Elizabeth Taylor

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. július 30.

Fej: barack, narancsvirág, gardénia, mandarin, fehér rózsa, jácint, zsálya, vízililiom

Szív: magnólia, szegfű, tubarózsa, liliom, jázmin, gyöngyvirág, rózsa

Alap: tonkabab, ámbra, pacsuli, pézsma, vanília

jazmera

2020. július 30.

Az üvege gyönyörű! Kidolgozott, aprólékos munka.Ettől már csak az illat szebb. Szépen bontakoznak ki a virágos illatjegyek. A barackot szerencsére nem nagyon érzem rajta. A legmeglepőbb, hogy ennyiért ilyen minőségi csodát még lehet kapni. Nem fog tetszeni a "cukros" lányoknak (kolléganők orra alá dugdostam és szerencsére nem jött be nekik, maradnak az Olympia/LVEB/Avon vonalon)így marad nekem ez a kis időtlen szépség. Külön öröm, hogy rajtam az Angel után ez a második parfüm, ami lerobbanthatatlan. 9 órával ezelőtt fújtam és nem megcsap az illata néha-néha, hanem folyamatosan érzem. Én, akiről minden lepereg. Hát Ő nem fog! :-) Több illatát ismerem a művésznőnek, számomra az egyik legszebb. Csillagos ötös! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Oila

2019. május 8.

AZ összes Elizabeth Taylor parfümöt birtoklom, őszintén bevallom, nem azért, mert mindegyik egyformán mesterien sikerült az én megítéllésem és ízlésem szerint, de talán a DIamonds and Rubies kivételével mégsincs köztük egy olyan sem, amit kifejezetten nem bírnék elviselni magamon, nagyon sok olyan van köztük, ami egynek elmegy, de nem emelem napközben a csuklómat az orromhoz, hogy élvezzem az illatot, és szívesen mosom le este (pl. Love and white Diamonds), van néhány, ami kellemesen friss (pl. Violet Eyes) vagy éppen nagyon egyedi (pl. Passion, Black Pearls) és olyan napokon, amikor különös hangulatban vagyok, jól esik ezeket is használni. Viszont az Emeralds volt az első az ET parfümök sorában, aminél tényleg azt éreztem, hogy ez nem csak egy kellemeske illat, amitmiért is ne használnék néha, hanem az én illatom igazán. SZó se róla, tagadhatatlanul hordozza a régi idők szelét, de ez nálam már önmagában 3 pont szokott lenni a maximális ötből:) Nagyon édes, virágos, mély, titokzatos, érzéki és végtelenül nőies, ugyanakkor nagyon összetett, Olyan illat, ami a természetben ebben az össezállításban mindentől távol áll. HOzzám szerintem illik, Mértékkel kell hazsnálni, egy-két fújás elegendő egész napra és éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Dorcikaa

2018. december 28.

Gondoltam rendelek valami parfümöt látatlanban. Rosszul tettem. Mikor megjött, beleszagoltam és majdnem sírva fakadtam. Egy nagyon öreges, számomra túlságosan komoly illat jött szembe. Annyira beleéltem magam, hogy kézhez kapok egy különleges illatot, ami nem hétköznapi, elegáns. Nem fogom nagyon lepontozni, mert ízlések és pofonok. Az tuti, hogy túladok rajta, mert nem birok egy szobában lenni vele.( Hozzáteszem, az üvege gyönyörű). SOHA TÖBBÉ NEM VESZEK ÚGY PARFÜMÖT,HOGY NEM SZAGLÁSZOM MEG ELŐTTE!!!. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

ErikaErika2

2017. november 25.

A 16 eves lanyom rogton lecsapott a testapolora, nagyon tetszik neki, pedig nem egy parfum orult. En akacot ereztem rajta, (maskor malnat akac nelkul, hogy megzavarjon), leanygyermek orgonat. Ezen vitatkoztunk, de abban egyetertettunk, hogy tavaszi viragillat. Nagyon finom es erezni rajta, hogy nem mai illat, de mi regi vagasu parfumoket preferaljuk, ugyhogy nagyon tetszik mindkettonknek. :) Igen, tudom, hogy egyik virag sem es a malna sincs feltuntetve, igazabol en nagyon bena parfumszakerto lennek, mert ritkan szoktam kierezni a felsorolasokban levo illatjegyeket.... Nagyon erosen indit, aztan sajnos hirtelen eltunik... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

angelina69

2017. november 10.

Érződik rajta a huszonév, de mégis van benne valami bájos. Egy nagy csokor édeskés virág, néhány gyümölcs, és kellemes krémes, édeskés leszáradás. Tavasz, napfény, enyhe, meleg szellő. Puha visszafogott illat, nem hinném, hogy riogatnánk vele bárkit is. Nem lesz világmegváltó, de még mindig viselhető, főleg annak, aki szeret visszautazni a múltba. Nem érzem nagyon különlegesnek csupán teljesen másnak a mostani illatokhoz viszonyítva. Lehetne tartósabb. Vágyat nem érzek nagyobb kiszerelés megszerzésére, de a picurkát elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 10.

LPE

2017. július 5.

Ez a három ET illat közül az egyik, ami tegnap érkezett hozzám. Annyira csodás illata van számomra, hogy legszívesebben megfürdenék benne. Édes, mély illat. Imádom. Eljöttünk a Balatonra, és a parton is folyamatosan fújkodom magamra. Mi ez, ha nem szerelem?❤❤❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Cintia04

2017. június 27.

Hölgyeim! Ez egy olyan csodálatos illat, hogy hirtelen nem is tudom, hogy ki tudom e fejezni amit érzek vele kapcsolatban. Annyira mesteri, annyira meseszép, hogy el sem hiszem, hogy a mai világban tényleg lehet még kapni ilyen gyönyörűségeket. Igazi klasszikus, igazi díva, egy tetőtől talpig igazi nő illata. Számomra teljes mértékben idézi a klasszikus időket mikor még a nők tudtak öltözködni és a férfiak még talpig úriemberek voltak. Valahogy mégsem merült el a homályban ez az illat még mindig itt van köztünk és én végre rátaláltam. Klasszikus illat mégis számomra van benne a mai kor üdeségéből és frissességéből egy kis fiatalság egy kis játékosság. Olyan finoman átölel, simogatóan és selymesen szépen hozzásimul a bőrömhöz. Egyszerűen másképpen nem tudom leírni annyira kompatibilis a bőrömmel, hogy mámorban úszom a boldogságtól. Semmi köze nincs a mai löttyökhöz nem is egy Niche de mégis annyira csodálatos, hogy ez már művészet. Virágok játéka, frissessége és édessége az ami érvényesül rajtam és puha, selymes lesz a pézsmától. Semmi nyomasztó nincs benne én ebben a nagy kánikulában fújtam bár féltem mert igen intenzív illata van de mégis krémes, puha, virágos, friss, klasszikus, gyönyörű és igazi nő. Egy EGYÉNISÉG így nagybetűkkel. Nem is tudom hol jártam eddig, hogy ezt az illatot nem ismertem még és osztom a lentiek véleményét is az ára? Hát....igen...nem a méregdrága a jó...nem mindig...sőt...hát ebben az esetben biztos nem. Engem teljesen levett a lábamról ez a csodálatosan szép és különleges illat. Tartóssága meg csillagos 10-es ezt a meleget is abszolút nagyon bírja. Nagyon finoman kiérződnek a jegyei egész nap körbeleng ez a virágosan, üde, krémes illat. Kiváncsi leszek milyen lesz hűvösebb időben ha ebben a melegben is képes ilyen szép lenni...szerintem akkor már nem szerelmes hanem fanatikusa leszek az illatnak. IMÁDOM.<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Vaslady

2017. április 24.

