Elisha Coy

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: PaperMama, az összetevőket feltöltötte: bea_angel, Módosítva: 2015. július 27.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű textúrájú, multifunkciós, hidratáló hatású BB krém, felső kategóriás összetevőkkel, és a élvonalbeli fejlesztési háttérrel, technológiával. A bőr puhaságát megőrzi hosszú órákon keresztül, mindeközben természetes érzést, és egységes bőrképet biztosít.

szigabika

2014. szeptember 23.

Kellemes illata van. Én nyáron nem használtam, mert egy bb krémhez képest kicsit sok. Elég jó fedése van és az arcot is szépen egységesíti. Hosszabb távon átfénylik az arcon(legalábbis az én zsírosodásra hajlamos arcomon), de ezt púderrel jól lehet korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Montelino

2013. augusztus 11.

Kellemes illata van (a Lioele Beyond the S. illata szerintem nem kellemes), könnyű elkenni a bőrön, tényleg krémes az állaga, nem olyan, mint egy alapozó (nem éreztem, hogy nehéz lenne a bőrömön és púderes lesz a végeredmény). Fedése gyenge közepes koreai BB krémekhez képest (idáig kb. 12 félét kentem magamra mintából). Mivel ebből 3 minta is 3,5$, licitálással megvettem az ebayen (4,6$ volt csak a 15ml-s) a travel kiszerelést. Ez a BB krém tényleg hidratálja a bőrt (éreztem lemosáskor), az én kombinált bőrömön 4-5óra után kifényesedik, még ott is ahol normál a bőröm általában. Viszont a Missha Signaturral ellentétben nem ül bele a pórusaimba és mikor kifényesedik nem lesz ronda az arcomon (nem púdereztem le, azzal tovább bírná). Egy árnyalatban kapható ami passzol az én bőrömhöz (Missha S.-ből a 21-es túl világos nekem és sápadttá tesz, kissé szürkés is a bőrömön, a 23-as meg sárgás a bőrömön, sötét nekem kissé). Akinek komoly bőrhibái vannak, ne ezt vegye, nem fedi el. Olajos bőrre nem ajánlom. Száraz-normál bőrre lehet ez a legideálisabb. Hűvösebb napokon fogom ezt kenni (nyár kivételével jó lesz nekem), ill. ha csak pár órán át lesz rajtam. Igényes a csomagolása (egyszerű, semmi csicsa, a travel kiszerelésnek is van doboza, még vonalkód is van a dobozon), a 15ml-s adagolója is szuper, kinyomós, de kicsi a nyílás ezért annyit adagolok amennyit szeretnék, nem pumpás aminél nehezebb lenne szabályozni. Összességében ezt egy jó BB krémnek tartom.
Soothing & Moisturizing Anti-Irritant Blemish Balm. Amit ráírtak azt teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Soothing & Moisturizing Anti-Irritant Blemish Balm. Amit ráírtak azt teljesíti.

deepgirl

2013. június 13.

3 mintát használtam el és nagyon tetszett a krém. Nem túl világos, szépen igazodik a bőrömhöz és nagyon jó fedése van, illata gyakorlatilag nincs is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Frutta27

2013. május 24.

Hmmm...számomra egy BB krémhez képest brutális a fedése :) A finise púderes,(az illata is olyan enyhe babapúder, nem zavaró) még az orromon is, pedig ott mindig fényesedik, mindegy mivel kenem. A színe abszolút illik az én bőrszínemhez (világosabb típus), de egyáltalán nem szürkés szerencsére.
Minden BB előtt megszokásból hidratálózom, ez jól kijön a krémmel, nem pereg, nem ragad. :)
Viszont olyan 'nehéz' viselni, kicsit néha fullad a bőröm alatta. És nehéz csíkok nélkül eloszlatni, nem árt az óvatoskodás. És a pórusaim is mintha kiemelkednének IMAX 3D-be tőle.
Összességében nem rossz, de teljes méretben nem vásárolnám meg (viszont a másik típusa az Always Triple nagyon nagyon jó, abból már inkább :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!