Elite Models

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Divatos városi hercegnőknek
Ez az intenzív illat igazi urbánus életérzést kínál. A kompozíció lótuszvirág, gardénia levelek és vérnarancs zöld koktéljával nyílik. Erre épül a meleg és virágos szívillat, melyben vörös bazsarózsa és krémes ibolya keveredik egzotikus bársonyorchideával a modern elegancia kedvéért. Az alapban különleges fekete vanília dominál, melyet pacsulival és érzéki pézsmával kevertek, hogy keleties, kissé fás karaktert kapjon.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

riaraven

2018. január 19.

Egyszer, még pár éve vettem dm-ben. Nekem tetszett. Nem éreztem olcsó, mű illatnak. Sok ennél drágábbnak vacakabb illata van... Újravenném, de már nem találom sehol, netről meg nem szeretnék bontottat rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

szabina9

2015. szeptember 10.

Ajándékba kaptam, de azonnal megszerettem. Nagyon jó illata van és nem lesz tőle ragacsos a bőröm. Kár, hogy már nem találok a dm-ben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

KlaudiaZs

2015. január 1.

Megvettem, mert le volt árazva, de azóta se vettem megint olcsó parfümöt. :D Nem rossz egyébként, nem túl erős, kellemesen, visszafogottan virágos mikor az ember elsőre megszagolja, de ha használom, egy pár perc után előjön ez az "olcsó virágos parfüm" illat. Zavarja az orrom, úgyhogy nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Kittina

2013. október 30.

Ezt az illatot is kipróbáltam egyszer,egészen szexi illat szerintem, bár nekem a kedvencem a Rio,de ez is egészen kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

vik_i

2013. október 24.

Imádom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 24.

Imádom!:)

Lona

2013. február 18.

A múlt héten beszereztem ebből a parfümből egyet. Hétköznapi használatra szerintem teljesen jó. Kellemes illata van és nem is drága ahhoz képest. Alapvetően megvagyok elégedve vele, ha elfogy újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Laci

2012. november 18.

Azt hiszem a választékból ennek tetszett az illata leginkább. Nagyon emlékeztet egy drágább parfümre, csak nem tudom melyikre. Nem egy rossz illat, de nem is ájultam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

bogix

2012. november 6.

Nagyon szeretem ezt az illatot. A drogériában "keleties" jelzővel illették, ez teljesen illik rá. Izgalmas és szokatlan, mégis kellemes. Abszolút pozitív véleménnyel vagyok róla, tartós és parfümök között elég olcsó is. Aki szereti a különlegesebb illatokat, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Nicu

2012. szeptember 30.

Egy barátnőmtől kaptam születésnapomra. Először kicsit furcsa volt, de végül is megtetszett. Elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Ayrinn

2012. augusztus 9.

Háromféle "verzió" közül választottam ki a New York Muse-t a drogériában. Bár az édeskés illatok kedvelője vagyok inkább, de ennek ellenére ez a picit kesernyés illat tetszett meg a három közül a legjobban. A szolid árhoz képest annyira nem is illékony. Jó kis illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.