Aki azt hiszi,hogy a nagy és népszerű drága divatházak illatait dobja a virtuális kosarába,egy internet áruházi vásárlás során,és ezzel nyert ügye van,na az kérem,hatalmasat tévedhet.Nem mondom,hogy mindig...de bizony nem egy példát tudnék felhozni.
Ma YSL Mon Parissal kezdtem a tesztelést,ami egy méregdrága illat,és csalódtam egy nagyot.
Szintén a virtuális kosárkába landolt a Smaragd is,olcsón,a kis minta,és milyen jól tettem!
Elizabeth Taylor szinésznőt,azt hiszem nem kell bemutatni senkinek sem.
Aki nem ismeri a filmjeit,az biztosan hallott a sok férjről...
Ha arról nem is,de a szépsége,na az bizony nem kerülhette el senki fgyelmét.
Attól talán csak egy fokkal,ismertebb az ékszer gyűjteménye,vagy ez a két dolog,de forditva.:-D
A parfümjei amik sztárillatok,(én igy hivom a sztárok,énekesek,szinészek illatait,de más nyelven celebillatok),na értük bizony nem szoktam oda és vissza lenni.
De bizony,vannak nagyon szép kivételek.
Itt is találunk egy kincsét,a Smaragdot.
Jobban belegondolva,Taylor nagyasszony tarsolyában nem is ez az egy kincs lapul,hanem a Rubintok is,velük már volt szerencsém barátkozni,a gyémántot és zaphirt sajnos MÉG nem ismerem,de ami késik,nem múlik.
Csak szép sorjában :-D.
Taylor nagyasszony szerette az ékszereket,ékköveket,és tegyük a szivünkre a kezünket,melyik hölgy ne szeretne, ne vágyna,egy csak egy icipici gyémátra is!Én igen!Jelentkezem!
Sajnos,mi nem élhetjük a sztárok csillogó életét,de mégis itt vannak ezek a csodák,akikhez bizony nagyon barátságos áron hozzá juthatunk.
Parfümgyűjtők figyelmébe ajánlom őket,abból az okból kifolyólag,hogy kitudja meddig szerezhetőek be...szóval HAJRÁ!
Amikor először teszteltem a Rubintot és a Smaragdot,akkor egy nyúlfarknyival a Rubint győzött.
Kérem,álljunk meg,emlitsem meg azt is,mindkét illat teljesen más kategória,csak márkán belül értelmezendő az információm.
Most,ma a Smaragd határozottan elő lépett.
Betudhatom ezt talán annak is,hogy mig a Rubintot hidegebb esős időben próbáltam,ma szelesebb melegebb napsütéses idő van,ami a Smaragdnak kedvez.
Térjünk át az illatjegyekre.
Rajtam az illat nem csavaros,amilyen jegyekkel kezdődik azokkal végződik,szárad le az illat.
Mondom is a kombinációt:őszibarack-sárgabarack-gardénia-rózsa-vanilia és bizony a szegfű.
Arányosan elosztva,jó tartóssággal,tavaszra de nyárra is.
100ml-13 euró,hihetetlenül alacsony áron.
Mindig a szivem szorul össze,amikor ilyen minőségi illatokat megszüntetnek.
Miért teszik ezt veszünk?
Majd jön helyette a következő Green Tea flekker,amitől magyarul már agyf@szt kapok,még mintában sem vagyok hajlandó kipróbálni.
Tegnap rendeltem a notinóról egy csomagot,amit holnapra várok,és bár,ugy terveztem,mivel elég költséges volt,hogy leállok,karácsonyig nem rakok egy áruház kosarába....semmit se!
Hoppá,kérem szépen,eddig tartott az igéretem?
Mert mi lesz ha most nem rendelem?És mi lesz ha már nem lesz?És mi lesz ha végleg nem lesz már kapható?És mi lesz ha...ha...ha...
Feladom,elvesztem,a postás a héten valószinűleg kétszer is fordulni fog! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Elizabeth Taylor szinésznőt,azt hiszem nem kell bemutatni senkinek sem.
Aki nem ismeri a filmjeit,az biztosan hallott a sok férjről...
Ha arról nem is,de a szépsége,na az bizony nem kerülhette el senki fgyelmét.
De bizony,vannak nagyon szép kivételek.
Itt is találunk egy kincsét,a Smaragdot.
Csak szép sorjában :-D.
Most,ma a Smaragd határozottan elő lépett.
Térjünk át az illatjegyekre.
Arányosan elosztva,jó tartóssággal,tavaszra de nyárra is.
100ml-13 euró,hihetetlenül alacsony áron.
Mindig a szivem szorul össze,amikor ilyen minőségi illatokat megszüntetnek.
Miért teszik ezt veszünk?
Hoppá,kérem szépen,eddig tartott az igéretem?
Feladom,elvesztem,a postás a héten valószinűleg kétszer is fordulni fog! :)

x

2017. január 26.

Nos, belevetettem magamat az Elizabeth Taylor illatok eddig ismeretlen világába. A smaragdos gyémánt egy üde, tavaszi illat. Először volt benne valami fémes fura dolog, ami később teljesen eltűnt, talán csak át kellett járatni a fújókát.
Teszteléskor az volt bennem, hogy ez tiszta Truth or Dare! Tubarózsa és gardénia. Egymás mellett letesztelve már kijön a különbség: míg Madonna illata tejes-virágos, addig az ET-ben erősen érvényesül a zamatos, lédús őszibarack és némi sárgabarack. Külön egyéniség mindkettő, és mindkettőt örömmel fogom használni tavasszal. Ilyen egy igazán friss és üde virágos-gyümölcsös illat! Bevallom, nekem sokk volt, amikor elkezdtem parfümökről olvasgatni, és megtanultam, hogy azok az agresszív, szúrós, fojtóan édes illatok, amiket olyan gyakran érzek, a gyümölcsös-virágos kategóriába tartoznak, és általában könnyednek, frissnek, fiatalosnak nevezik őket... mintha valami totál más univerzumba csöppentem volna! Arra gondoltam, hogy ha gyümölcsökből és virágokból ilyesmit lehet összerakni, az elég szomorú, mert minden képzettség nélkül jobbat alkotnék. Hát Sophia Grosjman is jobbat alkotott. Viselhető, tartalmas, de cseppet sem fojtó. Ezt tessék fújni melegebb időben, ne a kandírozott gyümölcsöket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Creme Brulee

2016. október 2.

Mintha a Vanderbilt-et egy kis Maroussia-val keverték volna össze. Nem hasonmása semelyiknek, de az illat karakterére tud következtetni, aki azokat netán ismerné. Karakteres, de nem erőszakos virágillat, amihez még csak hasonlót sem igazán éreztem még senkin. Nem meglepő tehát, hogy kereslet híján szép sorban kivonnak minden ilyen típusú parfümöt. Ahogyan itt, és a testvérkéinél is szóba került már, letűnt kor illata...stb stb Viszont ez semmit nem von le az értékéből. Megfelelő személyiséggel párosítva ma is kiválóan viselhető, még korhoz se kötném igazán. Abszolút megérdemli a csillaghullást, különösen, ha az ár érték arányt is figyelembe vesszük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.