Elizabeth Arden

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2020. április 18.

Ár:   12 990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Egyéb

Egy igazi legenda a kozmetikumok világában ez a krém, mely többek közt:

• védi, ápolja és hidratálja a bőrt
  • gyulladáscsökkentő hatással bír
  • azonnal megnyugtatja és gyógyítja a kisebb égéseket, horzsolásokat, csípéseket

A test bármely területén biztonságosan használható.

Legendás kozmetikumok: Elizabeth Arden Skin Protectant

11Stella11

2022. április 11.

Nagyon szeretem. Sokáig elég, rendbe rakja a kirepedt kezeket, a sérült körömágyat a cserepes szájat. Ár-érték arányban az egyik legjobb balzsam amit használtam. A gyógynövény illata pedig nekem csak plusz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

fokid1

2022. március 4.

Kicsivel több mint egy hete használom még csak, de már első nap után akartam ódákat zengeni erről a csodaszerről.

Borzalmasan szárazak voltak az ajkaim mindig is, de elmúlt két évben meg rosszabbak lettek, általában mindig véres és kicserepesedett ajkakkal keltem, pedig már kipróbáltam mindent, az itt ajánlott drogériás, gyógyszertári krémektől kezdve, koreai száj maszkokon át még bimbóvédő krémet is a lanolin tartalma miatt, de semmi sem használt. Ugyan ezt a krémet már szemeztem egy ideje, de az ára mindig elriasztotta, de parfimo-n egészen jó áron volt elérhető, úgyhogy beruháztam rá. Első nap végére az összes száradt és elhalt bőr darabka lehámlott, második napra meg a repedések is begyógyultak az ajkaimon, úgyhogy most már csak azt bánom, hogy nem vettem meg hamarabb. Azóta csak kb kétszer max háromszor, ha eszembe jut, kenem fel és azóta is szépen karban tartja a számát, remélhetőleg hosszútávon is így lesz ez.

Az ajkaimon kívül kipróbáltam arcra is, mégpedig azokon a napokon, amikor tretinoint használok, utolsóként viszem fel a többi hidratáló krémeimre, szinte mint egy vízzáró rétegként és reggel sokkal szebb volt a bőröm mint egyébként. Tret utáni reggel mindig egy kicsit száraz bőrrel szoktam ébredni, hiába kentem három rétegben a hidratálót, de ez a krém ebben is segített.

Rövid használat után is meggyőzött, csak keveset kell használni, úgyhogy sokáig elég lesz. Engem nem zavar a szaga, a gyógynövényes illata a legerősebb az teljesen olyan mint az Ilcsi 7 gyógyfüves pakolása, ha nagyon erősen beleszagolok akkor a végén lehet egy kis faggyú szagot is érezni, de az nem tűnik fel nekem túlságosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

bibi24

2021. december 29.

Kis kiszerelésben vásároltam meg, 3 eight hours cream termékcsaláddal együtt, és ez lett igazán a befutó. Tényleg mindenhova kenhető, mindent megjavít, ahogy a rommá kiszáradt ajkaimat is! Az állaga és a szaga meglepően fura ahogy korábban az előzők is írták, de a hatásáért nekem megéri abszolút. Kis kiszerelés is rengeteg ideig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

LBarbie

2021. december 11.

Regóta terveztem, hogy kipróbálom, elég ikonikus termék. Egy kis mintát szereztem belőle, de az is bőven sok használatra elég lesz, annyira kevés kell belőle. A színe, állaga és illata... hát nagyon meglepett. Nem mondom meg kell szokni, érdekes, de tetszik. Az ajkaim nagyon szeretik, és az orrom melletti hidegtől kipirosodott részt is megnyugtatta. Elég drága de kb örök életre elég lenne egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

DNM

2021. április 11.

Erős gyógynövény illata van, kb. mint egy fűszerbolt. Én szeretem az ilyesmi illatot, de ez túl erős.

Egész testes krém, de könnyen beszívódik. Én sok hatást nem tapasztaltam, nyáron biztosan elég lesz, de télen nem hagyatkoznék erre a hidratálásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Milva07

2020. december 31.

Illata/szaga, állaga, textúrája egyenesen rémísztő, de a hatásáért megéri mindet tolerálni. Varázsbalzsam, minden tekintetben. Nagyon erős gyógynövényes, sűrű kence, én x évvel ezelőtt valamelyik arab bazárban találkoztam hasonlóval, ott mint a perzsa hercegnők varázslatos kencéjét kínálták boldognak-boldogtalannak, ici-pici porcelán tégelyekben. Bármire lehet kenni, emúlik, eltűnik, meggyógyul, felpuhul,lelappad, stb. Szóval: csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 31.

Remedios

2019. január 11.

Csodaszer száraz foltokra, kipirosodott bőrre. Az 'illata' rettenetes, de a hatása kiváló. Még a pszoriázis foltjaimat is eltünteti, amire elég kevés kence képes. Az ajakbalzsamja hasonlóan jól szolgál, ilyenkor télen nem tudok meglenni nélküle, pedig alapvetően utálom az ajakbalzsamokat, de ez használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

lavandaire

2018. szeptember 5.

SZENT TERMÉK.
Oké, lehet ez egy kicsit furának fog hangzani de abszolúte csodaszer számomra. Azzal a gondolattal vettem, hogy majd a folyamatosan szétrágott ajkaimat rendbe fogja hozni és megtette. Komolyan mondom, már az első használat után sima ajkaim voltak amelyet évek alatt sosem tudtam elérni. Nekem sajnos valamiért az összes ilyen ajakbalzsam miatt pattanások jelennek meg az ajkaimat (erre még se én se a bőrgyógyász nem jött rá) de ettől akármennyiszer használom semmi bajom nem volt vele. Kicsit fura az állaga, de meg lehet szokni. Míg tele van a tubus mindenütt jön, szóval nagyon kell figyelni rá, hogy rendesen le legyen zárva, viszont minden pénzt megér.
Nyaraláskor nekem előjött egy nagyon csúnya napallergiám és bekentem, azzal a gondolattal, hogy hátra. Pár óra alatt megnyugtatta és visszahúzta a bőrömet, szóval nagyon boldog vagyok :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

SZENT TERMÉK.

Chrissy

2018. augusztus 24.

Erősen lanolin, azaz gyapjúzsír "illatú" kenőcs. Kicsit juh szag meg faggyú szag keveréke érződik ki belőle, keveredve a hozzáadott parfümmel. Számomra nem kellemes. De elvishető.
Terhesen kaptam egy Lansinoh nevű kenőcsöt, hogy majd azt kenjem a kisebesedett mellbimbóimra szoptatáskor. Ez teljesen olyan. Sűrű, gépzsír állagú kence.
Bőrbarát, kiválóan puhít, védőréteget képez. Amolyan csodabalzsam-féle, multifunkcionális.
Adagolni tudni kell, hiszen nem szívódk fel teljesen. A kevesebb néha több.
Lehet baba popsira védőkrém a pelus alá, ajakbalzsam, szemranckrém, szempilla kondicionáló, sarokpuhító, körömágybőr krém...stb., stb.
Vazelin- szerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Adagolni tudni kell, hiszen nem szívódk fel teljesen. A kevesebb néha több.
Vazelin- szerű.

KingDom

2018. július 22.

Nagyon szeretem, én éjszakára szoktam arca felkenni alkalomszerűen, nagyon jól táplálja a bőröm, főleg, ha utazom és gyűrött vagyok. Az ajakír is egy csoda, alapvetően szeretem az összes termékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid