Elisha Coy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Lysadora, az összetevőket feltöltötte: Anita77, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A szérum növényi komplex kivonatát tartalmazza, aminek a tannin tartalma összehúzza a pórusokat. Ez a szérum gondoskodik a pórusfinomításról, így a bőr sima és egyenletes tónusú lesz.

Anita77

2018. október 19.

Most érkezett meg, teljesen megváltoztatták az összetevőket.
Háromszor megnéztem, hogy biztos jót rendeltem-e meg, de sajnos igen 😏 ezt szerintem akár más néven is kiadhatták volna, annyira megváltozott 😏
Az alkohol denat miatt kap 1 csillagot, de még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Most érkezett meg, teljesen megváltoztatták az összetevőket.
Az alkohol denat miatt kap 1 csillagot, de még nem próbáltam.

mihrek

2014. április 27.

Tegnap este kezdtem el használni...kíváncsi leszek az eredményére :) Eddig nagyon kellemesnek tűnik, egy-egy csepp bőven elég belőle, és az illata is nagyon-nagyon minimális, gyógynövényes, alig lehet észrevenni. Ha a hatása is meg lesz egy-két héten belül, akkor bőven megérdemli az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Lysadora

2013. március 27.

Már régóta küzdök a tág pórusok ellen és sok terméket kipróbáltam több-kevesebb sikerrel. Nagyon elégedett vagyok a koreai kozmetikumokkal, ezért gondoltam kipróbálok vmi pórusösszehúzót is. Több terméket is megnéztem, végül erre jutott a választásom és nem bántam meg. Először csalódott voltam, hogy nem használt rögtön 1-2 használat után, tudom, kicsit türelmetlen vagyok :-) de kb 1,5-2 hét után végre láttam változást! Teljesen ledöbbentem, mert tényleg kisebbnek tűntek a pórusaim és kevésbé gyorsan zsírosodik a bőröm! Néhány hónapja használom, csak naponta egyszer, de így is működik. Elég drága, de nekem teljesen megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Lycium Chinense Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!