssága nem hagy kivetni valót maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

klau810614

2018. november 26.

Finom ő is de nekem jobban tetszik az elődje .Kifújáskor nagyon erős marcipán illat lesz rajtam ami nekem tetszik is 🙂 aztán kezd hasonlítani az anya illatra de semmiképp sem La Vie vagy Pink Sugár annál sokkal finomabb 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Ferita

2018. október 17.

Nagyon hasonlít az anyaillatra,csak kevésbbé mandulás. Leszáradásában nekem kicsit LVEB lett. Igazi téli édesség 🙂 Meg kell,hogy valljam tetszik. Most,hogy öregszem is és jön a hideg is vonzanak az ilyen fejfájdító és émelyítő édességek. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)