Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 600 Ft

Limitált kiadás.

Fejillat: bergamott, barack, alma

Szívillat: feketeribizli, jázmin, bazsarózsa, szilvavirág

Alapillat: ámbra, vanília, tonkabab, pézsma, szantál

Ár: 6 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

wildrose

2019. április 6.

Kifújáskor friss, krémes-barackos illat, kicsit később előbújik egy kis bazsarózsa, leszáradáskor pedig puha, meleg vaníliás, tonkás. Elég intenzív és elég tartós. Hétköznapra nagyon jó választás, nagyon komfortos illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

angelina69

2018. augusztus 30.

Agyon dicsérni nem fogom, de... Alapvetően kellemes, kiegyensúlyozott, nem tolakodó illat. Rajtam leginkább virágos-vaníliás, enyhén gyümölcsös. Azonban nem a puha vanília, inkább egy kicsit élesebb. Napi szinten, átmeneti időben simán hordható. A melóhelyen is elfér. A tartóssága rajtam az átlagos kb. 4 órát hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

kvin

2018. január 26.

Egyértelmű szeretős. Colos üveg (szerintem az illat stílusához kifejezetten illik, nagyvárosias, semmi csicsa), New York City és fekete. És persze Arden. Tegnap értékeltem a lila NYC-t, ami kb. ennek az esti változata. Nem feltüzelősen, szexis esti, hanem az egész napi helytállásból hazaérős, férjnek csókot adó, gyereknek mesét olvasó puhaság, "megérkezés" illat.
Ebből következik, hogy a fekete pedig az egész napi pörgés, metrózás, beszámolókészítés, városi pezsgés, délutáni koktélozás a csajokkal, közben szemezni a sármos pultossal, taxit fogni, időpontra menni.. szóval nem egy légies illatocska, nem nehéz, de nem is levegős. Könnyed fűszereske, ami ad egy kis plusz erőt a megpróbáltatásokhoz. Van az a nap, amikor ez kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

LPE

2016. december 6.

Elbújt a parfümös szekrényemben... Nem is értem. Még sosem használtam. De most jól magamra locsoltam, és imádom. Nem tudom mire hasonlít, már volt hasonló illatom, de az nem volt rám ilyen hatással, mert arra emlékeznék. Ez finom, édes, tartós, és nem utolsó sorban 125 ml. 😍😍😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Cherryeszti

2016. augusztus 25.

Reptéren vettem 20 EUR-ra volt leárazva és nagyon tetszett a barátomnak azért vettem meg. Végül én is megszerettem, kicsit nehezebb, púderesebb illat, de nagyon bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

x

2015. november 28.

Munkatárson történő illatolás alapján nagyon szépen összerakott illat. Engem rajta a Dior Homme-ra emlékeztetett, de csak olyan szinten, hogy hasonló érzetet kelt, nem teljesen hasonmás, nem annyira púderes, inkább az összbenyomás terén. Egy szaglás alapján tetszik, elegáns és modern illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

Marababa

2015. augusztus 25.

A limitált kiadású parfüm (remélem sokáig kínálatban marad) tökéletes választás az olyan nők számára, akik a lágyabb, ugyanakkor tartós, nőies illatok kedvelői. Én magam nagyon sokféle parfümöt próbáltam már és próbálok is folyamatosan, ez is különösen kedves számomra, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Kokapu

2015. február 25.

Egy repülőtéren vettem, és hamar kedvencemmé vált, nagyon kellemes az illata, és tartós. Sajnos, még a fele sem hiányzott amikor leejtettem az üveget, és összetört. Elég nehezen tudtam pótolni, de végül sikerült :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.