Elite Models

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 31.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Partycicáknak
Élénk, érzéki vanília illat, melyet finom virágos és gyümölcsös jegyek köré építettek.Alapjában mandarin, bergamott és málna frissítő triója található, pezsgő vitalitással tölt el, majd kibontakozik a finoman érzéki szívillat, amit szilva, jázmin és egzotikus gardénia alkot, megteremtve a meleg vanília és benzoin pézsmával vegyített alapját. Az egész hatása izgatja és felüdíti az érzékeket, ha éppen parti hangulatban vagy!

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Ascyra

2017. január 31.

Nagyon illik hozzám ez az illat, egész jól érzem magam benne. Mégis, valami meghatározhatatlan bóvli-illatként tekintek rá. Az olcsó parfüm pont ilyen, mint ő. Semmi csavar, semmi báj, semmi izgalom; csak fújod, illatot árasztasz, majd elillan, nem hagyva maga után egy vágyat, hogy ismét viseld. Csak van. Lehet, hogy kedvező az ára, de utánzat parfümökben is találtam sokkal érdekesebbet, mint ez. Az Avon Pretty Rockinja (nagyon fáj, hogy már nem gyártják), kb. ugyanez az árkategória volt, az illat is hasonló, de az klasszis volt ehhez pancshoz képest. Én nem veszem újra, bár elfújkálom. Az illat finom, a hatótáv sem rossz, a tartóssága is közpes. Mégsem találom számottevőnek az illatok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

asztromélia

2013. december 16.

Furcsa, mert nem szeretem az ehhez hasonló erőteljes fűszeresebb illatokat, de ez valahogy mégis nagyon tetszik. Közepesen tartós illat, de nem is vártam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

Jelizz

2013. augusztus 31.

Tenyleg jo az illata utos, kb mint egy koncert party illat. Egy avril lavigne blackstar parfum gyenge valtozatban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

mmartasp1

2013. augusztus 10.

Imádom. Nagyon jó illata van és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Imádom. Nagyon jó illata van és tartós is.

nusika

2013. március 4.

Barátnőim amikor frissen érzik, azt mondják, alkoholos, utána meg édes az illata. Többen is beszerezték, ára is, illata is, és tartóssága is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

timcsike1989

2013. február 17.

Nagyon szeretem az illatát és nálam elég tartós. Viszont vigyázni kell mennyit fújok, mert ha túl sokat az még engem is zavar, nem hogy másokat. Inkább ősszel és télen szoktam használni, nekem ez nyárra túl erős lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

miomio

2013. február 12.

Nagyon kellemes illat, nekem hosszantartó hatással . És még az ára sem rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Nagyon kellemes illat, nekem hosszantartó hatással . És még az ára sem rossz!

Squid

2012. november 30.

Második üveget fogyasztom, nekem bejött, bár nem a leírásban említett "partihangulat" esetében, én munkába használom. Az én bőrömön nagyon édes és tartós is viszonylag, többen kérdezték már, mi ez a "pillecukor" illat...igen, azt hiszem ezt a szót használták. Tényleg nem túl egyedi, de a célnak tökéletesen megfelel. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 30.

Noeyy

2012. október 29.

Az illata nagyon tetszik, de sajnos egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 29.

Az illata nagyon tetszik, de sajnos egyáltalán nem tartós.

allcatsaregrey

2012. szeptember 6.

Nekem elég tartós. Szeretem, mert nem túl erős. Elegáns, nőies illat. Hétköznapokra, de estékre is tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.