Elite Models

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Álmodozó romantikusoknak.
Gyönyörűen érzéki, finom, pezsgő virágos illat, melynek van egy bizonyos ‘je ne sais quoi’ érzése, ami felidézi a közismert párizsi eleganciát. Az illat alma, frézia és egy cseppnyi bellini egyvelegével nyílik, amely felpezsdíti és elcsábítja az érzékeket. A szívében ragyogó fehér virágok modern csokra található – illatvirág, jázmin és narancsvirág –, amely tiszta eleganciát kínál. Végül az illat pézsma, vanília, pacsuli és szantálfa keverékébe olvad össze, meleg és csábító tulajdonságot adva neki.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Nobilis

2016. január 10.

Egyszer egy külföldi utazásom előtt beszaladtam a Müllerbe, hogy nekem akkor MOST AZONNAL kell egy sürgősségi illattárs az útra, és erre esett a választásom. Akkoriban háromezer forint körül mozgott, de szerintem megérte az árát (pláne most, ha ennyire lement), mert egy nagyon kellemes kis parfüm. Ha kifogy a jelenleg használt illatom, szerintem újraveszem ezt, mert szép emlékeim fűződnek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

tsuru

2015. március 25.

Nagy kedvenc! Kellemes, nem tolakodó, kifinomult illat. Pont az esetem. :) Legutóbb a Rio Glam-et vettem meg helyette az Elite Models edt-k közül, és azóta is fáj a szívem, hogy hogyan lehettem ilyen bolond. Ráadásul mostanában nem találtam az üzletekben. Ha vki cserélne egy Párizsos parfümot Riósra (háromszor használtam), vagy vhol látta Párizst, akkor szóljon! :)

Update: Végre megvettem. Neten rendeltem tesztert. De nagy csalódás. Egyáltalán nem az az illat, amire emlékszem. Vmilyen jellegtelen, kellemetlen ez a mostani. Lehet, h túl sokáig állt a polcon, és megváltozott? Mínusz 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

lovelygirl

2013. november 28.

A 4 illat közül ez a 3. amit használok, pedig először egyáltalán nem tetszett, nekem is kissé unalmasnak tűnt de aztán újra megszagoltam és megtetszett, sőt azt kell mondjam ez a legtűrhetőbb illat mind a 4 közül. A Rio túl gyümölcsös viszont tartósabb, a London finom illat de én egyáltalán nem éreztem magamon ez pedig kellemes, használható illat és tartósabb is. Szerintem ebben az árkategóriában egy jó kis parfüm és hétköznapra tökéletes azoknak akik nem szeretik a nagyon feltűnő illatokat. Nekem kedvencem ez miatt nem lesz, mivel az erős, édesebb illatokat szeretem de teljesen viselhetőnek tartom. :) 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

suxxx94

2013. október 4.

én London-osat akartam venni de sajnos nem volt :( Így megszagoltam a többit ezt csak kíváncsiságból mert gondoltam úgyis büdi lesz meg minden :D De csalódtam egy jót!Szerintem különleges illat,ez tuti nem jön szembe velem az utcán mint az ilyen édes vagy gyümölcsös parfümök,számomra van benne valami megfejthetetlen...lehet azért mert én pont egy ilyen áldomozó romantikus naiv lány vagyok :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Szandyy

2013. augusztus 16.

Nagyon tetszik az illata :) És tartós is :) Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Nagyon tetszik az illata :) És tartós is :) Nekem bevált :)

Lola21

2013. július 12.

Megvettem, de nem az én illatom. Sajnos :), egyébként nagyon tartós ezért is bánom, hogy nem jött be:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Nicole7

2013. június 25.

Imádom, pont olyan illata van amilyet már régóta keresek, nem túl édes, nem túl fűszeres és nem túl virágos. Az elegancia megtestesítője, de van benne valami, ami ad neki egy kis huncut csábító aromát is, szóval a végeredmény valami fantasztikus. Mivel nem egy nagyon drága parfüm, így nem lehet napokig érezni a ruhákon, bár ez valahol jó is, mert aki több parfümöt használ annak ez éppen ideális. Bár azért félreértés ne essék, addig amíg szükség van rá igenis érződik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

2013. június 9.

Parfümvadászatot tartottam kb 1 hete mikor megpillantottam ezt a parfümöt 670 Ft-ért. Megvettem kipróbáltam. De nekem a New Yorkos illata jobban tetszik. Ez sem rosz, de nekem már az vált be.

dorisz93

2013. május 10.

Minap vettem a Rossmannban, igazából nem volt sok időm eldönteni melyik illatot válasszam, végül ez lett a nagy kapkodásból. Nem vártam sokat tőle, nem is olyan tartós, inkább csak a blúzomon szoktam néha érezni, hogy még ott van. Az illata a régi Charlie-s parfümökre emlékeztet, mamám használt olyat. Kellemes, olyan elegáns illat. Szeretném a többit is kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

merka

2013. március 4.

20 éve a legjobb parfümillat, amit éreztem. Tartós, olcsó, a mottója tényleg igaz, "álmodozó romantikusoknak", számomra a megtestesült romantika ez a parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol