Elmiplant

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gal_andrea2000, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Normál- vegyes bőrre.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

balankaa01

2018. május 4.

Szettben jutottam hozzá ehhez, egy kézkrémhez meg egy arcmaszkhoz valami nevetséges áron, talán 1500 forintot fizettem. 😂
Nagyon szeretem a márkát egyébként, a krém állaga szuper, de valami réteget hagy az arcomon, ami nekem csak azért baj, mert ha izzadok, folyik le róla az alapozóm. Meg ha épp nincs toppon a bőröm, ez nem nyújt elég hidratálást. :(
Az illata szuper, kár, hogy nincs benne fényvédő. Ha elfogy, kipróbálok mást is, de nem tartom kizártnak, hogy egyszer majd még újravegyem.

Ja, és nem túl kétbalkezes-barát, folyton attól rettegek, hogy leejtem, és összetörik... 😓

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Timi2424

2016. december 7.

Imádom. Az utóbbi pár hónapban kipróbáltam több arckrémet is, valahogy egyik sem volt jó, vagy zsírosodott a bőröm tőle, vagy kipirosodott, de szebb semmiképp sem lett. Egy hete használom ezt a kis könnyű krémet, pikk-pakk beszívódik, kellemes az illata, a bőröm nem fényes tőle, sőt még a pórusaim is alig látszanak. Szerintem ő lesz egy ideig a nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Bolvarin

2015. november 22.

Szép összetevők, jó ár. Az illata valami csodás, állaga nagyon könnyű, gyorsan beszívódik. Nekem nem okoz pattanásokat, sminkalapnak használom. Emag-ról rendeltem, de mikor utoljára néztem már nem volt kapható, uh. beszerzés szempontból nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

AporBogarkaja

2015. augusztus 10.

Egy keveset szemeztem vele a boltban ,mire megvettem, mert szerettem volna egy könnyű arckrémet, és az Elmiplant jót ígér és be is tarja, úgy tűnik. És igen ,ez az arckrém is 5 csillagos, szeretem, könnyen beszívódik és a bőröm kisimul, és nem is volt drága a krém, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

OCsilla

2015. június 18.

Nagyon szeretem az illatát. Könnyen beszívódik, puha, hidratált bőrt hagy maga után. Szerencsére a pattanásaimat sem fokozza. Szerintem újra veszem, verhetetlen áron lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

kkinga07

2015. március 9.

Szerintem is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Szerintem is nagyon jó.

sarkanyandi

2015. január 29.

Olay krém után váltottam át erre és nem bántam meg. Nem érzek minőségbeli különbséget, pedig az áruk azért különbözik... Könnyed, jó illatú, hamar beszívódik, nem hagy kellemetlen zsíros érzést maga után. Szereti a bőröm.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Pogee

2013. szeptember 25.

Elso kremem az Elmiplant-tol, meg csak most kezdtem el hasznalni, de sokkal jobbnak tunik, mint hasonlo aru tarsai.
Nekem hamar beszivodik, es a szaraz reszeket is jol hidratalja. Selymes, egyenletes tapintasu az azrcborom a hasznalata utan. Az illata is nagyon kellemes, ugy erzem, nem fogok raunni :) Kivancsi leszek, hogy telre elegendo lesz-e a hatasa.
Meg nem tudom, hogy csodaszer lesz-e a szamomra, ezert kap egy eros 4-est ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Meg nem tudom, hogy csodaszer lesz-e a szamomra, ezert kap egy eros 4-est ;)

andrea

2013. január 25.

Szeretem ezt a kremet mert BIO.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Szeretem ezt a kremet mert BIO.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Cholesterol eo I eu 0 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak