Elizabeth Arden

Ár:   3100 Ft és 5400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 22.

Ár:   3100 Ft és 5400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Egy igazi legenda a kozmetikumok világában ez a krém, mely többek közt:

• védi, ápolja és hidratálja a bőrt
  • gyulladáscsökkentő hatással bír
  • azonnal megnyugtatja és gyógyítja a kisebb égéseket, horzsolásokat, csípéseket

A test bármely területén biztonságosan használható.

Elizabeth Arden termékekből összeállított csomag
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Remedios

2019. január 11.

Csodaszer száraz foltokra, kipirosodott bőrre. Az 'illata' rettenetes, de a hatása kiváló. Még a pszoriázis foltjaimat is eltünteti, amire elég kevés kence képes. Az ajakbalzsamja hasonlóan jól szolgál, ilyenkor télen nem tudok meglenni nélküle, pedig alapvetően utálom az ajakbalzsamokat, de ez használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

lavandaire

2018. szeptember 5.

SZENT TERMÉK.
Oké, lehet ez egy kicsit furának fog hangzani de abszolúte csodaszer számomra. Azzal a gondolattal vettem, hogy majd a folyamatosan szétrágott ajkaimat rendbe fogja hozzni és megtette. Komolyan mondom, már az első használat után sima akjaim voltak amelyet évek alatt sosem tudtam elérni. Nekem sajnos valamiért az összes ilyen ajakbalzsam miatt pattanások jelennek meg az ajkaimot (erre még se én se a bőrgyógyász nem jött rá) de ettől akármennyiszer használom semmi bajom nem volt vele. Kicsit fura az állaga, de meg lehet szokni. Míg tele van a tubus mindenütt jön, szóval nagyon kell figyelni rá, hogy rendesen le legyen zárva, viszont minden pénzt megér.
Nyaraláskor nekem előjött egy nagyon csúnya napallergiám és bekentem, azzal a gondolattal, hogy hátra. Pár óra alatt megnyugtatta és visszahúzta a bőrömet, szóval nagyon boldog vagyok :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

SZENT TERMÉK.

Chrissy

2018. augusztus 24.

Erősen lanolin, azaz gyapjúzsír "illatú" kenőcs. Kicsit juh szag meg faggyú szag keveréke érződik ki belőle, keveredve a hozzáadott parfümmel. Számomra nem kellemes. De elvishető.
Terhesen kaptam egy Lansinoh nevű kenőcsöt, hogy majd azt kenjem a kisebesedett mellbimbóimra szoptatáskor. Ez teljesen olyan. Sűrű, gépzsír állagú kence.
Bőrbarát, kiválóan puhít, védőréteget képez. Amolyan csodabalzsam-féle, multifunkcionális.
Adagolni tudni kell, hiszen nem szívódk fel teljesen. A kevesebb néha több.
Lehet baba popsira védőkrém a pelus alá, ajakbalzsam, szemranckrém, szempilla kondicionáló, sarokpuhító, körömágybőr krém...stb., stb.
Vazelin- szerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Adagolni tudni kell, hiszen nem szívódk fel teljesen. A kevesebb néha több.
Vazelin- szerű.

KingDom

2018. július 22.

Nagyon szeretem, én éjszakára szoktam arca felkenni alkalomszerűen, nagyon jól táplálja a bőröm, főleg, ha utazom és gyűrött vagyok. Az ajakír is egy csoda, alapvetően szeretem az összes termékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Asianlover

2018. június 29.

5 millis kis mintát kaptam, gondoltam kipróbálom. Először is: extrém gyógynövényes illata van! Nekem bejön, de azért lehet, hogy nem mindenki van így ezzel. Nagyon sűrű balzsam, mikroszkópikus mennyiség elegendő. Nagyon jól hidratálja a száraz foltokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Moringa

2017. április 19.

Vagy a parfüm vagy valamelyik összetevő allergiát okozott nálam. Emiatt nagyon nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

elike

2016. november 23.

Nagyon-nagyon szeretem! Pillanatok alatt rendbe teszi a száraz kezemet, könyökömet és elég csak egyszer-egyszer használni. Arcra nem használom a ricinus olaj miatt, de szemkörnyékre is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

hatvaniviki

2016. július 26.

Minden nap az egész arcomra nem kenném, mert nagyon zsíros. De éjszakára, egy lazább krémmel keverve hetente egyszer nagyon jól hidratál (alapból hipoallergén és mindenmentes krémeket használok, így keverve nincs elütés). Szemránckrémnek is kíváló, illetve száraz területekre. Az ajakír változata is szuper. Nem véletlen slágertermék, tény, hogy drága, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

langabogi

2016. február 27.

Szemranckremnek hasznalom. Olyan mint egy koncentratum, sűrű, zsiros, igy arcra nem ajanlott, de szemkörnyekre nekem bevalt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

NGT

2014. április 29.

Nem arckrém, annak túl sűrű és zsíros, viszont minden női fürdőszobában ott a helye. Nekem egy barátnőm ajánlotta, amikor sikerült egy mécses elfújásakor elégetnem az arcom, még aznap bekentük ezzel a krémmel, és fájdalommentesen, seb és pirosság nélkül napokon belül meggyógyult. Az ajakír párja ugyanilyen hatékony. Nem kell minden nap használni, de ha nagy a baj, akkor igen jól jön! És soha nem fogy ki egy tubus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid